Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 2019

Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 2019
18.09.2019

Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 47

Balsam "Keeper": açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler

Balsam "Keeper" uzun yıllardır kullanıyorvatandaşlarımız arasında popülerlik. Çeşitli cilt patolojilerinin tedavisinde iyi bir yardımcıdır. Ek olarak, ilaç, analjezik, yara iyileşmesi ve antiseptik etki ile karakterizedir. Bu aracı nasıl düzgün bir şekilde kullanacağız, bugünün yazısında anlatacağız.

Preparatın tanımı: salımın kompozisyonu ve formu

Balsam "Keeper" kalın beyaz bir kütley. 30 ml'lik tüplerde satışa sunuldu. Her madde bir karton kutu içerisinde paketlenmiştir.balm bakıcısı

Balsamın bileşimi esas olarakdoğal maddeler. Bunların arasında naftalin yağı, okaliptüs ve lavanta esansiyel yağları, seabuckthorn özü, E vitamini, mısırözü yağı, balmumunu not edebilirsiniz. Bitki bileşenleri kompleksi, ilacı tamamen kullanım için güvenli hale getirir.

Mineral naphthalan analjezik veanti-inflamatuar etki. Bu aracın mucizevi özellikleri antik çağlardan beri bilinmektedir. Atalarımız bile bunu cildin çeşitli patolojileri ile mücadele etmek için kullandılar. Balsam bileşiminde de bulunan yağlar, aktif bileşenlerin hızlı iletkenliğini sağlar. Bu özelliğinden dolayı hücre yenilenmesi işlemi çok daha hızlıdır. E vitamini, etkili bir doğal antioksidan olarak düşünülür. Yara oluşumunu önler.

Kullanım Endikasyonları

Talimat hangi durumlarda balsam "Keeper" ı kullanmanızı önerir? Bu çaresinin kullanımı aşağıdaki bozukluklar ve bozukluklar nedeniyle haklıdır:

 • kutanöz hematomlar;
 • termal / güneş yanığı, ısırgan yanıkları;
 • kuru cilt;
 • pişik;
 • böcek ısırığı;
 • çekirdek ve ıslak olmak üzere mısır;
 • çeşitli oluşumların kutanöz inflamatuar reaksiyonları.

Kompozisyonda yalnızca doğalAksi halde alerjik reaksiyonlar mümkündür. Balsam "Keeper" neredeyse zararsızdır. Deride kızarıklıklar veya tahriş oluşursa, derhal akan suyun altında yıkayın ve kullanmayı bırakın.

 balsam talimatı kaleci

"Keeper" (balsam) nasıl kullanılır?

Talimat bu çare uyardısadece harici kullanım anlamına gelir. Cildin etkilenen bölgelerine ince bir tabaka uygulanmalı, yumuşak hareketlerle hafifçe ovalanmalıdır. Prosedürü günde üç kez tekrarlamanız tavsiye edilir. Morarma ve morarma durumunda, balm kullanılarak sıkıştırmalar yapılabilir. Bu amaçla, tüm yüzeye yayılan pamuk pedine az miktarda ajan uygulanır. Ardından etkilenen bölgeye hafifçe uygulayın. Sıkıştırmanın üstünde bir mendille örtebilirsiniz.

Balsam "Kaleci" kullanıcı el kitabı3 ila 9 gün kullanılmasını önerir. Bazen semptomlar tamamen ortadan kalkana kadar tedavi süreci uzar. Ürün sağlık ve uzun süreli kullanım için kesinlikle güvenlidir. Bununla birlikte, önce notu incelemeniz gerekir. Her pakette tuba ile birlikte yaprak eki mevcuttur. İlacı oluşturan bileşenlerin bireysel hoşgörüsüzlüğü, kullanımın kontrendikasyondur. Ajan sadece harici olarak kullanıldığı için aşırı doz vakaları düzeltilmemiştir.balsam saklama uygulaması

İlacın faydaları

Balsam "Keeper" birçok insanın takdirini kazanmayı başardı ve bu tesadüf değil. Ana avantajları arasında tüketiciler aşağıdakileri not eder:

 1. Anında harekete geçme. Balsamı cilde uyguladıktan sonra pozitif bir sonuç, ertesi gün zaten görülebilir.
 2. Keskin bir kokunun olmaması. İlaç hoş bir kokuya sahiptir, bu yüzden iş yerinde kullanılabilir.
 3. Uygulama güvenliği Bu ürün tahrişe neden olmaz. Hormon veya antibiyotik içermez. Çocuk doktorları küçük çocuklar için kullanmasını önerir.
 4. Uygun ambalaj. Balsam "Keeper", küçük bir çantaya bile mükemmel uyum sağlar. Tuba'nın içeriğinin bir şeyler yayması veya bozması konusunda korkmayın.

Bu, düşündüğümüz ilacın avantajlarının tam bir listesi değildir. Ancak, bu özel araç lehine bir seçim yapmak için yeterlidir.

Balsamın ücreti ne kadar?

İlaç tüm katmanlar için kesinlikle mevcutturnüfusun Herhangi bir eczaneden alınabilir, ancak doktordan reçete gerekli değildir. "Koruyucu" balsamın maliyeti ne kadar? Fiyatı 130 ila 150 ruble arasında değişiyor. Bugün birçok eczanede indirim aracı var, bu araç daha ucuza satın alınabiliyor.kullanım için balsam saklama talimatları

Tüketici Görüşleri

Gerçek tüketicilerin yorumlarını incelerseniz, şunları yapabilirsiniz:Neredeyse tüm uyuşturucu özellikleri ile memnun. Çoğu kremsi, hafif sıvı kıvamında. Hastalar balsamın okaliptüs kokusuna sahip olduğunu vurgulamaktadır. Ancak, rahatsız etmez, ama sadece yatıştırır. Ürün cilde kolayca bulaşır. Tek dezavantajı, uygulamadan sonra kalan yağlı film.

Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 2019

Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Panel nedir Mevcut iç mekan için geçerli sürümü seçin
 • Üç İslam ülkesi yılbaşı kutlamalarını yasakladı
 • Trabzon Haberleri: Trabzonspor basketbol altyapısının açılış töreni yapıldı
 • Mor patatesin yararları

 • Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 75

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler


  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 52

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 77

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 40

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 79

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 25

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 7

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 61

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 70

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 96

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 95

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 79

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 40

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 38

  Balsam Keeper: açıklamalar, kullanım talimatları ve incelemeler 81