Bacaklarda güçlük 2019

Bacaklarda güçlük 2019 Bacaklarda güçlük

Bacaklarda güçlük

Çoğumuz böyle hoş olmayan bir hisle karşı karşıyayız,bacaklarda ağırlık olarak. Başlıca belirtileri - rahatsızlık, bacaklar, kramplar, titreme ağrı. Hala uğultu ve sızlanan, dinlenmek için çalışıyoruz ve tüm herhangi bir şekilde bacaklar sessiz olamaz Bu özellikle geceleri hissedilir.

Bacaklarda ağırlık: Sebepler

Bu ağrılı durum,Birçok nedenden dolayı. En önemlileri arasında kilo alımı ve kalıtsal yatkınlık vardır. Aynı zamanda burada gebeliği kaydetti ve hormonal dengede bir değişiklik ile ilgili (sadece değil) gerekmektedir. Bacaklarınıza ağırlık verin ve değişiklikleri yaşlayın. Bunun nedeni, giysiler, çok sıcak veya rahatsız ayakkabı giyiyor, aynı zamanda çok sıcak ve çok sıcak. venöz yetmezlik, ateroskleroz, arterit, aynasız, kas ağrısı, aşırı şişmanlık, vb: bacaklardaki ağırlık, ve bazı hastalıkların bir işareti olabilir Bu hastalıklardan kurtuluş sadece bir insanı hoşa gitmeyen bir durumdan kurtarabilir.

Bacaklarda ağırlığa neden olan ortak bir neden -yorgunluk. Bacaklardaki ağırlık çoğunlukla iş gününün sonunda ortaya çıktığında durum böyle ve sıkıcı durumdan kurtulmak için istirahat etmek yeterlidir. Fakat maalesef hepsi tamamen dinlenemez, ancak hepsi mümkün değildir. Sonuç olarak, gerginlik ve yorgunluk birikir ve vasküler veya nörolojik ayak hastalığına neden olur.

Üzücü sonuçları önlemek için rahatlamayı öğrenmelisiniz:

- iş gününün sonuna kadar yatın, ayaklarımın altına küçük bir yastık yerleştirin ve buzağılara uğrayın ve tüm sorunları unutarak tamamen rahatlayın.

- ayak masajı, özellikle düzenli yapılırsa etkili;

- ayak banyoları.

Ağırlığı kaldırmaya yardımcı olmak için iyibacaklar, çam iğneli bir banyo. Bunun için 100gr almanız gerekir. çam iğneleri, bir litre soğuk su ile dökün, karışım kaynatın. Sonra yarım saat boyunca bir su banyosuna koyun. Bundan sonra, iğneleri soğumana kadar kapağın altına bırakın.

Gündüz de, bacak vermeye çalışmalısıntatil. Bir olasılık var - öğle yemeği molası sırasında hafifçe yükseltilmiş bacaklarla 10-15 dakika uzan. Ayakların bunun için sana çok minnettar olacak.

Bacaklarınızdaki ağırlıklar sizi rahatsız ediyorsa,ayakkabılarına özel dikkat et. Esnek taban ve alçak topuk ile en rahat, dar olmayan ayakkabılarda çalışmak tavsiye edilir. Normal kan dolaşımını teşvik etmek için ayrıca özel kompresyon taytları, çorapları veya diz altıleri de olacaktır.

Bacaklarınızdaki ağırlık ile başa çıkmak yeterli olurFiziksel aktivite: yüzme, bisiklete binme, yürüyüş, vb. Gece uyku sırasında ayaklarınızın altına, yaklaşık 10 cm boyunda, rulonun alt kısmına koyma alışkanlığını almaya çalışın, böylece bacaklarınız gövdenin hemen üstündedir.

Bacaklarınızdaki ağırlığın güçlü olması veSürekli endişe duymadan, durumunuzun nedenini doğru bir şekilde belirten ve kaldırılmasında yardımcı olabilecek bir uzmandan yardım almak zorunda kalacaksınız. Bu durumda kendi kendine ilaçlama sıklıkla altta yatan hastalığın ilerlemesine ve ülseratif kusurların ortaya çıkmasına kadar komplikasyonların gelişmesine ve sonuç olarak kangrene yol açar. Ve sonra herhangi bir şeyi değiştirmek için çok geç - bacak amputasyonu kaçınılmaz.

Hangi uzmanlar yerçekimi ile tedavi edilmelidirayaklar? Birkaç seçenek var. Başlangıç ​​olarak, genel durumunuzu değerlendirebilecek bir terapiste danışabilirsiniz. İdeal seçenek, tabii ki, bir hastalığa sahip olan bir aile doktoru varsa ve bazı hastalıklara kalıtsal yatkınlık varsa. Ayrıca nitelikli bir vasküler cerrah veya dermatolog ile randevuya gidebilirsiniz.

Birçok insan bacaklarda aşırı kilo çeker,Sadece alt sırttaki başın ağır olması onunla rekabet edebilir. Bununla birlikte, en azından bu tür durumları önlemek için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışabilirsiniz: aktif bir sağlıklı yaşam tarzı sürmek, tamamen dinlenmek, doğru yemek ve ağırlığınızı izlemek vb.

Bacaklarda güçlük 2019

Bacaklarda güçlük 2019

Related news

 • Fırında bir soslu köfte. Domates veya krema soslu köfteler nasıl pişirilir
 • Kedilerde saçkıranın zamanında tedavi edilmesi gerekir
 • Depresyon genetik midir
 • Elektronik sigaralar için sıvı nedir
 • Hersones (Yunanistan): tüm yıl boyunca tatil

 • Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük


  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük

  Bacaklarda güçlük