Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 2019

Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 2019
16.07.2019

Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 3

Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak

Tüylü kadın bacakları, muhtemelen veyainsanların görünümüne kayıtsız ya da özel bir fetişist türü. Kızların ezici çoğunluğu mükemmel pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister ve erkeklerin ipeksi bacaklarına bakması daha hoş olur. Bu nedenle, bayanlar saçlarınızdan sonsuza kadar saçlarınızdan nasıl kurtulacağınız sorusu yüzünden hep şaşkınlık duyuyorlar. Ve bugün çeşitli prosedürler çok, hangi nefret edilen bitki örtüsü yavaş yavaş yok olan sayesinde vardır. Ne yazık ki, değilbacaklarında saçlarından nasıl kurtulurumbaşka yollar icat etti;İlk uygulama saçların bir daha asla büyümesine neden olur. Elektro veya fotoğraf epilasyonu gibi en pahalı işlemler bile birkaç seans gerektirir. Her kadın bunu karşılayamıyor, bu nedenle daha erişilebilir yöntemler kullanmak zorunda kalıyoruz. Fakat onlardan sonra başka bir problem var - içe saçılmış saç. Tıraştan sonra veya bir elektrodpilatör kullanıldıktan sonra oluşurlar. Bu tek tek kıllar dışarıda "geçilemez", dolayısıyla geri döndükten sonra follikül haline gelmeye başlamıştı. Bu nedenle, tespit edilmesi ve çıkarılması için zamanında alınmaları gerekir, aksi takdirde enfekte olabilirler.

Bacaklardaki batmış tüylerden nasıl kurtulursunBatıklardan nasıl kurtulursun Bacaklardaki saçlar En uygun yöntem - başlangıçta değilleritiraf etmek Sonuçta, tıraş ve diğer herhangi bir depilasyon (balmumu, elektrodpilasyon vs.) "yüne karşı" yapılır. Böylelikle, saç büyüme açısı değişir ve bu da kendi içe alımına yol açar. Ancak birkaç basit ipucu dikkate alarak bu önlenebilir. Bacaklarındaki saçlardan kurtulamadan cildin ön kurumasını sağlayın. Bu nedenle, papatya infüzyonu ekleyebileceğiniz 5-10 dakika boyunca ılık suyla bir banyoda yatmanız önerilir. Bundan sonra cildin ölü tabakasını çıkarın. Bu, çeşitli fırçalar, dükkanlar veya elle yapılan yardımlarla yapılır. Böylesi bir "temizlik" sonrasında hoş olmayan sonuçlara varmadan bacaklarından saçların nasıl alınacağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Şimdi onları güvenle tıraş edebilir veya başka şekillerde dağıtabilirsiniz.

Kullanırsanız, lütfen unutmayın.ustura, üzerinde bıçak künt olmamalıdır. Ayrıca, aynı yerde makineyi sürmek için uyaranların her türlü önlemek amacıyla çarpmak gerek yoktur. Tıraştan sonra, ayaklar bir nemlendirici veya bebek yağı ile yağlanabilir. Eğer tahriş olmasını önlemek amacıyla elektrodepilyatora yardımıyla ayakları üzerinde saç kurtulmak için nasıl düşünüyorsun, o zaman burada küçük bir tavsiye: karşı değil, onların büyüme için bunları kaldırın. Evet, rahatsız, ama prosedür biraz gecikmeli olsa da içbüyümesi, önlenebilir. Zamanla kendine alışırsın ve daha hızlı yapacaksın. Depilasyondan sonra deriyi dışarı atmamak ve hiç ıslatmamak daha iyidir. Ya özel bir kremle yağlayabilir veya bebek tozu kullanabilirsiniz. prosedür gerekli poskrabit tekrar sonra birkaç gün derisini ve en az bir veya iki hafta boyunca bunu her gün yapmaya devam. Sabah ve akşam her zaman ayaklarınızı nemlendiricilerle yağlayın.

Yüzdeki fazladan saçlardan nasıl kurtulursun"Nasıl kurtulacağınız" sorusundan endişeleniyorsanızyüzünde aşırı saç, "Durum neredeyse bir daha kalıcı bir etki veren ayaklar geçici ağda veya elektroliz, biriyle aynıdır. ucuz yolu - cımbızla tüyleri çekiyor, ama biraz acı (ama sert sıkıştırarak kaş yerine) bulunuyor. tüy dökücü kremler bacaklar, yüz ve vücudun diğer bölgelerinde saç kurtulmak için nasıl en verimsiz seçenek olarak kabul edilmektedir. Bunlar tahrişe veya alerjiye neden olabilir, kalıcı bir sonuç vermezler, hatta daha katı ve daha koyu saçların büyümesine neden olabilirler.

Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 2019

Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 2019

Related news

 • Japonyadan Kanadaya Neden Uluslararası Kadınlar Gününü Kutlamaya Devam Etmeliyiz
 • Ses teli felci nedir Nasıl tedavi edilir
 • Amasya Gezi Rehberi 2019
 • KAVURMA
 • Lav

 • Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 84

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak


  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 45

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 35

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 31

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 82

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 10

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 49

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 30

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 51

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 16

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 55

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 3

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 3

  Bacaklarında tüylerden nasıl kurtulacağım, böylece tatsız sonuçlar çıkmayacak 77