Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek içinBacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için

23.05.2019

Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 29

Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için?

Ayakta vasküler filizlerden nasıl kurtulabilirsiniz?Mavi-menekşe "örümcek", yarı şeffafAyak derisi vasıtasıyla, az cazip görünecektir. Bununla birlikte, oldukça sıklıkla karşılaşılmaları gerekir - uzun süredir duran pozisyon ile ilişkili işlerden, hamilelik sırasında, hipotermiden sonra ortaya çıkabilir, aksine, ısıda çok uzun süre kalabilirler. Vasküler yıldız işaretlerini nasıl çıkarabilir ve daha fazla görünmesini nasıl engelleyebilirim? Ve böyle zor bir işte bir güzellik uzmanının veya bir phlebologistin yardımı olmadan yapabilir misin? Vasküler yıldızların görünümü, önlenmesi ve tedavisinin nedenlerini daha ayrıntılı olarak düşünün.

Tezahürün sebebi

Bütün mesele, kılcal damarların çalışmalarının ihlali içindedir. Basıncın etkisi altında duvarları şekil değiştirir, şişer ve konveks olur. Ve bu birçok kadının acı tanıdığı vasküler setokka. Bacaklardaki yükün basıncını arttırın. Bu, ayakta duran, ayaklarını sürdüğü, kan dolaşımıyla ilgili sorunlarla dolu bir gün geçirdi. Ayrıca verimsiz beslenme ve düzensiz günlük rutin, karaciğer ve gastrointestinal hastalık rolünü oynar. Buna ek olarak, bacaklarında vasküler filizlerden nasıl kurtulacağınız hakkında genellikle hamile kadınlar ve genç anneler hakkında düşünmek zorundasınız. Kesinlikle ağırlık kazanmış olan sebepler arasında. Güneş yanığı için aşırı güçlü aşk, kılcal damarların duvarlarında tahrip edici etkilere ve bazı ilaçları almadaki yan etkilere neden olur.

Damar yıldızlarını nasıl çıkarabilirim?

Kılcalların tahrip edilmesini önleme

Yalnızca nasıl kurtulacağınızı öğrenmek değil,vasküler yıldız cisimlerini bacaklarda tutmakla kalmaz, aynı zamanda koruyucu önlemleri önceden alırlar. Uzun süre güneşe girmemeye ve banyoyu ve sıcak küveti kötüye kullanmamaya çalışın. Dikişler ve vücuda giren elastik bantlarla çok sıkı ve sıkıştırılmış giysiler giymeyin. Topuklu ayakkabılar ciddi vakit geçirirler ve aşırı kilolarla belirleyici bir mücadele başlatırlar. Ayakta durmamaya ya da çok uzun süre bir pozisyonda oturmaya çalışın, duruşunuzu sık sık değiştirin ve ayaklarınızı dinlendirin. Spor da bacaklarında vasküler filizlerden nasıl kurtulacağınız sorusuna mükemmel bir cevaptır. Yürüyüş, yüzme, kayak veya bisiklet, damarları güçlendirmeye ve ayak görünümünü iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Diyet kirazları ve kirazları içermeye çalışmalıdır; sezon olmamasına ve sadece donmuş olmasına rağmen. Geri kalanlarda, bacaklarınızı kendiniz altına basma alışkanlığına karşı düşersiniz, tersine onları rahatlatmaya çalışırsınız. Masada uzun süre masada oturursanız, duruşunuzu izleyin.

Vasküler yıldızların tedavisiAyakta vasküler filizlerden nasıl kurtulabilirsiniz?

Son olarak, en önemli şey hakkında. Cildin güzelliğini nasıl geri yükleyebilirim? Hastalığın ilk aşamasında, kendi başınıza evde yapabilirsiniz. Damarların ciddi lezyonları phlebologiste emanet edilmeli ve kendiniz küçük bir kan damarı ağını kendiniz kazanacaksınız. Elma sirkesinden etkilenen kılcal damarları olan yerleri günde üç kez silin. Bu işlemlerin bir ayı ve ayakların görünümü tamamen değişecektir. Ayrıca iğne yapraklı tepsileri de deneyin. Bir bardak kuru iğneleri bir litre suya dökün, papatya infüzyonunu seyreltin ve ayaklarınızı sıcak bir banyoda yaklaşık yarım saat boyunca tutun. İşlemin günlük tekrarı yaklaşık bir ay sürmelidir. Yakında bacaklarındaki vasküler filizlerden nasıl kurtulacağını düşünmeni unutmuş olacaksın.

Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek içinBacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için

Related news

 • Akay Gelinlik Modelleri 2019
 • KOLAY PİTA EKMEĞİ TARİFİ
 • ABDden Türkiyede iki kişi ve bir şirkete Kuzey Kore yaptırımı
 • En Kolay Fön Çekme Teknikleri Nelerdir
 • Ayakkabı seçimi

 • Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 13

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için


  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 50

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 1

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 66

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 22

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 96

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 15

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 12

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 61

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 50

  Bacaklarınızda vasküler filizlerden nasıl kurtulur ve tekrar oluşmalarını önlemek için 19