Goruntuler fotograflar resim Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler
Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 48 17.02.2019, 13:13

Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler

Gastroknemius gelişimi için temel egzersizlerKaslar bir halter ile ağız kavgası vardır. Bacakların neredeyse tüm kaslarını yüklemenize izin veriyorlar. Görünen basitliğe rağmen, bu alıştırmalar yapmak oldukça zordur ve özel eğitim gerektirir. Bu nedenle, uygulama tekniği burada özel bir rol oynar ve sadece yükü gerekli kas grubuna doğru dağıtmaya ve yaralanmayı önlemek için yardımcı olur.

Bir barbell ile ağız kavgası belirlenen göre yapılırşema ve çeşitli kas alt gruplarındaki fiziksel yük, bodur derinliği ve rafın genişliği tarafından düzenlenir. Egzersizlerin doğru uygulanması için temel çalışma prensiplerini öğrenmeniz gerekir.

omuz genişliği ile ilgili standart düzeni ayaklarda, ayak öne bakacak şekilde, ayak hafifçe ayrı iki geri, düz ve hafifçe geriye bükülme, bel kasları gergindir.

Bar öyle bir şekilde alınmalıdırHareketleri kısıtlamadı ve tutulması kolaydı, kavrama genişliği özel bir rol oynamadı. Çubuğun barı, başın arkasındaki kasların üzerinde uzanmalıdır. Bir spor mermi tutmak için daha rahat hale getirmek için, altında bir tişört veya havlu koymak gerekir. Egzersizler çok fazla ağırlıkla yapıldığı ve çubuğun kaldırılması ve indirilmesi çok uygun olmadığı için özel raflar kullanabilirsiniz. Bu enerji tasarrufu için yardımcı olacaktır.

Solunduktan sonra yavaşça oturmanız gerekiyor.buzağılar ve baldırlar arasında yaklaşık 60 derecelik bir açının bulunduğu pozisyon, derin bir çömelme yapmaya değmez, çünkü eklemlerdeki artan bir yük oluşturulur. Exhaling, yavaşça yükselmeli, bacakların düzleşmesini kontrol etmeye çalışmalısın. Bunları tamamen birleştirmeyin, tüm hareketler yaylı bir modda yapılmalıdır.

Barda çömelmeden önce özeldikkat ayakkabıya ödenmesi gerekecektir. Bu, mutlaka uzunluğu birkaç santimetre topuk olmalı ve son derece dayanıklı olacak şekilde. Bir ayakkabı mevcut değilse, sen halter ve bir gözleme topuk yerini alabilir. topuk yardımıyla onun dengesini korumak için çubuğun iyi ağırlıklarına rağmen, izin verir egzersiz sırasında vücudun doğru konumlandırma, elde edilir.

Yüksek topuk sayesinde, mümkün olurkuadrisepsleri pompalarken hareket genliğini arttırmak için. Ancak bu egzersize katılmak için çok fazla bir şey yoktur, çünkü diz eklemlerindeki yük aynı anda artmaktadır.

Çıta ile ağız kavgası yaparken önemlian, egzersizin hızıdır. Dengesinin ve vücudun pozisyonunun tam kontrolü ile yavaşça, yavaşça yapılmalıdır. İşin çok fazla ağırlıkla gerçekleştiği ve yüksek bir yaralanma olasılığı olduğu unutulmamalıdır.

Bacakların genişliği doğrudan etkilemektedir.kasları çalıştı. Eğer ayaklar omuzların genişliğinde yer alıyorsa, o zaman en büyük yük kuadriseps üzerine düşer, eğer genişlik artarsa, o zaman yerçekimi kalçaların ve hamstringlerin kaslarına doğru hareket eder.

Genellikle, bir halter, atlet ile ağız kavgası yapmakboynu ortalama bir tutuş ile tutar - omuzlardan daha geniş. Fakat yükün bir kısmını ayağından arkaya yeniden dağıtmak için, bazı yarışmalarda kullanılan biraz kurnazlık kullanır. Bu, sapın genişliğinde bir azalmadır. Ellerini maksimize eden deneyimli bir atlet, sonucu 10 kilogram veya daha fazla artırabilir. Sert bandaj kullanımıyla yaklaşık olarak aynı sonuç artmaktadır.

Eğitim sırasında, bu performans tamamen uygun değildir, bu modda, aksine, eller mümkün olduğunca geniş yerleştirilmelidir. Bu bacaklar üzerindeki yükü vurguluyor.

İsterseniz, halter diğer kuvvet egzersizleri ile, örneğin ayaklarınızla basılarak değiştirilebilir. Bu sadece sırtını rahatlatmayacak, aynı zamanda yüklerin ağırlığını artıracaktır.

Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmelerfotograflar Goruntuler resim

Related news

 • Rulmanı bir çamaşır makinesinde nasıl değiştirebilirim Yatağın dikey yük ile değiştirilmesi çamaşır makinesinde
 • Cevizli Bülbül Konağı Tatlısı Tarifi
 • Bireylerin iflas: gözden geçirme prosedürü
 • Son dakika... BM Özel Raportörü İstanbulda

 • Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 45

  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler


  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 73

  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 95

  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 21

  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 44

  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 8

  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 60

  Bacakları güçlendirmek için mükemmel bir alet olan barbekülü çömelmeler 48