Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 2019

Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 2019

Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 35 11.02.2019, 00:35

"Azalea Evi" - Chihuahua'nın kreş

Şüphesiz herkes, bebeğiyle ilgili karikatürü hatırlar veCarlson. Çocuk ona bir köpek vermek istiyordu. Benzer bir durumla karşılaşırsanız ve bir hayvan satın almayı kabul ederseniz, o zaman kreşe bir yavru köpek satın almak için başvuruda bulunmaya değer.

Hangi kreşe hitap edecek?

Birçoğu, ev olarak başlamaya karar vermişHayvan köpek, başlangıçta hangi ırkı seçmek için en iyisi hakkında bir soru ile karşı karşıya. Özel sektör sakinleri, seçimi belirlemek için çok daha kolaydır, çünkü büyük ırkların muhafazası olasılığı vardır. Ancak dairelerin mutlu sahipleri çok daha zor. Yatakta rahatça uyuyabilen ve saklamak için daha kolay olan küçük bir odaya ihtiyacınız var (yıkayın, yürüyün).

Seçim yapılırsa ve eve dönmeye karar verirsenizChihuahua, o zaman "Azalia Evi" dikkat etmelisiniz - yüksek cins chihuahua üreme konusunda uzmanlaşmış bir kreş. Bu kurum 2005 yılında faaliyete başladı, bu terim kabul edeceğinize göre oldukça büyük. Bu, kreşin etkili çalışmasının bir göstergesidir. Tver "Azalea Evi" Chihuahua köpek kulübesi sadece yabancı ebeveynlerden yavru üreme olduğunu. En sevdiğiniz soyağacında, ABD ve Meksika'nın şampiyonları, sergilerde yüksek sesle rütbeler ve zaferler olacak.

açelya kedisi

Cattery hakkında "Azalea Evi"

Bir Chihuahua'ya ihtiyacınız var mı? Kennel "Azalea Evi" (Tver) kendini şehrin en iyilerinden biri olarak kurmuştur. Minnettar müşterilerden birçok ödül, ödül, iyi ve sıcak değerlendirme vardır. Gerçek profesyonellerden oluşan ekip bu yerde çalışıyor. Onlar için kuklalar hayat meselesidir. "Azalea Evi" nin - ülke çapında gözden geçirilen kreşler, ve hepsi sadece olumlu olduklarını belirtmekte fayda var. Burası Tver'ın dışında popüler. Farklı şehirlerden gelen küçük bir evin öğrencileri için, önceden bir köpek yavrusu ayırmışlar.

açelya yazlık

Neden bir kreşten bir köpek yavrusu almalıyım?

Eve bir tane daha konuk getirmeye karar vermek -köpeği, alınan geçici bir oyuncak değil, ilgilenilmesi gereken küçük bir çocuk olan bir canlı oyuncağı olduğu gerçeğini kabul etmeye değer. Şirin bir köpek yavrusu sahiplerinin karşılaştığı ana sorun, gece howls, bir sürü su birikintisi ve hatta yığınlar. Buna göre, anlaşmazlıklar başlıyor: kimin köpeği, kimin temizleyeceği, kim yürüneceğini ve eğiteceğini. Bu kreş bir köpek alarak önlenebilir. "Azalea Evi" - kesinlikle eğitimli bir köpek yavrusu alacağınız kennel chihuahua. En çok konuşmak için, bebek bezi, hayvan profesyonel eğitim kursları geçer.

"Azalea Evi" - kukla olan kreşOnlara çocuk bezi ihtiyacını, sokakta bir tepside yürümelerini öğretiyorlar. Köpekler sadece kendi oyuncakları ile oynamak, geceleri çok sessiz, tuvaleti kullanmak sormak edebiliyoruz - bu kesin bir artı. işten eve geliyor, sen yaratıkların sıkılmış kadar düşkün kaldırmak için unuttum kulaklı ayakkabılar ve şımarık mobilya bulamazsınız. Ayrıca kayda değer köpek kulübesi yavruları aşı edilir de, bunlar gerçek pasaportu ve şeceresi sahip olmasıdır. Bu belgelerle evcil hayvanınızı sergilere ve yarışmalara getirebilir, madalya ve sertifika alabilirsiniz. ailenin yanında için karşı cinsten hayvan veya favori azaltmaya karar verilirse Gelecekte, iyi bir safkan yavru bir köpek fiyat sıradan Chihuahua göre anlamlı yüksek olacaktır.

açelya evi chihuahua

"Azalea Evi" ne chihuahua yavrusu sunulmaktadır?

"Azalea Evi" - sunan kreş,basit ve elit bir renkten, çeşitli renklere sahip chihuahua yavruları. Burada kaplan, leylak, çikolata-beyaz, mavi-tan ve mavi chihuahua güzellikleri bulacaksınız. Ayrıca uzun bir palto veya pürüzsüz bir kat ile bir köpek seçebilirsiniz. Yavru boyutları da farklıdır: mini, küçük standart, standart. Herhangi bir sınıfın köpekleri sunulmaktadır - cins, gösteri ve evcil hayvan sınıfı. Doğal olarak renk, boyut ve sınıf evcil hayvanın fiyatını doğrudan etkileyecektir. Bir köpek yavrusu satın almak için "Azaleas Evi" olarak çeşitli tercihleri ​​ve çanta boyutu ile herkes ödeyebilirsiniz.

Chihuahua köpek kulübesi

Eğitim ile ilgili sorunlar

Eh, hepsi bu, uzun zamandır beklenen köpekevde. Başlangıçta her şey iyi sonuçlanabilir: karşılıklı anlayış ve sevgi. Arkadaşınızı satın aldığınız kreş "Azalea'nın evi" elinize iyi beslenmiş bir köpek verdi. Profesyonellerin onunla çalıştığını ve evinize ulaştıklarını anlamaya değer, sonuçta hayvan “başarısız” olabilir. Bu, şüphesiz komşuların öfkesini çekecek ve sizi sinir tiklerine götürecek olan 24 saat havlamayı tehdit ediyor. Yetiştirme ile ilgili problemlerden kaçınmak için, "Azalea Evi" nin hayvanın eğitiminde daha fazla destek ve yardım sunduğunu bir yere not edin. Herhangi bir köpek, hangi büyüklükte ve sınıfta olursa olsun, eğitim gerektirir. Bunun bir profesyonel tarafından yapılması tavsiye edilir. Bu nedenle, köpek kulübesini kollarında bir köpek yavrusuyla birlikte bırakarak, "Azalia House" kartını atmak için acele etmeyin, çünkü koordinatları hiç yararlı olmayacaktır. Eğitime yardımcı olmanın yanı sıra, köpeği, sağlığını beslemeyle ilgili tavsiye için kreşle iletişime geçebilirsiniz. Personel size tavsiyede bulunmaktan ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

ev açelya kreş yorumlar

"Azalea Evi" nerede?

"Azalea Evi" - bölgede bulunan kreşTver'in kır evinde ekolojik konfor. Yavrular gölün yakınında güzel bir yerde yetiştirilir. Tam adres: Kiselevskaya caddesi, ev 60. Kreş telefon ve e-posta ile temasa geçebilir. Yavru resmi web sitesinde veya "Azalea Evi" nde hemen ziyaret etmek için teklif edilir. Başka bir bölgeden ya da şehirdeyseniz, otelde kalmaya gerek yoktur, çünkü kulübenin topraklarında bir misafir evi vardır. Burada rahatça oturup temiz havanın tadını çıkarabilir, göl kenarında yürüyebilir, o köpeği yavaşça kendiniz için toplayabilirsiniz.

Zaten "Azalea Evi" nde bir köpek yavrusu satın almayı başaran insanlar, hizmet kalitesi ve evcil hayvanların uygun eğitimi hakkında en dikkat çekici değerlendirmeleri bırakırlar.

Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 2019

Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 2019

Related news

 • Mount ve Blade ile ilgili en oyunlar
 • Kaplan Göz Saç Rengi, 2017 Yılı İçin Boya Eğilimi Olacak
 • Çikolata Dolgulu Fincan Tatlısı Tarifi Videosu
 • Çocukların gözünden geçen yol. Atış malzemelerinden elle yapılan el işleri
 • Aşk ve Mavi 58.Bölüm izle
 • Hyleys (çay): gerçek bilenler için kalite ve eşsiz tat

 • Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 53

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş


  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 21

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 79

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 24

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 32

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 99

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 50

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 99

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 81

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 70

  Azalea Evi - Chihuahuanın kreş 66