Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 2019

Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 2019

Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 89 15.03.2019, 12:44

Avito'ya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları

Modern dünyada piyasadaki her dakika dışarı çıkıyoryeni mallar. XXI yüzyıla haklı olarak "tüketim çağı" deniyordu - insanlar sürekli bir şeyler satıyor ve bir şeyler satın alıyor. Bir şehirde yaşıyorsanız, muhtemelen, şeyleri ya da bir arabayı güncelleme arzusuna yabancı değil, eski ve can sıkıcı olanları yeni bir araba ile değiştirerek yabancıyız değilsiniz. Peki neden para kazanmıyorsunuz? İnternet sitesi "Avito", herkes için böyle bir fırsat sağlar, ancak mallarınızı daha hızlı satmak için bu makalede okuyabilirsiniz.

Avito'da satış avantajları

Çağımızda, ünlü karikatürlerden "Forgereksiz bir şey satın almak için önce gereksiz bir şey satmanız gerekir "yeni bir anlam kazanıyor. Yeni bir araba satın almak istiyorsunuz, ancak bundan önce eskisini satmanız gerekiyor. Veya yeni bir akıllı telefon modeline bakın, ancak neden ikinize ihtiyacınız var? Veya mağazada yeni bir kıyafet koleksiyonu ortaya çıktı ve dolap henüz kapalı değil mi? Bu gibi durumlarda, şeyleri satmak için ara alanlar kurtarmaya gelir.

avitos'da nasıl hızlı bir şekilde satılacağı

Bulabildiğiniz birçok şirket var, bu yüzden nedenTam olarak "Avito" mu? Bunun birçok nedeni var. Şirket 2007'de piyasaya çıktı. Site başlangıçta Ebay analogu olarak düşünülmüştü ama yaratıcısı hızlı bir şekilde ihalelerde uzaklaşamayacağını fark etti. Bu nedenle, 2009'dan bu yana "Avito", kendisini şeylerin satılması için reklamlar içeren bir site olarak konumlandırmaya başladı. Şimdi, Runet'in en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir. Her gün binlerce insan satıyor. Ve ona göre değilse, makinelerin, arabaların ve giysilerin satışına dikkat edin. "Avito", bunu basit, hızlı ve etkili bir şekilde yapmaya yardımcı olacaktır. Ancak alıcıları beklemek için harcadığınız süre doğrudan reklamın metin ve ayarlarını ne kadar doğru bir şekilde tasarladığınıza bağlıdır. Avito'ya malları nasıl hızlı bir şekilde satabilirim?

Reklam nasıl oluşturulur?

Satıştaki pek çok yeni müşterinin hatasıreklam metninin öneminin küçümsenmesinde. Bununla birlikte, ürünün ne kadar çekici olacağı konusunda, sadece satış zamanına değil, aynı zamanda fiyatına da bağlı olacaktır. Ekstra 20 dakika harcamak ve iyi bir metin yazmak, hepsini yüzlerce kez sizi arayan her kişiye açıklamaktan daha iyidir. Avito'ya hızlı bir şekilde satmak için ne yapmanız gerekiyor?

Avitolar üzerinde hızlı bir şekilde şeyler satmak için

 1. Bir şey satmadan önce, önceolası zararı dikkatlice inceleyin. Belki uzun bir süredir dolabın üst rafında yatıyordu ve akıllı telefonun camındaki çatlamanın neden olduğu uzunca bir süre açıklamak zorunda kalacaksınız. Ayrıca satın aldıktan sonra yaptığınız çek ve belgeleri toplamak da gereksiz olacaktır.
 2. Malların doğru değerlendirilmesi de çok önemlidir. "Avito" ya benzer bir kategorideki şeylere bakın ve ürününüzün kalitesiyle ilişkilendirin. Ancak nihai maliyet, şeyin acilen satılması gerektiğine bağlı. Daha hızlı - fiyatı düşürür.
 3. Ürünün en iyi şekilde fotoğrafını çekin. Giysiler satıyorsanız, bir fotoğraf için fotoğrafını çekmesini isteyin. Arabayı elinizden çıkarmak istiyorsanız, yıkayın ve temizleyin. Görsel bileşen başarılı bir satış için çok önemlidir.
 4. "Avito" ya gittikten ve "Bir reklam gönder" düğmesini tıkladıktan sonra doğru bölümü seçin. Doğru kategoride olmayan ürünler, moderatörler tarafından basitçe reddedilir.
 5. Yeterli ve çekici bir başlık düşünün. Kural bir kitabın yazılmasına benzer: iyi bir başlık zaten% 50 başarıdır. Binlerce benzer mal arasında, insanların bağlantıyı açmak için bir şeylere "dikkat etmeleri" gerekir. İsim, ürün türünü ve bazı özellikleri içermelidir. Örneğin, "Ceket kullanılmış" yerine "Çok sıcak bir yün kazak" yazabilirsiniz. Basit, ama yetenekli ifadeler alıcıları hemen çeker.

Hızlı bir şekilde "Avito" ile nasıl satış yapılır: ipuçları

Kapsamlı bir anons oluşturduysanız, ancakHepsi mevcut değil ve mevcut değil ve para acilen gerekli, umutsuzluk yok. Avito'da hızla satış yapmanın birkaç yolu vardır. Nasıl? Bunun için birkaç hile var:

avito hızlı mal satmak nasıl

 • Fiyatı azar azar. Kimse sizin eşya ya da ekipmanınızı almak istemezse, maliyetlerini 100 ruble azaltın. Arama kutusunda, yeni müşterileri cezbeden bir indirimle gösterilecekler.
 • Harekete geç. Bir şeyin parametrelerini belirtmek yeterli değildir: "Çağrı, satış sadece 27.'ye kadar" gibi bir duyurunun sonunda ekleyin. O zaman birisinin seni arayacağı olasılığı artacaktır.
 • Sadece sizinle iletişim kurma fırsatını bırakıntelefon numarasıyla. Modern insanlar telefonda yabancılarla iletişim kurmaktan hoşlanmazlar. Bir çok sitede mesaj yazmak çok daha rahat. "Avito", böyle bir hizmeti ücretsiz olarak sağlar: en önemlisi, hesabınızı zamanında görüntülemeyi unutmayın.
 • Mevsimselliği gözlemleyin. Avito'da daha hızlı nasıl satılır? Kimse hileleri iptal etmedi. Kış ürünlerini Aralık veya Kasım ayında satmak. Sonra daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.

Ürünün iyi bir fotoğrafı nasıl yapılır?

En önemlisi, "Avito" kıyafet ve ayakkabı satıyor. Yüksek rekabet nedeniyle, bu türden ikinci elden şeyler en kötüsü satılıyor. Ama "Avito" için daha hızlı kıyafetler nasıl satılır? İyi bir fotoğraf yap! Bu 2003 yılında "sabun kutusu" için uygun değildir. İyi bir fotoğraf makinesi veya ucuz bir DSLR ile bir akıllı telefona yüksek kaliteli bir fotoğraf çekin. İnan bana, bu fotoğraflar genel gri kütleden fark edilir bir şekilde ayrılıyor.

avito ipuçlarını hızlı bir şekilde nasıl satarsınız

Satış metni nasıl yazılır

İyi ve akılda kalıcı bir başlığa ek olarak,Niteliksel bir metnin derlenmesi de çok önemlidir. Hızlı bir şekilde "Avito" da ayakkabı satmak için, tüm dersleri okuyabilirsiniz. Ancak, okuyucuların çok uzun başlıklara ve Web'den kopyalanan özelliklere sahip olmalarını zorlaştırmamaya çalışın. Açıklamanın kalpten yazılması daha iyi olacaktır. Dürüstlüğünüzü bize söyleyin, kusurları biraz yumuşatın. Satış nedenini belirttiğinizden emin olun. Metnin kendisi, alt başlıklar ile küçük paragraflara bölünür, burada isimler, parametreler, durum ve diğer önemli detaylar belirtilir. Basitçe ve kendi kelimelerinizle yazın.

Ücretsiz veya ücretli satış

Avito web sitesinde bulunan çoğu reklamücretsiz. Bununla birlikte, bazı sınırlamalar vardır. Bazı şehirlerde ve bazı bölgelerde, ücretsiz reklamların sunulması 1-3 reklamla sınırlandırılabilir. Bunun nedeni sitenin açgözlülüğüne değil, web sitelerini tekrar eden mallarla tam anlamıyla taklit eden mağaza sayısının artmasına bağlı. Ücretli satış avantajları nelerdir?

 • Reklamınız sayfanın üst kısmında görünecek.
 • Ürün daha fazla kullanıcı görecek.
 • Daha hızlı alınacak.

Ücretli hizmetler satış yaparken kullanılmaya değerpahalı pozisyonlar: arabalar veya emlak. Kendi mağazanız varsa, muhtemelen bu seçeneğe de ihtiyacınız olacaktır. Bir kürk ceket "Avito" hızla nasıl satılır? VIP reklamı kullanın. Diğer durumlarda, yeterli standart yerleştirme olacaktır.

avito hızlı bir kürk ceket satmak nasıl

Şeyler satan para kazanmak için nasıl

Artık internette para kazanmanın birçok yolu var. "Avito" da küçük kazançlarınızı düzenleyebilir ve hatta bir iş kurabilirsiniz. Bu platformda nasıl kazanılır?

 • Amaçlanan amaç için kullanın. Herkes, bir şeyleri satmak için daha kârlı olduğunu anlar ama onları dışarı atmaya değil. Belki de sunumunuzda gereksiz olan kapı başka bir kişi için çok uygundur. Tüm çöpleri "Avito" ya koy - para kazan ve yeri boşalt.
 • Tekrar satmak - evet, tamamen dürüst değiliş, ama çok etkili. Sitede günde en az bir kez, normalden 1,5-2 kat daha düşük bir damping fiyatıyla mal var. Böyle bir şeyi satın almayı başarırsanız, 50 veya hatta% 100 kârla satabilirsiniz.
 • Yaz aylarında satın alın - kışın satmak. Bir miktar ücretsiz fonunuz varsa, mevsimlik ürünlere yatırım yapabilirsiniz. Örneğin, Aralık ayında bir motosiklet satın aldıktan ve tamir ettikten sonra, Mayıs ayında birkaç kez daha pahalıya satabilirsiniz. Bu kadar az mal kategorisi vardır, ancak kazanacak kadarı vardır.

"Avito" da hangi ürünler hızla satılabilir?

Avito'da her şeyi satabilirsin, ama aldığın her şey satın alınmaz. Avito'da ne kadar hızlı satış yapacağınızı öğrenmek için öncelikle en popüler ürün kategorilerini vurgulamanız gerekir:

avito üzerinde daha hızlı kıyafet satma

 • Teknik: bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler. Özellikle talep gören üst üreticilerden.
 • Ev aletleri: mikrodalga fırınlar, küçük buzdolapları, multivars. Bu tür mallar daima talep ve popülerdir.
 • Çocuk ürünleri: Puset, cribs, dış giyim. Çok daha kötü oyuncaklar, küçük bir fiyata ve düzenli mağazalarda satın alınabilir, satılmaktadır.
 • Mobilya: kanepeler, dolaplar, masalar - bunların hepsi de sitede hızla satılabilir.
 • Otomobil: "Avito Auto", geçen yıl en çok ziyaret edilen bölümlerden biri haline geldi. Arabanızı bu siteye koyduğunuzda, araba satma şansınızı önemli ölçüde artırırsınız.
 • Dış giyim: kürk mont, ceket aşağı, sıcak giysiler. Bu tür malların hızlı satışı için ana şartlar, uygun maliyet ve ürünün kalitesidir.

avitoda gizlilikten daha hızlı nasıl satılır

Avito satışa alıcılar değerlendirmeleri

En büyük üç yanaBirinde birleşik ikinci el eşya satan "Avito" insanlar arasında tartışmasız popülerliğe sahiptir. Bu sitede neleri satmıyorsunuz ve herhangi bir şeyi piyasadan birkaç kat daha ucuza bulabilirsiniz. İnsanlar bunu takdir ediyor ve "Avito" diyerek olumlu bir şekilde. Ancak bazıları, "açgözlülüğü" nden memnun değil ve ücretli reklamlara işaret ediyor. Ancak gerçekte, reklam gelirleri şirketin gelirinin yalnızca% 20'sini oluşturur ve reklamların kısıtlanması, sitenin kullanımının daha kolay olmasını hedefler.

Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 2019

Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 2019

Related news

 • Çok güzel kapalı bayan kombinleri
 • Hatay Haberleri: Amik Ovası sular altında
 • Rusya, ABD’nin yaptırımlarına kendi çıkarlarını zarara uğratmadan yanıt verecek
 • Namaz Vakitleri
 • Kurabiyeye Kabartma Tozu Koymazsak Ne Olur
 • Pamuk Poğaca Tarifi

 • Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 64

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları


  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 52

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 30

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 15

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 31

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 55

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 53

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 24

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 67

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 28

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 77

  Avitoya işleri hızlı bir şekilde satma konusundaki ipuçları 47