Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmekAutotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek


Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 5 24.01.2019, 01:25

Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek

Üzerinde sürekli olarak mızrakları kırabilirsin.uzak beldelere araba ile gitmek veya toplu taşıma araçlarını kullanmak daha iyidir. Ve aslında, ve başka bir düzenlemede artılar ve eksiler vardır. Uzun bir yol sürücüyü boşaltıyor. Rus off-road travması engelleniyor. Açgözlü bir trafik polisi komşuna olan tüm sevgiyi öldürür ve iğrençtir. Ancak, diğer yandan, bilet alamıyorsunuz, çok fazla tatil görmeyeceksiniz, ucuz konutu plajdan uzaklaştıramazsınız. İşte tatil için en iyi seçenek: İspanya ya da İtalya'ya deniz yolu ile gitmek. Araba ile (kiralık) zaten yerinde taşıyabilirsiniz. Ancak kısıtlı değilseniz, taziyelerini kabul edin ve incelemeye devam edin.Denize araba ile nereye gitmek

Yakın yurtdışına dikkat - Ukrayna,Abhazya, Kazakistan. Oraya girmek için, yabancı bir pasaport, yeterli yerli Rus gerekmez. Bir dil bariyerinin yokluğu, yollar daha iyi ve bizden daha kötü değil, sadece apoletlerdeki aynı gaspçıları. Abhazya'da ruble, hesap birimi olarak alınır, bu yüzden borsada hiçbir şey kaybetmezsiniz. Genel olarak, deniz yoluyla bir arabanın nereye gideceği, büyük ölçüde yaşadığınız yere bağlıdır. Eğer Vladivostok'ta ikamet ediyorsanız, o zaman Çin sahillerine Kırım'dan gitmeniz sizin için daha uygun olacaktır.

Henüz belirlenmemiş olanlar için en önemli tavsiye veDenizde araba ile nereye gideceğinizi yansıtır: Büyük tatil beldelerinden kaçının. İnsanlar karanlık, sokaklardaki trafik çok kafa karıştırıcı, park ücreti ödeniyor ya da yok. Hareketliliğinizi kullanarak küçük köyleri seçin. Çoğu zaman bu büyük şehirlerin uyduları. Örneğin, Sevastopol'un kuzey tarafındaki Uchkuevka veya Büyük Yalta, Küçük Deniz Feneri veya Alushta yakınlarındaki Satera'nın sayısız tatil beldelerinden biridir. Bunlar sessizdir, diyebilirsiniz ki, orada küçük eğlence olan aile köyleri, amaDeniz kenarında araba ile neredetekerlekler üzerindesiniz ve su parklarına ve müzelere birkaç dakika içinde dönebilirsiniz.

Bu küçük kasabaların bazı çılgınlığıFaydalı ve en doğrudan konut fiyatını doğrudan etkiler. Yöre halkı, yüksek katlı binaların küçük dairelerinde değil, güzel ve bakımlı bahçeleri olan geniş evlerde yaşamıyor. Nerede ve araba teslim edecek. Soruyu belirlerken: “Denize araba ile nereye gitmeli?” En az rol su ve hava saflığı faktörü tarafından oynanmıyor. Ve buralardaki doğa basitçe şaşırtıcı. Kazakistan'daki Mangyshlak yarımadasında, Azak ve Kara denizlerde dönüşümlü olarak dinlenebileceğiniz Taman'da olduğu kadar doğaüstü bir manzara.

Deniz kenarında araba ileÇocuklarla ve senle seyahat ediyorsankayıtsız Servisi, nerede denize arabayla gitmek için? Küçük kasabalarda, Kherson, Nikolayev ve Odessa bölgeler içinde - Biz Kırım'ı, Kuzey Karadeniz Bölgesi önerilir. Abhazya ve Kazakistan hizmetinde - heyhat! - çok arzulanan tatil daha fazla bütçe rağmen Ukrayna'da ve daha çok Rusya'da daha bırakır. Genç bir romantik ve aktivite düzeyi az önem veriyorsanız, biz Kırım'da bir yolculuk Savage'ı önerilir. Cape Tarkhankut itibaren yarımadanın karşı ucuna medeniyet ve arazinin özelleştirilmesi henüz ulaşılmamıştır güzel yerlerinden çok sayıda bulunmaktadır.

Bir yerli turist geliştirmek isterSektör? Ardından, denize araçla nereye gidileceğine karar vererek, Adler, Sochi'nin nasıl bir seçenek olduğunu düşünün. Pahalı görünüyorsa, gürültülü, rahatsız, Gelendzhik, Kabardinka, Anapa, Divnomorsk doğru hareket ettirin. En bütçeli Rus varyantı, Rostov-on-Don'dan uzak olmayan Yeisk veya Dolzhanka'dır.

Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmekAutotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek

Related news

 • Bir daire içerisinde C sembolü ne anlama gelir Telif hakları hakkında konuşalım, sadece
 • Gündelik hayatın ruh halini nasıl yükselteceksiniz
 • Rusya: FBI diplomatlarımıza baskı yapıyor
 • 6. Jolly Tur Hayalindeki Tatil Resim Yarışması
 • Kore para birimi, özellikleri
 • Ağaç Pasta (Kütük Pasta) Nasıl Yapılır

 • Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 84

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek


  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 98

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 73

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 34

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 52

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 33

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 67

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 91

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 12

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 17

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 90

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 45

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 80

  Autotourists için ipuçları: denize araba ile nereye gitmek 94