Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklamaAurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama


Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 55 05.02.2019, 00:41

Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama

Aurik'in güzel kadın adı (ismimizin anlamı, makalemizde ayrıntılı olarak tartışılacaktır) Aurelia'nın küçücük bir formudur.

Uzmanlar, Latin'den olduğunu düşünüyorçeviri içinde "altın", "altın" anlamına gelen aureus sözcükleri. Aurelius bu ismin erkek formudur ve Aurelia sırasıyla kadındır. Bazen Aurel, Aura, Auri, Aurel, Auriya ve Aurichka gibi kısaltılmış formların kullanıldığı belirtilmelidir. Ve stres her zaman "y" harfine yazılmalıdır.aurik isminin anlamı

Eski çağlarda Aurelia'nın Fransa'da soylu soylular ve zengin ailelerin kızlarını aradığı bir görüş var. Şimdi bu isim Romanya ve Moldova'da yaygın.

Katolikler çok saygın bir azizdir.himayeci Aurelia (15 Ekim'de isim), tüm dulların koruyucusu ve şefaatı. Bu isimde Ortodoks aziz yoktur. Bu nedenle, her zamanki gibi kızlar Zlata adı altında vaftiz edilir (26 Ekim'de isim-gün).

Auriki'nin karakteri

Aurik isminde bir kız (isminin anlamı büyüktür)Birçok ebeveyn için) güçlü bir karaktere sahiptir ve bir kural olarak daima bir lider olmayı hedeflemektedir. Genellikle zayıf cinsiyetin çok güçlü, kalıcı ve etkili bir temsilcisidir. Doğaya göre - bir iyimser. Aurika çok iletişimseldir ve diğer çocuklarla kolayca birleşir.Auric adı

delikanlılık

Daha olgun bir yaşta, onunla iyi anlaşıyor.yaşıtları ve büyük çocuklar. Görünüm genellikle bir anne gibi görünüyor, ama bir karakter - hepsi de babada. Her şeyi idealize etmek ve tüm fikirleri sonuna kadar getirmek eğilimlidir.

Aurik'e kendinden başka ne anlatabilirsin? Kökeni Latin ile ilgili olan isim, sahibini çok öz merkezli bir insan olarak konuşur. Bir kız, özellikle de ebeveynler, tüm dikkatin kendisine perçinlendiğinde ve bu olmadığında suçu işlediğinde sever.

Aurika oldukça duygusal ve savunmasızduygudurumda keskin değişiklikler. Daha olgun bir çağda eksikliklerini fark etmeye başlar ve onlarla baş etmeye çalışır. İnsanları nasıl iyi anlayacağını biliyor - hemen samimi ve yanlış insanları hissediyor. Bu kişilikleriyle iletişim kurmayı tercih etmiyor ve saklamıyor.

Merak ve cesaret onu almaz. Ayrıca kız çok yetenekli ve yaratıcılığa çekiliyor. Kural olarak oldukça esnek ve plastik, iyi bir kulağa sahip ve müziği hissediyor, iyi çiziyor. Çocukluğundan yaratıcı dürtülerin geliştirilmesi arzu edilir.aurika adı kökeni

Ayrıca Aurika'nın (adı da öyle değil.kışın doğmuş, bizim ülkelerde popüler), gerçek bir "baykuş" dir. Çizmeyi sever. O çok enerjik ve huzursuz. "Bahar" Aurika - yaralı bir ruhla, okuma ve yazma sevgilisi ile kederli hayalperest. Sonbaharda ortaya çıkan kız, çeşitliliği seven ve ışıltılı bir mizah anlayışı olan bir iyimserdir.

Sağlık Auriki

Aurika, ismi ona anlam vermiyorÇok güçlü sağlık, çocukluktan beri çok hasta. Ergenlik döneminde, bir kız sinir sisteminin kararsızlığını getirebilir, sık sık başarısızlık ve taciz vardır. Yaşla birlikte, her şey daha sessiz olur, ancak yükselen duygusallık devam eder. Kızın vücudundaki en savunmasız yerin bağırsak olduğuna inanılmaktadır. Bu durumda, sağlıklı beslenmeye ve uygun diyetlere daha fazla dikkat edilmeye değer.aurika kimin adı

Auriki'nin Kaderi

Kıza hayat, kural olarak, yeterince parlak veduygusal. İlişkide çok açık ve çekici. Dikkat çekmeyi ve başkalarına nasıl izleneceğini biliyor. Aurika kolayca insanlarla yakınlaşır ve canlı, samimi iletişimi tercih eder. Bir erkek, "kalpten kalbe" denen kişisel bir konuşma yoluyla onu etkileyebilir. Yaşam arkadaşlarında, duygusallığını dengelemek için daha sakin ve ayrılmış erkekleri seçmeye çalışır. Çok kıskançtır, bunun sonucu olarak en güçlü evliliklerde bile skandallar ve kavgalar ortaya çıkar. O mükemmel bir hostes ve harika bir aşçı. Kolayca ev işleriyle uğraşır. Evli, eşin görüşüne dayanır, ona maddi konularda güvenir. Hem aile hem de samimi yaşamda erkeklerin üstünlüğünü tanır.aurik gizem

Kariyer ve yaratıcılık

Aurik ismi sahibine azim veriyorve maksatlılık. Herhangi bir iş için kız, büyük sorumlulukla yaklaşır ve yetkililer tarafından atanan herhangi bir görevi vicdani olarak yerine getirir. Aurica (kızın isminin anlamı kocaman) makamları bildirmekten ve yalvartmaktan hoşlanmaz. Kız için yaratıcı meslekler - sanatçı, sanatçı, müzisyen, mimar, sanat tarihçisi, gazeteci, tasarımcı - en uygun olanıdır. Aynı zamanda parlama yeteneği önemli bir faktördür.

Ancak, kız kendi başına bir meslek seçerseÖrneğin, bir mühendis-teknoloji uzmanı, bir programcı, bir öğretmen, bir doktor ya da bir havacı, sonra tüm sorumluluk ve hevesle çalışmaya tepki gösterecektir. Ana şey, ona zevk vermesidir. Doğal amaçlılık ve patronlar için çalışma konusundaki isteksizlik nedeniyle, kendi işlerini organize edebilir. Aile ise büyük bir artı olacaktır.

Auriki için Talismans

Aurik'in ismi Latince'den çevrildiği için"Altın", o zaman öncelikli olarak bu metalden mücevher olmalı. Mücevherler arasında elmaslar da olumlu kabul edilir. Onun için taşlar: aventurin, amber, turmalin, malakit, topaz, kalsedon. Uygun renkler: altın, sarı, turuncu ve kırmızı.

Haftanın elverişli günü Salı ve şanslı sayılar: 3, 12, 9, 18, 6, 15 ve 21.

Gezegenler-patronlar Jüpiter ve Mars'tır. Zodyak işaretleri: İkizler, Koç, Yay.

Kesinlikle evde dikmeye değer bir bitki,- yabani üzümler. Bir hayvan bir boa daraltıcıdır. Her şeyin içinde başarılı olmak için, kendinizi bu hayvanın sembolizmiyle, örneğin heykelcikler, resimler, süs eşyaları vb. Ile kuşatmak faydalı olacaktır.

Aurik'in isminin sırrı bunaKızın bir yaklaşım bulması gerekiyor. Ruhla sürekli olarak tırmanmaya gerek yok - böyle bir arzuya değer vermez. Bu durumda daha iyisi, Aurik'i dikkatlice dinleyin ve mümkünse iyi tavsiyeler verin.

Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklamaAurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama

Related news

 • Silinen dosyaları kurtarmak için program
 • İğne Oyası Leylak Çiçeği Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Kurtarış
 • Sitenin faviconunu farklı CMSde nasıl değiştirebilirim
 • 4-6 AYLIK ROBADAN ÖRGÜ BEBEK TULUMU YAPILIŞI
 • Koruyucu film - ve telefon gibi yeni bir telefon

 • Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 73

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama


  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 78

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 12

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 26

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 87

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 32

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 39

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 53

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 76

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 98

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 17

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 100

  Aurika: isminin anlamı, kökeni, detaylı açıklama 22