ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 2019

ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 2019

ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 25 14.02.2019, 08:50

ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör

ATVlerde zaten oldukça büyükinsan sayısı - son yıllarda bu tür ulaşım popülerlik kazanmıştır. Ve şimdi gittikçe daha sık olarak, motosikletlerden ve otomobillerden ATV'ye nakledilen sürücülerle tanışabilirsiniz. Sonuçta, görünüm ve taşıma kalitesinde etkileyici yanı sıra, çok uygun, etkilidir. Ancak, içindeki sorun hala var - malların taşınması. Bildiğiniz gibi, arabadan farklı olarak, geniş bagaj yok. Bu araçta yoluna devam edersen, eşyalarını nereye koyabilirsin? Vücudunuza bağlanabilecek ATV veya vakanın başka bir varyantı için bir ön kapağa ihtiyacınız olacaktır.

gardırop gövde

ATV için ön gardırop

Birçok insan nasıl olduğunu merak ediyorATV kendi eşyalarını, bagaj ve diğer yükleri taşıyabilir - Bu araca, gövdenin herhangi bir ipucu yoktur çünkü. Aslında, her şey oldukça basittir - Eğer kendi satın almanız gerekir eksiksiz, tüm temel ve dolap gövdeleri denir ilgilendiğiniz bu kaplarda orada burada öyle bir şey yok. Şimdi ATV'de ileri gövdeyi merak etmek zorunda, ama bagaj taşıma için veri kaplarının farklı türleri vardır unutmayın. Böyle arka tarafta bulunduğu araç farklı yerlerinde, bunları yükleyebilirsiniz. son derece kompakt ve verimli - En yaygın yöntemlerden biri koltuğun yüklemesidir. İlk görüşte garip nesneyi görünse ATV, ileri gövde öğreneceksiniz bu makalede, ama aslında çok büyük potansiyeli - Ama şimdi başka üzerinde durulacak.

Ön gövde

 forklift önü için gövde

Yani, ön gardırop davası nedirATV? Sıkı bir kapak ile, genellikle plastikten yapılmış büyük bir konteynerdir. Aracınızın gövdesine monte edilir ve beraberinizde taşıdığınız bagajınızı koymanıza yardımcı olur. Böylece, sandıklar - bu ATV üzerinde kargo taşımak için tam teşekküllü bir bagaj eksikliği telafi yolu. Herkes aracında benzer bir cihaz kurmak istemiyor, çünkü birçok kişi bunu bir tasarım ihlali olarak görüyor, ama aslında böyle bir gövde organikten daha fazlasını görebiliyor. Bu yüzden böyle bir satın alma yapma olasılığını düşünmelisiniz ki bu kesinlikle size fayda sağlayacaktır. Bununla birlikte, ön dingil mesafesi, bilmeniz gereken kendi özelliklerine sahiptir.

Ön bölmenin özellikleri

ATV cf moto için ön kapak

ATV cephesinin gövdesi bölgeye sabitlenmiştir.ön cam, bu yüzden kargo her türlü değil kullanıldığını not edilebilir. Başka bir sandıktan daha küçük bir hacme sahiptir, bu yüzden sadece küçük eşyalar koyabilirsiniz. Fakat bunlar önemli öğeler olabilir, çünkü bunlara ulaşmak son derece kolay olacaktır. Üstelik hemen her zaman ön heybelerim maksimum onlar küçük bagaj farklı türde ekleyebileceğiniz bazı bölmeleri, sahip olduğu, organize, bu yüzden karışık değildir. Her şeyi mükemmel bir şekilde düzenleyebilirsiniz, böylece gerekli öğeler her zaman elinizin altında olur. Ayrıca, CF Moto ATV için ileri gövde diğer modeller için aksesuar farklı olacaktır gerçeğine dikkat. Hepsi kendi bağlantılarıyla satılıyor, bu yüzden her zaman uyumluluğunu kontrol etmelisiniz.

Ön kapak kurulumu

ATV için ön gardırop

Örneğin, ATV "Yamaha" için ön kapak,Makinenin kendisi ile aynı yerde geliştirilmekte olduğu için, bağlantı elemanları olmadan pratik olarak monte edilir. İçerik oluşturucular, müşterilerin kasadaki davayı rahatça çözebilmelerine özen gösterir. Daha önce anladığınız gibi, bagajı taşımak için tasarlanan bu konteyner aracınızın önüne takılı. Çoğu zaman bu, ön cam alanında yapılır. Çoğu durumda, kurulum, satın alınan bagajı tamamladığınız özel bağlantı elemanları yardımıyla yapılır. Bu çok uygundur, çünkü aracınızı bir bagaj bölmesiyle hızlı ve verimli bir şekilde tedarik etmenizi sağlar. Bazen piyasada ATV cephesi için bir gövde bulabilir ve bu da oldukça ilginç bir dekorasyona dönüşür. Ama bu biraz sonra tartışılacak - şimdi işlevsellik hakkında konuşmak daha iyidir.

emniyet

kendi elleriyle ATV için ön gardırop

En önemli konulardan biriiçeriğin güvenliği ile ilgilidir. ATV'nin hiçbir şekilde en istikrarlı ulaşım şekli olmadığını, özellikle de çoğu zaman off-road harcayabilecek faydacı modellere geldiğinde dikkate almak gerekir. Böylece konteynerin içindekiler başka bir şişliğe düşmez, özel darbeye dayanıklı plastikten yapılmış kapağı sıkıca kapatan güçlü ve güvenilir metal kilitlerle donatılmıştır. Ayrıca, kapağa özel bir conta da eklenir - toz ve diğer küçük parçacıklar için geçirimsiz bir kap sağlar. Kapağın kendisi de maksimum güvenlik sağlayan metal halkalar ile sabitlenmiştir.

Dekoratif fonksiyonu

ATV ön camı için gövde

Bazı sürücülerHer tarafta katların taşıma araçları, maksimum kargo hacmi hacmi sağlar. Buna göre, yükün hacmini büyük ölçüde artırdığı için ön gövdeyi takmaları gerekmez. Ancak, sadece inanılmaz görünüyorlarsa, ön camda asılabilen kabın versiyonları vardır. Daha ziyade, ATV'nin estetik dekorasyonu için, bagaj alanı miktarını arttırmaktan çok benzer gövdeler kullanılır. Bu aynı zamanda yaygın bir kullanımdır, ancak başka bir seçenek sizi şaşırtabilir - bazı insanlar ön camı daha güvenli bir şekilde sabitlemek için bir ön bagaj kullanır.

Kendin yap

Doğal olarak, ATV için ön gardıropoluşturmak için eller tavsiye edilmez - hazır bir sürümü satın alarak, otomatik olarak aldığınız maksimum güvenilirlik seviyesine ulaşmak için çok fazla zaman ve çaba harcamanız gerekir. Ama yine de deneyebilirsiniz - bunun için ATV'nizin önünde uyumlu bir şekilde görünecek plastik bir konteynere ihtiyacınız olacaktır. Hem yuva hem de kapak için eklere ihtiyacınız olacaktır. Ve elbette, kapağın olabildiğince sıkı ve açık olmadığından emin olunması gerekir.

ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 2019

ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 2019

Related news

 • 2 Lİ BURGU MODELLİ BEBEK YELEK AÇIKLAMALI
 • Ev Yapımı Eti Puf Tarifi Videosu
 • Rusyadaki ilk yüz nakli operasyonu başarılı geçti
 • Evde Doğal Cilt Bakım Sırları
 • Limonata Tarifi – İçecek Tarifleri

 • ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 55

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör


  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 97

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 72

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 50

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 4

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 24

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 65

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 58

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 12

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 77

  ATV için ön kapak. Kendi ellerinizle telepçör 36