Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı önerilerÇatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler

23.05.2019

Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 38

Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler

En iyi oyuncuların en üstüne (Şampiyon)lig), tüm tesislerinizi ve birliklerinizi maksimuma pompalamanız gerekir. Aksi halde, daha güçlü oyuncular için kolay bir av olacaksınız. Clash of Clans'da bir TH8 ayarı, köyünüz için özellikle önemlidir. Seviye 8 Belediye Sarayı'na pompaladığınızda, yüksek liglerde, örneğin Kristal veya Master Ligi'nde elinizi deneyebilirsiniz. Burada sadece kaynakları değil, aynı zamanda kupaları kazanmanız gerekir.

Klan Çatışmasının Sırları

Master Ligi'ne mümkün olan en kısa sürede nasıl ulaşılır?

Clash of Clans'da TH8 tahsis araçlarıbardakları kaldırmak için iki seçenek. İlk versiyonda, çitin arkasındaki TX'yi arar, yok eder ve kupa kazanırsınız. İkinci seçenek güçlü bir ordu inşa etmek ve düşmana 3 yıldız ve maksimum bardak kazanmak için saldırmak. Böyle bir yükselişin eksi, ordu sadece okçudan oluşan bir orduya kıyasla daha uzun ve pahalı inşa edilmekte.

Bardakları kaldırmak için uygun askerlerin listesi:

 1. Yaban domuzuna binenler. Domuzları veya domuzları bardakları kaldırmak için mükemmeldir. Ormanın siyah iksir için yapıldığını unutmayın.
 2. Ejderhalar. Güçlü bir ejderha ordusu rakibinizin tüm köyünü yakacaktır.
 3. Pekka Magee'nin Golem. Birçok oyuncu arasında popüler bir strateji. Golem ve Peck nedeniyle güçlü hasara onun yolunda her şeyi temizlenmesidir büyücüler ardından "tanklama" için kullandı. Bu strateji ile daha güçlü rakiplere kolayca saldırabilirsiniz.

Bardak kampanyası için tabanı düzenleme

Clash of Clans'da set için TH8Bardakların iki değişik çeşidi var. Melez üs, belediye binasının ve kaynakların korunmasını içeriyor. Böyle bir köy düzenlemesi, belediyenin sekizinci seviyesindeki savunma yapılarının çok az olması nedeniyle savunmasızdır. Klan savaşlarında kullandığınız taban en iyisidir. Elbette, kaynaklarınızın önemli bir bölümünü kaybedersiniz, ancak savunmanız pahasına kolayca küpleri alabilirsin. Ayrıca, küçük bir askeri kurnazlık, siyah eliksirlerin tabanının kenarına daha yakın hareket etmesini sağlayacak. Birçok oyuncu daha hızlı bir siyah iksir kazanmak için Crystal Ligi'ne gider. Kadehler işe alırken bu Katil Cinler sırlarını kullanın; amacı kolayca elde edebilirsiniz.

Klan Çatışmasının Sırları

Siyah bir iksir (yağ) biriktirme ne kadar çabuk

Silikon iksir (veya yağ) gereklidir.Kara barakalardan birliklerin pompalanması ve kahramanların iyileştirilmesi. Sekizinci TH'da kahraman yalnızca bir - kral. Siyah iksir için birliklerin hızla pompalanabilmesi için Kristal Ligi'ne gitmeniz gerekiyor. Birincisi, aşırı yağ içeren daha fazla pompalı oyuncu var, ikincisi, zafer için siyah bir iksir biçiminde bir bonus verin.

Büyü Fabrikasında 3 fermuar hazırlayın. İksiri yeterince bulduktan sonra, kasada üç yıldırım çarptı. TH'nin bir çitin arkasında durduğu bir rakibi aramak en iyisidir.

Başka bir seçenek ejderhaların kullanılmasıdır. Ordu pahalı ve uzun "pişmiş" (1,5 saat). Dragons kolayca düşman deposundan tüm petrolü alabilir.

Klanlar İpuçları ve Sırlar Clash

Birlikleri hızla geliştirmek ve binalarını pompalamak için deneyimli oyuncuların ortaya koyduğu küçük numaraları kullanın.

 1. İksiri sakla. Orduyu hazırladıktan ve çıkmak üzere olduğunuz zaman, barakaları ejderhalar ve gollerle doldurun. Böylece iksirin çalınmasından kurtulacaksın.
 2. Depoyu gereksiz yere geliştirmeyin. 8TX'de bir altın ve bir iksir eklenir. En sonunda onları geliştirin.
 3. Her zaman bir kurucu bırakın. Neden? Tüm altınları çitlere atmadan önce oyundan ayrılmak için diğer oyunculara ilgisiz kalacaksınız.Klanlar yerleşim th8 çatışması
 4. Çiti indir. Çitlerin seviyesi, düşman birliklerinin onu kırmayacakları son savaşta savaşın sonucuna karar verebilir.
 5. Yüksek ligde yükselmeye. Her ay, kadehler al. Böylece becerinizi (yeteneklerinizi) eğitiyorsunuz.
 6. Klanlar uydusunun çatışması TH8: üssü kendiniz için yeniden inşa edin, hırsızlıktan sonra her zaman değiştirebileceğiniz küçük şeyleri düşünün.

Town Hall seviyesinin tesviyesi ile zaman ayırın, oyunkendi zevkinize ve acele etmeyin. TX'e erken geçiş tüm oyununuzu bozabilir. Mümkün olduğunca sık saldırın, klanlara katılın ve klan savaşlarında savaşın.

Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı önerilerÇatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler

Related news

 • Sev Yeter 137. Bölüm Özeti 25 Aralık Fragmanı Toplu Katliam mı Olacak
 • Bir Fransız Zerafeti Tadında Belki de Hiç Duymadığınız 13 Sufle Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Şöhret Kurt ve Kuzu. Aesop ve Krylovun eserleri hakkında konuşalım
 • Japonya: ABDnin saldırısını destekliyoruz

 • Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 8

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler


  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 78

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 16

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 8

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 88

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 87

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 23

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 73

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 86

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 46

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 88

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 89

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 39

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 50

  Çatışma Klanları: düzenleme TH8 - yararlı öneriler 91