Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 2019

Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 2019

Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 10 03.03.2019, 04:24

Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit

Doğal mineraller arasında malakit alıronurlu bir yer. Doğanın kendisine verdiği çok özel çizimlerle, muhteşem güzelliğin bu süs taşı. Ondan mücevherat asil zerafet, zengin tasarım, taş yumuşak mat parıltı ile büyüler. Bununla birlikte, tıbbi astrolojide dahil olmak üzere ezoterik tıpta, ona çok özel bir tutum vardır.

Malakit kullanımı hakkında tarihsel referans

malakit taşlarının özellikleriEğer büyülü çeşitli düşünürsekTaşların özellikleri, malakit en popüler mineraller arasında ilk sıralardan birini işgal edecektir. Binlerce yıldır insanlar zihinsel ve fiziksel rahatsızlıkları tedavi etmek için iyileştirici gücünü kullandılar.

 • Eski Mısır'dan beri, yüzler,güç, daha yüksek enerjili bir iletken olarak malakit olarak kabul edildi. Taşların yararlı özelliklerini yoğunlaştıran malakit, diğer takıların arasında firavunların başkanlarına da katıldı. İnsan bilincini olumlu yönde etkiledi, vizyoner yetenekleri teşvik etti ve özel bir bilgelik geliştirdi. Ayrıca, rahipler ve rahibeler kilise başları, yüksek din adamları, mineral toz haline dövülerek ve gölge olarak göz kapaklarının üzerine uygulayın. Böyle kozmetik yalnızca etkin bir shimmered ve parıldar, ama aynı zamanda çeşitli kültler manevi anlayış görevlilerinin, onların ezoterik seçeneklerin derecesi artırır değildir: vizyonlar, âyetlerini, vb anlamak için, yüksek astral seviyeye gitmek, meditative devlet girmek Bu bağlamda, taşların özelliklerini karşılaştırırsak, malakit en açık bir şekilde kendini bilge ve peygamberlerin taşı olarak göstermişti.malakit taşı büyü özellikleri
 • Ve Avrupa'da bu mineral özel bir onurdaydı.Anne olmaya hazırlanan kadınlar ve daha önce büyük bir aile edinmiş olan kadınlar. İsviçre'nin ve Fransız Alplerinin birçok kırsal bölgesinde, “ilginç bir durumda” kadınlar malakit haçlar edinirler. Bu dönemin sıkıntılarının daha iyi olmasına, anne ve bebeğin hastalıklar, yaralanmalar, kazalar, düşükler, kanama ve diğer talihsizliklerden korunmasına yardımcı olduklarına inanılmaktadır. Fakat her zaman yeni hamilelikle bir haç yeniden satın alınmalıdır. Ve sonra, bir vaftiz olarak, doğmuş bir bebeğe konur. Ve bunlar, taşların ezoterik özellikleridir: malakit, böyle bir kişiyi hayatının geri kalanında güvenilir bir tılsıma çevirir. Bu geleneğin ne daha fazla ne de daha az, ama altıncı yüzyılda varolduğu söylenmelidir. Ve genel olarak, malakit beşikler ve çocukların beşikleriyle süslenmeye alışmadan önce: mineral sakinleştirici, hoş rüyalar, kötü ruhları uzaklaştırdılar, böylece çocukları rahatsız etmediler. Bu arada, psikologlar bile çocuklarının duygusal olarak dengesiz, zor, çabuk tempolu, dengesiz olan ebeveynlere bu taşla birlikte bazı eşyaları (mücevher, biblolar, vb.) Satın almasını tavsiye ediyor. Sinir sistemi üzerinde faydalı bir etki yapar, rahatlatır, duygusal stresi hafifletir, bir tür antidepresandır.
 • Ve son olarak, böyle ilginç bilgiler: malakit, büyülü özellikleri bir insanda, başta hayvanlar ve kuşlar olmak üzere tüm doğal canlıların dilini anlama yeteneğine sahip bir taştır. Bunu yapmak için, sadece eşleşen bir yüzük veya başka bir takı takmanız gerekir. Ve ayrıca, bir kase veya bir camı bütünleşik bir taştan bölüyorsanız ve sürekli olarak sadece ondan içiyorsanız, hayvanlarla nasıl iletişim kurabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu hediye, malakit sayesinde, Fransizkanlar Tarikatının en parlak temsilcilerinden biri olan ünlü Katolik aziz Assisi Francis'i buldu.

Taş ve Astroloji

malakit büyülü özellikleri Bildiğiniz gibi, Zodyak'ın her burcunun bir kümesi var.ona karşılık gelen değerli ve yarı değerli taşlar. Malahit, güzel, sulu yeşil bu kadar uyumlu taze genç yaprakların renk ile kombine ilk bahar çim Boğa, sayısı aittir - 20 Nisan ile 20 Mayıs. Bu işaretin temsilcileri, malakitin büyülü özelliklere sahip olduğu ile ilgilidir. Çeşitli alanlarda yaratıcılıklarını arttırır. Genel olarak, doğal dünya ile ilişkili bir taş sanatsal doğa, sanatsal yetenekli, özel dişler ise, evren, evren. o hayat sanat dünyasının alanıyla bağlanır Zodyak'ın, diğer belirtisi maskotu çünkü. Ayrıca baş ve kalbin çakralarını da olumlu etkiler.

Gördüğünüz gibi taş gerçekten ilginç. Malakit al ve hayatın daha parlak olacak!

Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 2019

Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 2019

Related news

 • Septum Deviasyonu Nedir
 • Ayakkabı Ne Zaman Alınır
 • Nokia Lumia 930 Yorumlar Kullanıcı Yorumları
 • Üç Yaşlı Adam Ve Bir Kadının Hikayesi izle
 • Tığ İşi Kalpli Havlu Kenarı Yapılışı Açıklamalı Videolu
 • Yerel seçimler Haberleri, Güncel Yerel seçimler haberleri ve Yerel seçimler gelişmeleri

 • Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 28

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit


  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 58

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 3

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 30

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 21

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 44

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 20

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 64

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 10

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 60

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 44

  Astrominoloji dersleri: taşların özellikleri - malakit 42