Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 2019

Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 2019

Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 23 06.02.2019, 08:34

"Asterix ve Obelix İngiltere'de." Harika bir macera komedisinin oyuncuları

İlginç filmleri izlemek ister misiniz? Kesinlikle "Asterix ve Obelix in Britain" filmini beğeneceksin. Aktörler, izleyiciyi ustaca oynamaları, profesyonellikleriyle tam anlamıyla büyülüyorlar. Kısacası, samimi bir gülümseme olmadan görüntüleme sadece imkansız!İngiltere'de asteriks ve obelik

"İngiltere'de Asteriks ve Obeks." Sevdiğimiz aktörler

Yani, daha ayrıntılı olarak. Filmin pek çok taraftar var "İngiltere'de Asterix ve Obelix." net bir açıklama - Aktörler, zekice onların rol oynamıştır. Bunlar: Depardieu (Oburiks) Edward Bauer (Asteriks), Guillaume Gallien (Krasovaks), Vincent Lacoste (Idunariks), Valerie Lemercier (McIntosh Bayan), Catherine Deneuve (İngilizce Kraliçesi), Michel Duchaussoy (Abrarokursiks) Yves Jacques (analisti ), Jean Rochefort (Lucius Funis) Fabrice Luchini'nin (Sezar), Gerard Jugnot (korsan kaptan), Charlotte Le Bon (Ophelia). Genelde, film için "İngiltere'de Asteriks ve Oburiks," aktörler yetenekli ve ünlü seçildi. Ancak bu kahramanlar anlatır her bölümü için olduğu gibi.

İngiltere'de asteriks ve obelik

Başka eğlenceli maceralar serisi

Asterix ve film hakkında başka ne söylemeliyim?Britanya'da Oburik "? Aktörler, 1966'da René Goscini ve Albert Uderzo'nun yazarlığı altında yayınlanan en sevilen çizgi roman karakterlerini tekrar oynadılar. Bu sefer kahramanlar, bilinmeyen yeni bir ülkeyi fethetmek isteyen Sezar ile savaşıyor. Ve film M.Ö. 50'de gerçekleşir. e. "Asterix ve Obelix in Britain" filminin aktörleri, izleyiciyi heyecan verici bir hikayeye gösterdi. Sezar fetih hayalleri. Büyük İmparator'un lejyonları gizemli adayı istila etmek istiyor. Ve zafer çok çabuk olurdu. İngilizlerin gücü zayıflıyor. Güzel Kraliçe Cordelia (Catherine Deneuve) yardım için Krasovax'a bir polis memuru gönderir. Ancak Asterix ve Obelix zaten bir başka görevle görevlendirilmişlerdir. Galyalılar, Gadorix liderinin yeni gelen yeğeni Lutetia'dan yeniden eğitmelidir. Ama bunun dışında gerçek bir erkek yapmak çok kolay değil. Çünkü ana karakterler Gadorix'i Britanya'da sözde askeri vaftizle karşılarlar. Elbette cesur savaşçılar ve mucizevi iksirleri unutmamıştı.

Bu filmin bütçesi 50'den fazla oldumilyon avro. Çok popüler oldu. Sadece Fransa'da film binlerce sinemadan fazla yayınlandı. Resmi tüm Avrupa ülkelerinde tanıdılar.

Sahneler farklı yerlerde çekildi. Çoğunlukla Macaristan ve İrlanda'da. Malta'da deniz bölümleri çekildi. Mark Mysonier ve Olivier Delbosk'un yapımcıları bu resmi en görkemli projelerinden biri olarak görüyorlar.Asteriks ve Oburiks İngiltere'de ve aktörlerin rolü

Franchise gelenekleri

Böylece, iyi resimlerin birçok hayranı"Asterix ve Obelix in Britanya" filmini beğendim. aktörler ve onlar tarafından oynanan roller, atalarının kahramanca ve komik maceralarını zaten geleneksel komedi masalında "eğlenmeyi", eski Fransız filmin tanınmış yıldızlı (Depardieu Deneuve, Rochefort) ve farklı kuşakların diğer birçok sanatçı büyük bir kombinasyonudur. İlk olarak çizgi romanda ortaya çıkan kahramanlar, zaten üçüncü bir doğum yaşıyor. Çizgi romanlardan sonra, animasyon uyarlamaları çok popüler oldu. 1967'den 2006'ya kadar önemli miktarda çıktılar. kolaylığı, kahkaha ve zekâ ile herhangi yabancıları püskürtmek olabilir Kazakların, karikatürlerini - şu anda Sovyet Ukrayna'da biz benzer bir şey. Bu arada, Kazaklar da futbolda ev sahibi takımı yendi Albion, ziyaret etti.İngiltere'de asteriks ve obelik

Yeniden doğmuş ilgi

Ve son olarak film hakkında birkaç kelime daha"İngiltere'de Asteriks ve Oburiks." Aktörler ve roller sadece izleyiciye sempatik değildir. Her şey çok daha ciddi. Depardieu ve Bauer, ünlü Galyalılara olan ilgiyi yeniden canlandırabildiler. Sürekli modernleştirme, bugün için film serisi zaten 3D formatına ulaştı. "Asteriks ve Obelix in Britanya" yı anımsatan "Olimpiyatlarda Asteriks" filminin çoğu. Filmin eyleminin Britanya'da gerçekleşmesi, bir şekilde mantıklıdır.

Lütfen not: Bu önceki bölümler gibi bir "olmayan" aile filmi biraz. Kara mizahın bazı unsurları da vardır. Komik şiddet daha katı ve doğallaşır. Ancak, bu modaya bir haraçtan başka bir şey değildir. Çoğu sahnede, mizah, Victoria İngiltere'nin sakinleri gibi davranan antik Keltlerin tasvirine dayanır. Hatta kendi sazdan Big Ben'i var.

İlginç gerçekler

Bu arada, birkaç ilginç dikkati çekmeye değerbu filme ait anlar. İlk olarak, Sezar ve Normanlar tamamen farklı dönemlerde yaşadılar. İkinci olarak, Caesar'ın Asterix'i kendi tarafına çekmek için uyarısına dikkat edin (İngiltere'nin bir kez yüz yıl sürecek olan bir savaş ile Fransa'ya gideceği). Ayrıca aktörlerin rollerine de bakın. Asterix'i canlandıran bir sanatçı olan Bauer da filmin ikinci bölümünde (Otis) çaldı. Dört filmde oynayan tek oyuncu Depardieu.

Genel olarak, ancak, bu resim kesinlikle size büyük bir zevk getirecek, neşelenecek, samimi gülümsemeler verecektir. Keyifli görüntüleme!

Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 2019

Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 2019

Related news

 • Buse Terim Güzellik Sırları
 • Tarçınlı Tavuk Göğsü
 • Çocuklar Günde Kaç Saat Uyumalı

 • Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 49

  Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları


  Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 76

  Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 46

  Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 74

  Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 27

  Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 8

  Asterix ve Obelix İngilterede. Harika bir macera komedisinin oyuncuları 61