Aslı Turanlı 2019

Aslı Turanlı 2019 Aslı Turanlı

Aslı Turanlı

46 yaşındaki komedyen Ata Demirer kendisinden 26 yaş küçük oyuncu sevgilisi Aslı Turanlı ile ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Demirer, sevgilisiyle arasındaki yaş farkına takılanlar için özel olarak bir video çekti. Ata Demirer, sevgilisi Aslı Turanlı ile arasında olan yaş farkını eleştiren takipçileri için bir video çekti. Videoyu Aslı Turanlı Instagram hesabından "Yıllar nasıl da geçiyor?" notuyla paylaştı.

30.01.2019Magazin
Yıllar nasıl da geçiyor

'Yıllar nasıl da geçiyor?'

46 yaşındaki komedyen Ata Demirer kendisinden 26 yaş küçük oyuncu sevgilisi Aslı Turanlı ile ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Demirer, sevgilisiyle arasındaki yaş farkına takılanlar için özel olarak bir video çekti.

30.01.2019Magazin
Eski usul çıkma teklifi

Eski usul çıkma teklifi!

Ata Demirer ve Aslı Turanlı, uzun süre sakladıkları aşklarını sonunda sosyal medya yoluyla ilan etti. Turanlı, bu gelişme sonrası yaptığı açıklamada “Güzel bir birlikteliğe başladık” dedi.

30.01.2019Magazin
Aslı Turanlı kimdir Kaç yaşında ve nereli

Aslı Turanlı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Son günlerde adı ünlü komedyen Ata Demirer ile anılan Aslı Turanlı'nın kim olduğu ve özel yaşamı merak konusu oldu. Aslı Turanlı, oyuncu kimliğinin yanı sıra, 'Kim Milyoner Olmak İster Yarışması'na katılmasıyla da biliniyor. Peki, Aslı Turanlı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

29.01.2019Magazin
Aşkın ilk fotoğrafı

Aşkın ilk fotoğrafı!

Son günlerde Ata Demirer’in oyuncu Aslı Turanlı ile aşk yaşadığı dedikoduları kulaktan kulağa yayılmıştı.

28.01.2019Magazin
Ata Demirer ile Aslı Turanlı aşk mı yaşıyor

Ata Demirer ile Aslı Turanlı aşk mı yaşıyor?

Aslı İnandık’ın başrolde olduğu “Aslı Gibidir” filminin galası önceki akşam Cinemaximum Kanyon’da yapıldı.

25.01.2019Magazin
Aslı Turanlı kimdir

Aslı Turanlı kimdir?

Aslı Turanlı, televizyon projelerinin yanı sıra özel hayatıyla da zaman zaman gündeme geliyor. Aslı Turanlı, daha önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışması'na katılmıştı. Peki, Aslı Turanlı kimdir?

24.01.2019Magazin
Sinemada 5 film vizyona girecek | Bu hafta hangi filmler var

Sinemada 5 film vizyona girecek | Bu hafta hangi filmler var?

Bu yıl 91. kez düzenlenecek Oscar ödüllerinde 'Yabancı Dilde En İyi Film' kategorisinde Lübnan adına yarışacak 'Kefernahum' Türk izleyicisi ile buluşacak. Bunun yanında Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 1'i yerli 5 film vizyona girecek. Peki, sinemada bu hafta hangi filmler var? Bu hafta vizyona giren filmler neler?

24.01.2019Keyif
Tiyatroyu sevdiler

Tiyatroyu sevdiler

13.02.2000Gündem
Mülkiye başmüfettişliğine atanan Zonguldak Valisi Çınardan kararname tepkisi

Mülkiye başmüfettişliğine atanan Zonguldak Valisi Çınar'dan kararname tepkisi

1.11.2018Merkez
Sanko, Rizeli öğrencileri konuk etti

Sanko, Rizeli öğrencileri konuk etti

30.04.2018Gaziantep
İskan sorunu ortadan kalktı

İskan sorunu ortadan kalktı

Taşyapı’nın İstanbul Bağdat Caddesi’ndeki konut projesi Four Winds için bakanlık tarafından verilen iskâna Kadıköy Belediyesi’nin iptal ettirmek için açtığı iskân iptal davasını mahkeme oybirliğiyle reddetti. Böylece iskân iptal kararı ortadan kalktı.

3.02.2018Ekonomi
Türkiyenin yeni nesil sanatçıları BASEde buluşuyor

Türkiye'nin yeni nesil sanatçıları BASE'de buluşuyor

Türkiye’nin yeni nesil sanatçıları ilk kez İstanbul’da bir araya geliyor. Ülkenin dört bir yanındaki güzel sanatlar fakültelerinden bu yıl mezun olan genç sanatçıların yapıtlarını buluşturan BASE, 21 ile 24 Aralık tarihleri arasında İstanbul'daki Galata Rum Okulu’nda gerçekleşecek.  Sözün kısası 20 ildeki 31 üniversiteden 108 sanatçıya ait 116 eser ve 32 panelde 75 konuşmacı sanat dolu 4 gün sizi bekliyor!

7.12.2017Keyif
Hafiyelik ve gazetecilik

Hafiyelik ve gazetecilik

ANAYASA Mahkemesi’nin, Berrak Tüzünataç’ın Şahan Gökbakar ile terastaki yakınlaşma görüntüleriyle ilgili davayı reddetmesi beklenen bir karardı. Magazin basınının kazanması hiç de şaşırtıcı olmadı bu davayı.

3.12.2017OkurTemsilcisi
Karaköy’e sanatı yeniden getirdiler

Karaköy’e sanatı yeniden getirdiler

Bir zamanlar sanat galerilerinin art arda açıldığı, sonrasında aynı hızla kapandığı Karaköy eski günlerine dönüyor. İstanbul’un önde gelen çağdaş sanat galerilerinden Pi Artworks, Galeri Nev İstanbul, artSümer ve Mixer’i bünyesinde bulunduran Juma Art binası hafta başında kapılarını açtı. Karaköy’de yeniden yeşerecek sanat ortamına can suyu veren oluşumu kahramanlarıyla konuştuk.

21.09.2017Kitap Sanat
Tüm Güzel Sanatlar mezunları bir araya gelecek

Tüm Güzel Sanatlar mezunları bir araya gelecek!

Türkiye’deki ilk kolektif Güzel Sanatlar yeni mezunlar sergisi olan BASE, Türkiye’nin dört bir yanından resim, heykel, fotoğraf , video, animasyon, grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı, baskı sanatları, cam ve seramik bölümlerinden 2017 lisans ve lisansüstü mezunlarının çalışmalarını aynı çatı altında bir araya getirecek. 14-17 Aralık tarihleri arasında Galata Rum Okulu’nda gerçekleşecek olan BASE’e başvurular başladı.

16.05.2017Kampüs
Türkiye ilk kolektif Güzel Sanatlar yeni mezunlar sergisine kavuşuyor

Türkiye ilk kolektif Güzel Sanatlar yeni mezunlar sergisine kavuşuyor!

14-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Galata Rum Okulu’nda ilk kez gerçekleşecek olan BASE’e başvurular 1 Mayıs'ta başlıyor!

11.04.2017Kampüs
Türkiye ilk kolektif Güzel Sanatlar yeni mezunlar sergisine kavuşuyor

Türkiye ilk kolektif Güzel Sanatlar yeni mezunlar sergisine kavuşuyor!

14-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Galata Rum Okulu’nda ilk kez gerçekleşecek olan BASE’e başvurular 1 Mayıs'ta başlıyor

10.04.2017Keyif
Hatay teşviklerde 24üncü il olmak istiyor

Hatay teşviklerde 24'üncü il olmak istiyor

HÜKÜMETİN, ‘cazibe merkezleri’ olarak ilan ettiği 23 ildeki yatırımları artırmak için hazırladığı yeni teşvik politikasına ilişkin ayrıntıların bu hafta açıklanması beklenirken, 23 il arasında yer almayan Hatay’dan ‘24’üncü il olarak bizi alın’ açıklaması geldi. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Ortadoğu’da yaşanacak olumlu gelişmeleri yakalamak için Hatay’ın güçlenmesi gerektiğini söyledi.

22.11.2016Ekonomi
Contemporary İstanbulun en iyi 10 galerisi

Contemporary İstanbul'un en iyi 10 galerisi

Türkiye’nin çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul, bu yıl 10 yaşında. Pek çok yabancı galeri de var ama fuarın temel taşları Türkiyeli galeriler. Türkiye sanat dünyasının ve piyasasının en önemli aktörleri bu fuarın da başlıca katılımcıları. Fuar turuna çıkan bir koleksiyoncu ya da sanat izleyicisinin uğramadan geçmeyeceği bu galerilerden 10 maddelik bir liste yaptık. Küçük bir rehber niyetine.

6.11.2015Keyif
Şubat “renkli” geçecek

Şubat “renkli” geçecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmirli sanatseverlere Şubat ayında dolu dolu bir sanat programı sunacak.

2.02.2013
Nautilus babamı da bulsun

'Nautilus babamı da bulsun'

Ege Denizi’nde 8 Ekim 1996 tarihinde görev yaparken Yunan savaş uçaklarıyla girdiği 'it dalaşı' sırasında Sakız Adası açıklarında düşen F-16 uçağının pilotu Yüzbaşı Nail Erdoğan’ın naaşı ve uçak enkazı bugüne kadar çıkarılmadı. Pilot Yüzbaşı Nail Erdoğan’ın, bugün 23 yaşına gelen kızı Evrim Erdoğan, dünyaca ünlü araştırma gemisi Nautilus’a umut bağladı. Nautilus’un, Suriye tarafından düşürülen Türk keşif uçağının enkazını ve pilotların cenazelerini bulmasından sonra Bodrum’a gelen Evrim Erdoğan, BOSAV Başkanı Tufan Turanlı ile görüştü. Erdoğan, "Tam 16 yıldır annem, kardeşim ve ben babamın naaşının bize teslim edilmesini bekliyoruz. Devlet büyüklerimizden ve Nautilus’tan yardım istiyoruz. Babamıza 16 yıl sonra kavuşmamızı sağlasınlar" dedi.

12.07.2012Gündem
İşte şike kararının tam metni

İşte şike kararının tam metni

İşte 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike kararının tam metni...

2.07.2012Futbol
Atıf Yılmaz Filmlerindeki İstanbul

Atıf Yılmaz Filmlerindeki İstanbul

1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi, Türk sinema tarihine damgasını vuran usta yönetmen Atıf Yılmaz’ın İstanbul’unu sayfalarına taşıdı.

7.03.2012Kelebek
Adalı Bay 658i istedi

Adalı Bay 658'i istedi

Metris Cezaevi’ndeki A-6 Koğuşu’nda Tayfur Havutçu, Ahmet Ateş ve Yusuf Turanlı ile aynı koğuşta yatan Adalı’nın morali son derece bozuk. Serdal Adalı’yı her gün en az 50 kişi ziyaret ediyor...

15.07.2011Futbol
Dünden bugüne Altın Koza

Dünden bugüne Altın Koza

İlki 1969 yılında gerçekleştirilen Altın Koza Film Festivali bu yıl 41. yaşını kutluyor. Festivain en çok ödül alanlarından, onur ödüllerine tüm kazananlarına, kaybedenlerine kadar işte dünü ve bugünüyle Altın Koza'nın unutulmaz anları.

22.09.2010Gündem
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yıllık bakım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın ve 1-8 Temmuz ile 10-11 Temmuz tarihlerinde bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

28.06.2010Gündem
Şemdinli hakimlerine sürgün

Şemdinli hakimlerine 'sürgün'

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, Şemdinli soruşturması kapsamında Yargıtay’ın verdiği karara uymayan Van 3. Ağır Ceza Mahkemesi üyelerini başka illere atadı. Van 3. Ağır ceza Mahkemesi Başkanı İlhan Kaya ve üye Eşref Aksu’nun görev yerinin kararname ile değiştirildiği öğrenildi.

28.06.2007Gündem
Kuzey Disiplini Kayak Birinciliği sona erdi

Kuzey Disiplini Kayak Birinciliği sona erdi

Kayseri'de düzenlenen (A) Grubu Kuzey Disiplini Kayak Birinciliği sona erdi. 6 kentten 234 sporcunun katıldığı Erciyes Kayak Merkezi'ndeki organizasyonda İstanbul 6, Kayseri 5, Bursa 3 birincilik kazandı.

10.02.2005
Kuzey Disiplini Kayak Birinciliği sona erdi

Kuzey Disiplini Kayak Birinciliği sona erdi

9.02.2005Spor Arena
İstanbuldaki yaralılar

İstanbul'daki yaralılar

22.08.1999Gündem

Yazar Sonuçları

Hafiyelik ve gazetecilik

ANAYASA Mahkemesi’nin, Berrak Tüzünataç’ın Şahan Gökbakar ile terastaki yakınlaşma görüntüleriyle ilgili davayı reddetmesi beklenen bir karardı. Magazin basınının kazanması hiç de şaşırtıcı olmadı bu davayı.

Aslı Turanlı 2019

Aslı Turanlı 2019

Related news

 • Fırında dolma biberlerin adım adım tarifi
 • Intere ırkçı tezahürattan 2 maç seyircisiz oynama cezası
 • Survivor 103.Bölüm All Star 19 Haziran 2019-2020-2020 izle
 • Raventli ekmek tarifi
 • Tek Yürek Osman kimdir (İbrahim Yıldız Kimdir Kaç Yaşında

 • Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı


  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı

  Aslı Turanlı