Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 2019

Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 2019

Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 26 04.02.2019, 23:57

Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları

İlaç "Ascorutin" birAnjiyoprotektif özelliklere sahip tıbbi ürün. Mikrosirkülasyonu iyileştirir, kan damarlarının duvarlarındaki metabolik süreçleri normalleştirir ve geçirgenliğini azaltır.Askorutin, talimatlarbunun ayrıntılı bir açıklamasını içerenözellikleri, tablet formunda mevcuttur. Her bir tablet 50 mg rutin (aktif bileşen - rutozit) ve askorbik asit (C vitamini) içerir. C vitamini ile yapılan bir preparasyonda rutin birleştirmek bir kaza değildir: birlikte vücutta meydana gelen redoks süreçlerine katılırlar.

Rutin, bir grup kimyasalın genel adıdır.daha önce "Vitamin R" terimi ile birleşmiş bitki kökenli (bunların bir buçuk binden fazla) vardır. Şu anda flavonoidler olarak sınıflandırılmaktadır. Rutin vücut tarafından kendi başına üretilmez, bu yüzden onu dışarıdan almak gerekir. Doğada, bazı bitkilerde bulunur - örneğin, rue kokulu yapraklarda. Endüstriyel ölçekte elde etmek için, Japon Sophora'nın yeşil buğday ve böbrek çiçekleri kitlesini kullanın. Ilacın yanında"Ascorutin", talimatkullanımı için endikasyonların ayrıntılı olarak listelendiği rutin, harici uygulama "Venoruton" için aynı tabletlerin ve jelin bir parçasıdır.

Vücutta rutin eksikliği tezahürküçük, noktalı kanamalar - kapillerlerin kırılganlığından kaynaklanan peteşiler (retina dahil). Ayrıca, kronik yorgunluk, bacaklarda ağrı, yürüme sırasında ortaya çıkan akne ve diş etlerinde kanamalar ve diş etlerinin eksikliği hakkında konuşabilir. Ilacın düzenli alımı"Ascorutin" (talimat)bunun hakkında diyor) fark edilebilir bir etki yaratıyor: Kılcal damarların duvarları güçlendirilir, kırılganlıkları azalır. Ek olarak, bu ilaç vazodilatasyonu destekler, içlerindeki sklerotik değişikliklerin önlenmesine yardımcı olur ve kan basıncını normalleştirir.

Kronik venöz yetmezlik, variköz ven ve yüzeyel tromboflebit olan hastalardaAscorutin (öğretimeylemini açıklar) bir azalmaya yol açarödem ve ağrı, trofik bozukluklar. Ayrıca, bileşimi rutin bir antioksidan ve belirgin bir anti-inflamatuar bir etkiye sahip, askorbik asit birikimi ve emme katkıda dahil edilmiştir. Kılcal kırılganlığının ve aşırı geçirgenlik (hipertansif hastalık, araknoidit, romatizma, endokardit, septik, kanama diyatezi, kılcal toksikozunun ve kızıl hastalığı ve kızamık) eşlik ediyor çeşitli hastalıklar ve rahatsızlıkların genellikle ilacın tavsiye edilir"Ascorutin".

tanıklıkonun alımı da kılcal lezyonları içerirkan - antikoagülanları (neodikumarina, vb.) seyrelten ilaçların kullanımı nedeniyle. Rutin içeren jel "Venoruton", travmada ağrı ve şişmeyi önemli ölçüde azaltır.

Kombine ilaç "Ascorutin" kabul ederSadece bir doktor randevusu ile, genellikle günde 2-3 kez, bir tablet. Tabii hastanın durumuna bağlı olarak 3-4 haftadır. Bu ilacı sadece yemek yerken veya yedikten sonra alın. Dikkat alınmalıdır: bileşenlerine aşırı duyarlılık, baş ağrısı ve dispepsi gibi çeşitli alerjik reaksiyonlar - tüm bu belirtiler ilaç alımı sırasında kaydedilebilir."Ascorutin". Kontrendikasyonlarkabulüne - tromboflebit ve bir eğilimtromboz, diabetes mellitus. Buna ek olarak, diğer birçok ilaç gibi, "Ascorutin" hamileliğin ilk trimesterde reçete edilmez ve ikinci ve üçüncü olarak sadece gerekli olduğu takdirde reçete edilir.

Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 2019

Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 2019

Related news

 • TTNET ve Vitamin’den Karne Hediyesi
 • Havuçlu-Tavuklu Şehriye Çorbası
 • Dövme Alev: anlamı
 • Moskovada turba bataklıkları yakılıyor. Turp ağacı neden yanmaktadır
 • Zayıflatan Kahve Gano Nedir Yararları ve Zararları Nelerdir

 • Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 92

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları


  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 67

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 41

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 2

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 43

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 76

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 88

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 88

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 45

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 71

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 72

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 25

  Ascorutin: talimatlar, ilacın özellikleri, alım kuralları 33