Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 17 04.03.2019, 10:33

Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku

Bugün yaratılan bestelerin çoğunuparfümerler, bazı özel konulara ayrılmıştır ve bu, adil seksteki başarılarının anahtarı olarak görülüyor. Bu lezzetler dar bir çevrede popülerdir, ancak hayranları yıllarca en sevdikleri kokuya sadık kalmaktadır. Ama Armani Code adlı ünlü tasarımcının parlak çalışması sayılabilir evrensel koku vardır.

Bu kompozisyon muğlaktır, temsil ederhayal bile edemeyeceğini düşündüğüm, hayal bile edemeyeceğiniz bir bileşim kombinasyonu. Böyle bir ittifak sayesinde benzersiz bir parfüm doğar, modern bir kadına ideal bir şekilde uyar. Çılgın bir yaşam ritminde yaşayan ve bir günde bin şey yöneten bir bayan için en evrensel koku budur. Çeşitlendirilmelidir, ancak cazip kalmak gerekmektedir. Ve bunun için çok fazla iç kuvvete ihtiyacınız var, fiziksel ve psikolojik açıdan sürekli iyileştirmeye ihtiyacınız var.Armani koduVazgeçemezsiniz, her zaman kaydetmeniz gerekirolumlu tutum ve herhangi bir değişiklikte sevinmek. Böyle bir ritimde yaşamak her zaman kolay değildir. Bu kadınlar için ve Armani Code benzersiz bir kompozisyon yarattı. Bu çok yönlü aroma, hayatının ilginç olaylarla dolu aktif ve hafif cüretkar bayan tarafından beğenisine sunulacak. Ona yeni başarılar için ilham verecek, zafer ve zafer kokusu olacak.

Bu parfümün olağanüstü özelliklerinden biribir kadının her koşulda güzel bir bayan olmasına izin verdiğini belirtti. Güçlü bir otomobilin arkasından geçebilir, kendi işini geliştirebilir veya kariyer merdiveni boyunca cesurca hareket edebilir - bu koku ile bayan hala bir kemer kalacaktır. Aynı şehvetli ve kadınsı, gizemli ve benzersiz, tıpkı Rönesans bayanlarında olduğu gibi.giorgio armani armani koduBenzersiz tarzda kadınlara Giorgio Armani veriyor: Armani kodu - benzersiz bir koku. Bu parfüm, hem cüretkâr coquety'yi hem de şehvetli tutkuyu birleştiriyor.

En azından bir kez hayatımda hissedenler içinArmani Yasası trenini kendisi çeken bu tadın benzeri olmayacaktır. Armani evinin tarihinde en başarılı olanlardan biri haline gelen başyapıt kompozisyonu mutlak bir hit. Bu hem kadın hem de erkek niteliklerini birleştirmeyi başarması gereken bir iş kadını için en iyi seçenektir.armani kodu incelemeleriHem sıkı hem de sıkı olmak inanılmaz derecede zordur vecesur bir şey ama aynı zamanda kadınsı. Ama bu aroma, istenilen moda uyum yardımcı yeni kahramanlık yapıp hala kelimenin en derin anlamıyla bir kadın olmak için güç verir. Onun bir cephanelik suçlular yüzünden Armani kod yorumları zaten kazanılmış olanların zevk ve beğeni ile doldurulur eau de toilette ve, yüreklerdeki istiyorum ilgi odağı olmayı seven her flört, parfüm olması gerekir.

Bu kızı kimler tavsiye edebilir? Rutinasyondan bıkarsanız, çılgınca yaşam ritmi, taze nefes almak, gerçek kadınsı doğaya dönmek istiyorsanız bu kompozisyon sizin için. Hayat tadını tekrar hissetmek için, biraz dağılmanız, şehvetli arzularınızı tatmin etmek için korkmayın.Related news

 • Irak
 • Buzdolabındaki Meyveleri Tüketmenin En Tatlı Yolu: 11 Meyveli Tatlı Tarifi
 • Kâğıt kirizi Demiröreni de etkiledi: Vatan gazetesi hafta sonu eklerini kapattı
 • Yakadan Başlama 3 Düz 1 Büz Örneğinde Tek Parça Olarak Örülen Bebek Yeleği Yapımı. 1. 2 yaş
 • Ev Yapımı Ramen Erişte
 • Yoğurtlu Semizotu Yatağında Nohutlu Salata

 • Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 54

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku


  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 32

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 2

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 44

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 77

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 2

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 90

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 88

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 35

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 30

  Armani kodu - bir iş kadında dahi duyulan bir tutku 36