Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 2019

Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 2019
20.10.2019

Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 75

Arkady Khoralov: hayat ve kariyer

Birkaç kişi popüler hit "Yeni Yıl" olduğunu biliyordaha on beş yıl önce oyuncak" ilk kez tüm favori Sofya Rotaru, birçok şarkı Arkady Horalov bir yetenekli şarkıcı ve yazar ile birlikte seslendirdi. Bundan sonra, birçok sanatçı bunu söylüyor ve şarkı her yeni yılın gerçek bir marşı oldu. Arkady Horalov, dışında o bir klavyeci ve efsanevi grup "Kırmızı Haşhaş" nin vokalisti idi diğer pop yıldızları için birçok müzikal başyapıtları yazdı. Şarkıları Alsu, Love Varsayım, Povaliy Anita Tsoi Alexander Lominskogo İrina Arkhipova, Vitas ve diğer birçok sanatçı gerçekleştirildi.Korallerin Takviyeleri

Yolculuğun başlangıcı

Yetenekli müzisyenin kariyeri nasıl gelişti?şair ve besteci? Nerede doğdu, ne yaptı, şimdi nasıl yaşıyor? Tüm bunlar ve diğer pek çok soru, Khoralov'un çalışmalarının müzik hayranlarına ve hayranlarına ilgi duyuyor. Onlara cevap bulmaya çalışalım.

Arkady Khoralov, bir Ukrayna vatandaşıdır. 26 Ocak 1951'de Zaporozhye bölgesi Melitopol şehrinde doğdu. 1957'de, kendi memleketi olan kapsamlı bir okulun birinci sınıfının bir öğrencisi oldu. Okulda okuyan Arkady Choralov bir müzik eğitimi aldı - piyano sınıfında yerel bir müzik okulunda sekiz sınıf bitirdi.

Gelecek sanatçıyı ve sporu unutma - kentin futbol takımının bir üyesiydi ve aynı zamanda atletizmle uğraştı.

Gelecek müzisyenlerin eğitimi

1967'de Khoralov bir sertifika aldıonur ile orta öğretim ve Devlet Taurya Akademisi öğrencisi oldu. 1972'de, bir mühendis mesleğini ve araçların onarım organizasyonunda ustalaştığı bir diploma aldı.

Arkady Khoralov'un biyografisini ve askeri eğitimin sahnesini içerir. Askeri bölümdeki dört yıllık eğitim boşuna değildi - o, mühendis birliklerinin teğmen rütbesiyle ödüllendirildi.

Eğitim dönemi boyunca, Arkady Choralov müzik eğitimi için zaman buldu. Ayrıca düzenli olarak Akademik Çeşitlilik Orkestrası'nın vokalisti olarak sahneye çıktı.arkady koral biyografi

Kariyer ve tanıma

1972'den 1974'e kadar, Arkady KhoralovSanat yönetmeni Valery Muratov - SSCB Onur Sanatçısı olan VIA “Sing Guitars” da vokalist-enstrümantalist. Daha sonra müzisyen VIA "Chervona Ruta" grubuna katıldı ve aynı aşamada SSCB Halk Sanatçısı Sofia Rotaru ile şarkı söylemeye başladı. Yetenekli besteci Konstantin Orbelian'ın rehberliğinde, Arkady Khoralov Ermenistan'ın devlet pop caz orkestrasıyla bir araya geldi.

1976'dan 1979'a kadar, Moskova'nın VIA “Gems” i, Onurlu Sanatçı Yuri Malikov'un önderliğinde seslendirdi.

Onurlu Sanat İşçisi Iosif Mikhailovsky'ye VIA "Kırmızı Gelincikler" de, sanatçı 1984'e kadar şarkı söyledi ve 1984'e kadar şarkı söyledi.

Böylesine muhteşem insanlar, gerçek profesyonellere danışmanlık yapmak, işini Khoralov'un kariyerinde yaptı - bir sanatçı olarak büyüdü, yazarın yeteneğini ve yeteneğini bir besteci olarak keşfetti.

Yalnız kariyer

VIA ile farklı zamanlarda işbirliği yapıldıArkady Khoralov tarafından çok sayıda kayıt. 1984 yılında solo kariyeri başladı. 1985'ten 1992'ye kadar olan dönemde albümler Arkady Khoralov tarafından kaydedildi ve piyasaya sürüldü. Onlara yazarının bestelerini Andrey Dementiev'in şiirlerine sundular. İlk aktörün minionu "Sen Olmadan", "Terk Edilmiş Dünya", "Pazar" ve benzeri şarkıları içeriyordu. Albüm 3.5 milyon kopya baskıda inanılmaz başarılara imza attı ve ülke çapında satıldı.

koral arenasının biyografisi

Yeni şarkıların yayınlanmasına paralel olarak, müzisyen diğer Rus ve yabancı sanatçılarla birlikte birçok konser konserine aktif olarak katılıyor.

1988'de ikinci albümü "Strange World" piyasaya sürüldü ve bir milyondan fazla dinleyiciye satıldı. Toplamda, şarkıcının kariyeri her biri dinleyicisini bulan 13 albümden oluşuyordu.

2019 yılında, biyografisi Arkady KhoralovOldukça olaylı, ben Kremlin'deki bir jübile konser verdi. Onunla yakın arkadaşları vardı - Yuri Antonov Vyacheslav Dobrynin Alexander Serov Vladimir Vinokur Nikolay Noskov, Lev Leshchenko Alexei Glyzin Vladislav Medyanik Yury Malikov, Lolita, İgor Saruhanov "Blue Bird" kolektifler, "mücevherler" ve diğerleri.

Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 2019

Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 2019

Related news

 • Telefon için kablosuz kulaklıklar: 8 popüler model
 • Yeni IMEI kayıt harcı iPhone fiyatlarını nasıl etkileyecek
 • Pratik Ev Baklavası
 • Gözaltı morluklarından kurtulmanın kolay yolları
 • Spastik Kolon Nedir

 • Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 65

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer


  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 67

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 74

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 45

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 43

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 3

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 90

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 69

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 48

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 94

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 14

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 54

  Arkady Khoralov: hayat ve kariyer 89