Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 2019

Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 2019

Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 92 05.02.2019, 03:15

Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi

2014 yılında piyasaya sürülen yeni model Honda modeliParis Motor Show'da sergilenen yıl ve 2015 yılında, tüketici otomobilin "Honda SRV" 2015 güncellenmiş modeli için kullanılabilir hale geldi. Sahiplerinin Yorumları satış modeli hızlı büyümesine katkıda makine için mükemmel bir reklam haline gelmiştir.

Restyling Honda kardinal geçirdiarabada harici değişiklikler ve gelişmeler. Değişiklikler genel olarak tampon, ızgara ve optiklere dokundu. Bir salonda tam set daha kalitatif materyalleri uygulamaya başladı. Yeni SUV "SRV" 2015'in dış kısmı daha da modern hale geldi ve çok şık bir görünüme sahip oldu.

Model CR-V, 1995'ten beri üretilmiştir ve tüm dönem için SUV, dört nesil değişiklik geçirmiştir.Honda Srw 2015 sahibi değerlendirmeleri Otomobilin temeli bir platformdudaha az popüler "Honda-Civic". Vurgulanan ana pazar, 2012 yılının sadece 280 bin crossovers satıldığı Amerika Birleşik Devletleri oldu. Bu gerçeğe dayanarak, bir otomobil tasarlarken, şirketin mühendisleri Amerikan sürücülerini memnun etme görevini üstlendi.

Honda SRV teknik özellikleri nelerdir?

2015'in bu kompakt geçişinin özellikleri en titiz sürücüler bile memnun edecektir.Honda srv ayarlama Otomobil, etkili bir altı-hız mekaniği ve dokuz menzilli otomatik kullanımı sayesinde elde edilen yakıt açısından oldukça ekonomik çıktı.

% 10 ortalamada - Bu otomatik şanzıman olarak% 20 yakıt tüketimini azaltmak ve mekanik olabilir.

Avrupa Birliği'nde, araç iki versiyonda satılmaktadır: önden çekişli ve dört tekerden çekişli.Honda fiyatı 2015 fiyatıBDT SUV topraklarında iklim şartları ve yol yüzeyinin kalitesi göz önüne alındığında, çok uygundur sadece dört tekerlekten çekiş ile satışa sunuldu.

Otomobille donatılmış motorlar da belirli bir otomobil pazarı için tasarlanmıştır. Motor "Honda SRV" nin ne olduğu hakkında, aşağıda anlatacağız.

Kaputun altında

Bu nedenle, Avrupalı ​​alıcıya, 1,6 litrelik çalışma hacmine sahip iki yeni dizel motor ile komple bir setin seçenekleri sunuluyor, ancak farklı güç göstergeleri ve eksiksiz bir set ile.

SUV'un önden çekişli versiyonunda, 120 "çekiş atları" kapasitesine sahip bir motor var ve bir dört tekerlekli sürücü versiyonunda bir 160 beygir gücü ünitesi var.

Bölgemizde crossover "SRV" sadece satılmaktadırkomple benzin üniteleri grubunda ve seçim yapabileceğiniz iki seçenek vardır. İlk iki iki litrelik ekonomik göstergeler ve nitelikleri mal sahipleri tarafından haklı olarak tahmin edilmektedir; İkincisi, 2.4 litre işçi hacmidir. Motorlar 150 ve 190 atların gücünü geliştirir ve altı ileri manuel ve beş ileri otomatik şanzımanlarla birlikte çalışır.

Honda SRV genel boyutları

Bu bölümde, model güncellemesinden dolayı çok fazla değişmeyen 2015 yılı aracının özellikleri belirtilmiştir.

Uzunluk 4570 milimetre, genişliği ve yüksekliği 1820'dir.ve 1685 mm - kaba ölçüler değil büyük boyutlu araba dikkate alarak "Honda Vietnam" 2015 Yorumlar sahipleri ise, olumlu kentsel hareketlilik ve park bakımından taşıtı ayırt. Geçit, 1535 kg bir kütleye sahiptir. Yorumlar yüksek hızlarda karayolu üzerinde sürerken istikrarlı araç istikrara katkıda bulunan ve dinamik performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur derler. İzin verilen maksimum ağırlık - bunun mümkün olmadığını sadece dört yolcu taşıma yapan 2100 kg, aynı zamanda kompakt bir SUV ağır bagaj, "Honda Vietnam" araba ve önyükleme kapasitesine 2015 Yorumlar sahipleri, aynı ses ve olumlu nitelikteki tüm. Evet bir buzdolabı veya uygun olmayan bir gaz sobası, ancak (Arka koltuklar) toplam miktarının gövde genel yük, bagaj bölmesinin toplam hacmi şimdi 598 litre olduğu gibi, nispeten büyük bagajları nakledilebilir.

Aracın tabanı, belirleyemediğiniz bir anda görsel olarak 2620 mm'dir.

SUV standart olarak donatılmıştıronsekiz inç jantlar. Ancak, tekerlek kemerlerinin hacmi nedeniyle, SUV Honda SUV 2015'e daha büyük çaplı diskler takmak mümkündür. Aracın sahiplerinin geri bildirimi ayrıca, daha büyük çapa sahip tekerleklerin takılmasının ek olarak yakıt ve koşu aşınması açısından ekonomik performansı artırdığını gösterir. Aynı zamanda, aracın pasifliği de önemli ölçüde artacaktır, çünkü aracın kendiliğinden temizlenmesi, standart yüz kat seksen beş milimetreye eşittir.

Honda CR-V 2015'in maliyeti

Yapılandırmaya ve duruma bağlı olarak,SUV "Honda SRV" 2015 fiyatı fark edilir derecede farklı. Altı basamaklı mekaniklerle donatılmış iki litrelik benzinli bir model olan 2015 modeli 20 bin dolar (genel standart ekipman).Honda SRV özellikleri Gücü olan bir santral ileiki litreden fazla ve otomatik şanzıman fiyatı 31 bin dolardan. "Honda SRV" 2015, fiyatı 40 bin doları aşan, bileşen ve elektronik bir dizi var.

Kullanıcı geribildirimi

Öncüllerin ayırt edici bir özelliğiSürücülere göre SVR, bu geçişin yüksek güvenilirliğidir. Bu nedenle, çoğu zaman Honda SRV'nin onarımı, bazı elektronik sensörlerin değiştirilmesinin yanı sıra sarf malzemelerinin değiştirilmesine de indirgenmiştir. Aynı zamanda, yeni modelin tasarımındaki ana vurgu, operasyonda güvenilirlik ve onarımdaki ucuzluk üzerine yerleştirildi, ancak rahatlık pahasına değil.Honda motor srv Bu nedenle, bu SUV'u satın alarak, sadece yolda meydana gelebilecek en zor durumlarda bile sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olabilirsiniz.

akort

Yenilikin çok fazla ortaya çıkmamasına rağmenuzun bir süre için, birçok araba servis istasyonu ayarlama yapmak için teklif edebilirsiniz. "Honda SRV" aynı anda harici olarak harici olarak değişir. Bu modifikasyonlar nedeniyle, aracın görünüşünü değiştirmek, güç ünitesinin ve şanzımanın parametrelerini yeniden yapılandırmak ve bir parke SUV'unun çalışma kapasitesini geliştirmek mümkündür.

Askıya alma hakkında yorumlar

Araba süspansiyonu tüm eşitsizlikleri mükemmel bir şekilde emeryol ve çapraz geçişin iyi işlenmesine katkıda bulunur. Bu arabanın zemin boşluğu, yollardaki çok yüksek engellerin ve derin çukurların üstesinden gelmenizi sağlar.onarım Honda srv Eşiklerin zarar görmesini önlemek içinSürücüler ayrıca, herhangi bir otomobil parçası pazarında satın alınabilecekleri kauçuk kalıplarla donatmayı tavsiye etmektedir. Dezavantaj, araç sahiplerinin verdikleri tepkilerle değerlendirildiğinde, malzemenin düşük bir mukavemet derecesine sahip olduğu ve egzoz hattının üstesinden gelirken sık sık çıktığı için, egzoz ve kardan iletim sisteminin plastik koruyucu kapakları sayılabilir.

Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 2019

Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 2019

Related news

 • Akciğer Kanserine Karşı Mutlaka Tüketilmeli – 1
 • AŞURE Tarifi(bu sene yaptigim asurem)
 • İSEM Engelliler Haftası Etkinlikleri
 • 2019 BOT MODASI
 • KGAÖ
 • Çilekli Kafes Turta

 • Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 94

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi


  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 95

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 77

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 4

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 15

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 88

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 55

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 19

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 96

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 89

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 90

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 93

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 87

  Arazi aracı Honda CR-V: teknik özellikler, komple setler. Honda SRV (2015): işletme sahibi geri bildirimi 60