Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 2019

Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 2019
24.08.2019

Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 82

"Aradınız" servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir

Belki de hemen hemen tüm hücresel operatörler"aradın" diye bir hizmet var. MTS, örneğin, onu varsayılan olarak abonelerine bağlar. Bu arada, son zamanlarda bu yararlı bir teklif değil. Birisi onu eklemek istiyor ve bazıları bu seçeneği nasıl terk edeceğini merak ediyor. Şimdi anlamaya ihtiyacımız var. "Aradınız" (MTS) hizmeti hakkında en yararlı bilgiler aşağıda sunulacaktır. Teklifle çalışmaya başlamadan önce tüm abonelerin bilmesi gerekir. Aksi halde, müşterilerden çok fazla memnuniyetsizlik yaratacak bazı problemler olabilir.mts'i aradın

Genel açıklama

Bir seçenek nedir"Seni aradılar mı" (MTS)? Gerçekte, bu, ağa bağlandıklarında abonelere gelen bir çeşit mesajdır. Eğer yokken birisi size ulaşmaya çalıştıysa, hemen bir SMS uyarısı alacaksınız. Her belirli numara için ayrı bir mektup olacaktır.

Mesajın metni,aradı ve son kez sizinle iletişim kurmaya çalışıyorsun. Ayrıca, burada yokken yapılan aramaların sayısını görebilirsiniz. Bazen çok uygun. Arayan kişinin buna yanıt olarak bir uyarı alacağı için, abonenin ağda görünmesine değer. Bu nedenle, bazı durumlarda MTS servisinden "aradınız" hizmeti çok yararlıdır.

maliyeti

Doğru, önemli bir dezavantajı var. Önceden, bu seçenek tamamen ücretsizdir. Ve "Aradınız" (MTS) hizmetini bağlamadan önce tedarik etmenin ayrıntılarını düşünmek gerekli değildi. Ama birkaç yıldır bu fırsat ödendi.mts servisi seni aradı

Tabii ki, bu durumda özellikle istemiyorumbağlantıda olmak. Özellikle de nadiren ağdan kaybolursanız kolayca geçebilirsiniz. Servis ücreti her gün tahsil edilir. Günde bir kez aktif olmasa bile. Gün içinde sadece 1 ruble vermelisiniz. Biraz ama cep telefonunuzda ekstra masrafa ihtiyacınız yok. Bazı bölgelerde "aradınız" (MTS) abonelik ücreti ayda yaklaşık 60 ruble.

Doğru, küçük istisnalar var. Bazı tarife planları için "Aradı" seçeneği kesinlikle ücretsizdir. Liste oldukça büyük. Ve bunu operatörün resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Doğrudan bağlantı için herhangi bir şey ödemenize gerek yoktur.

Operatörü ara

Şimdi bağlantı ve bağlantı hakkında biraz bilgi edinebilirsiniz.bugünkü teklifimizi devre dışı bırakıyor. Burada birçok seçenek var. Unutmayın, hemen hemen her türlü bağlantı yöntemi seçeneklerden vazgeçmek için iyidir. Ve kullanılabilecek ilk yöntem, operatörü aramaktır.

Cep telefonundan 0890'ı arayıp yanıt bekliyorumoperatörü. Bir telesekreterin kisvesi altında dönen bir ses robotuyla, konuşmaya değmez - süreç uzun süre devam edecektir. Operatörü, "Aradınız" (MTS) servisini etkinleştirmek istediklerini bildirin. Seçenek ve ödeme ayrıntılarını kabul edin ve bir süre bekleyin. Uygun bir talep verilecektir. İşlemin sonunda başarılı bir aktivasyon bildirimi alacaksınız.bağlanmak için aradığınız mts

Bu arada, "aradınız" reddi resmileştiBenzer. Sadece bu durumda operatör size pasaport verisi isteyebilir. Bu, SIM kartın kimliğini ve kimliğini doğrulamak içindir.

Komut ile bağlantı

"Aradı" (MTS) seçeneği açık olabilirözel bir istek ile telefon. USSD komutu denir. Abonenin, cep telefonuna bağımsız olarak girdiği ve daha sonra işleme için gönderdiği sıradan basit bir kombinasyonu temsil eder. USSD komutları her durumda ücretsizdir. Herhangi bir zamanda (gecenin ortasında bile olsa) yardımlarıyla, operatörden belirli hizmetleri reddedebilir veya bunlara abone olabilirsiniz.

MTS'den "Aradın" servisiyle ilgileniyor musunuz? Eylem halinde test etmeye karar verdiniz mi? Ardından telefonla yazınız * 111 * 38 #. Ardından, gadget'ınızdaki "Ara" düğmesini tıklayın. Cep telefonunuzda pozitif bir bakiyeniz varsa, sonuçta bir mesaj alacaksınız. Genellikle "Servis" dediğinizde "başarıyla bağlandı" diyorsunuz. Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz. "MTS Şirketi." Hepsi bu kadar. Şimdi bazı önemli çağrıları kaçırdığınızı düşünmenize gerek yok. Gördüğünüz gibi, MTS "Aradınız" çeşitli yollarla bağlanabilir.mts denilen seçenek

Hepsini reddet

Tarifenizin ne olduğu önemli değil. MTS'nin resmi web sitesinde yayınlanan listeye geçmezseniz, er ya da geç bugünkü paketimizin abonelikten çıkmasını düşünürsünüz. Bu neredeyse her zaman erişilebildiğiniz zaman doğrudur. Örneğin, en sık ve her şeyden önce "Süper MTS" tarifesi reddeder. "Seni aradılar", işte burada ek fon kaybı. Yine de, abonelik ücreti ile yapılan her teklif, bazı ücretli hizmetlerden aboneliğinizi iptal etmeyi düşünmenizi sağlar.

İşte uyguntelefon için komut. Bağlantıda olduğu gibi, birleşimi yazdırmanız ve işleme için göndermeniz gerekir. "Aradın" dan çıkmak için * 111 * 38 # adresine başvurmanız gerekecek. Mevcut işlevi etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için aynı komutun gerekli olduğu ortaya çıkıyor. Bu çok nadir bir fenomendir.

Önemli: Talebin işlenmesi sonucu olan mesaj yaklaşık 15-20 dakikalık bir gecikmeyle gelebilir. İşlemi tekrarlamak için acele etmeyin, aksi halde "aradınız" ifadesini birkaç kez açıp kapatabilirsiniz.

İnternet

Hizmetlerden vazgeçmek ve onları bağlamak için son seçenek İnternet. Ya da daha ziyade, MTS firmasından "Hesabım". "Aradınız" servisi, yardımı ile oldukça kolay bir şekilde devreye sokuluyor ve devre dışı bırakılıyor.aradığınız hizmeti etkinleştirmek için

Sadece şirketin web sitesine giriş yapmanız gerekiyorve "Hizmetler" bölümünü açın. Orada operatörün tüm tekliflerinin bir listesini görebilirsiniz. Zaten sahip olduğunuzların aksine, bir "Bağlantıyı Kes" yazacaktır. Aksi takdirde, "Bağlan" göreceksiniz. "Aradı" seçeneğinin yanındaki uygun imzayı tıklayın, alana özel bir doğrulama kodu girin (tıkladıktan sonra cep telefonunuza gelecektir) ve işlemi tamamlayın.

Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 2019

Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 2019

Related news

 • Merkez Haberleri: Kaya tırmanışı yapmak isterken kaybolan üniversiteliler bulundu
 • Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri
 • PATATESLİ KEREVİZ YEMEĞİ TARİFİ
 • Genç Kalmanın 10 Yolu
 • Fırında Etli Karnabahar Yemeği Tarifi

 • Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 86

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir


  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 35

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 96

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 10

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 67

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 26

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 68

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 6

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 82

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 13

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 28

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 98

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 32

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 18

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 15

  Aradınız servisi (MTS): nasıl bağlanılır veya bağlantı kesilir 93