Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 2019

Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 2019

Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 85 03.02.2019, 19:28

Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri

Bir zamanlar büyük bir kısmı örtmek zorunda olmadığınız zamanlar vardır.her türlü bulaşık ile doldurulmuş görkemli bir masa, kısa sürede iyi bir şarap veya likör için bir atıştırmalık hazırlamak gerekir. Olağandışı ve egzotik bir şey denemek istediğinizden beri masada bugüne kadar ki sandviçler pek fazla değil. Özellikle bu tür durumlarda, hayatta kullanabileceğiniz yeni tarifleri ortaya çıkaracak bu yazı yazılmıştır. Şarap için iyi bir meze nasıl hazırlanacağınızı öğreneceksiniz. Birkaç yemek tarifini ele alacağız, içerdiği malzemeler herhangi bir gıda mağazasında bulunabilir ve maliyetleri minimum olacaktır.

Peynirsiz nasıl bir şarap? Herhangi bir masada, iyi bir peynirli bir atıştırmalık, ideal bir seçenek olacaktır. Fakat sadece peyniri doğrayın ve bir tabağa koyun önemsiz ve çok basit bir şeydir. Biraz fantezi edelim. Limon, peynir, mayonez ve yeşillerin kombinasyonu nasıl olur? Bir limon alın, iyice yıkayın ve çevrelere kestirin. Limon bardağını bir tabak üzerine koyun ve diğer malzemeleri kavrayın. Çerezlerimiz için peynir çok ince bir ızgarada ovulacak ve mayonez ile karıştırılacaktır. Ortaya çıkan karışıma yeşillikleri ekleyin (maydanoz yapacak) ve her şeyi iyice karıştırın. Bir çay kaşığı kullanarak, her limon parçasına bir mayonez kütlesi koyun. Hepsi bu kadar! Şarap için hafif bir meze hazırdır ve misafirlerinizi hoş bir sürprizle karşılayacaktır.

Limon yerine diğerürünler, örneğin, domates. Ayrıca çalkalamalı ve çevrelenmelidir. Sebzeleri bir çanağın üzerine seriyoruz ve üstüne bir kaşıkla mayonez kütlesi koyduk. İdeal seçenek yeşillikler yerine sarımsak kullanmaktır. Burada da rendelenmiş peyniri mayonez ile karıştırıp sarımsak kütlesi ilave ediyoruz. Yeşiller bir dekorasyon olarak kullanılabilir. Mutfaktaki birkaç dakika ve şarap için güzel ve iştah açıcı bir meze hazır.

Atıştırmalıklarla ilgili başka bir tarif ise iki parça gerektirecektirpatlıcan, dört domates, iki diş sarımsak, yeşillik, tuz ve kara zeytinyağına tattırın. Domatesler, patatesler ve yeşiller akan suyun altında iyice durulayın. İnce yuvarlak parçalar halinde kesilmiş Sonra Yıkanmış patlıcan, küçük ateşte kahverengi oluncaya kadar her iki tarafta kızartın. Biber ve tuz onları, bir tabak üzerine, yer tatmak onlar biraz serin kadar beklemek, o zaman üst domates üzerinde kupa koydu. Hoş bir koku ve şirin görüntü, sebze sandviçleri üzerine serpilmiş sarımsak kütlesi ve yeşillikleri verecektir. Böyle bir atıştırmalık sadece misafirlerinizi şoke etmeyecek aynı zamanda açlıklarını da tatmin edecektir.

Biraz pahalı, ama mükemmel bir atıştırmalıkLikör - bu lezzetli bir somon yemeği. Burada yaklaşık 250 gr tuzlu somon, 125-150 gr lor peynir, biraz kırmızı havyar, sarımsak ve yeşil renkte tadı ve dekorasyon için limon kullanabilirsiniz. Pişirme işlemi önceki tarifler kadar basittir.

Homojen bir kütleye karıştırarak başlayıncurd peyniri ve ezilmiş yeşil dereotu, onlara ezilmiş sarımsak ekleyerek. Karışımın temeli olarak tuzlu somon kullanıyor, kareler halinde dilimlenmiş ve bir tabak üzerine düzgün bir şekilde serilmiş. Her dilim somon, hazırlanmış bir dolabın bir çay kaşığı ile kaplıdır ve yukarıdan şenlikli bir görünüm vermek için kırmızı havyar ile süslüyoruz. Buna ek olarak, çerezinizi süsleyecek çanağa limon dilimleri ekleyebilirsiniz.

Genel olarak, hafif ve güvenilir pişirme tarifleriŞarap veya likör için atıştırmalıklar hızla hatırlanır ve gelecekte sadece hayal gücünüzü gerektirir. Herhangi bir sebze, et, balık ve hatta meyveler aperatifler için mükemmeldir. Portakallar, ananaslar veya greyfurtlar, herhangi bir ürünle bir araya getirilen ana yemeklere de eklenebilir. Bazen malzemeleri değiştirebilir, daha sonra şarap, şampanya veya likör için iştah açıcı bayram şenlikleri sırasında ailenizin en sevdiği yemek haline gelecektir.

Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 2019

Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 2019

Related news

 • Motorlarda ateşleme sistemi nasıl çalışır
 • Tunus Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Nasıl etkili not tutulur

 • Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 50

  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri


  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 18

  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 76

  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 4

  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 83

  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 31

  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 3

  Şarabana atıştırma: lezzetli yemekler için basit yemek tarifleri 14