Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir 2019

Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir 2019 Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

Arabalar "3 in 1": değerlendirme. Bebek arabasından "3 in 1": nasıl seçilir

Bebek arabasını seçmek çok önemli bir konudur. Modern üreticiler farklı özelliklere ve işlevlere sahip çok çeşitli pusetler üretiyor. Bu nedenle, ebeveynlerin hangi modelin bebekleri için en rahat olacağına karar vermesi oldukça zordur. Bugün için en popüler ve pratik pusetler "3 in 1" dir.

Evrensel bebek arabası nedir

Üniversal bebek arabaları "3 in 1"Kolayca monte edilebilen ve demonte edilebilen katı, dönüştürülebilir bir yapı. Yani, böyle bir bebek arabası başlangıçta bir şasi ve üç tip üst kısımdan oluşur: kendi araçları olan bir aile arabası, bir yürüyüş bloğu ve yeni doğanlar için bir beşik için gerekli olan bir otomatik koltuk. Ayrıca evrensel tekerlekli sandalyeye yönelik kitte, kural olarak, geniş bir çanta, koruyucu bir kılıf ve yağmurluk içerir. Bazı üreticiler ek aksesuarlar ekler. Örneğin, bir güneş şemsiyesi ve bir cibinlik.

Çok fonksiyonlu arabaları sağlaminşaat, en yeni amortisman sistemi ve manevra kabiliyeti olan bir şasi. Çoğu üretici, yüksek kaliteli malzemeler ve hipoalerjenik dokular kullanır. Ayrıca, evrensel pusetler çoğunlukla bebek için çok önemli olan rahat koltuk başlıkları ile donatılmıştır.

Çok amaçlı arabaların tasarımının özellikleri, kullanımı kolay ve kullanımı rahat hale getirir.

pusetler 3 in 1 değerlendirme

Üniversal tekerlekli sandalyelerin temel blokları

Evrensel tekerlekli sandalyeler arasındaki ana farkBunların ayrı modülleri, bunların üç çeşit çocuk taşımacılığını tamamlamak mümkün olduğu için. Böylece, ebeveynler gerekli bebek arabasını toplamak için herhangi bir zamanda fırsat bulurlar.

Yeni doğanlar için beşik

Çocukların çok taşınması için tasarlanmıştırdoğum ve 6 aya kadar. Bazı ebeveynler, çocuk küçükse ve hala düzgün oturmuyorsa beşiği daha uzun süre kullanır. Modern beşikler, ıslanmayan ve üflemeyen yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış çok geniş. Markaya bağlı olarak, beşik, kumaşın metal bir çerçeve ve plastik üzerinde gerildiği çerçeve tipindedir. İkincisi çok güçlü ve mükemmel performans özelliklerine sahiptir.

Genel olarak, bu bloğa yüksek kaliteli bir ortopedik yatak ve bir pelerin teslim edilir.

bebek arabaları modüler sistemleri 3 in 1

Araba koltuğu

Temelde doğumdan çocuklar için tasarlanmıştırbir buçuk yıl. İlk başta, şasiye bağlanan bir beşik yerine kullanılabilir. Bu blok, genellikle makineyi kullanan ebeveynler için çok önemlidir. Araba koltuğunun, bebek arabasının tabanına sabitlemenizi sağlayan bir mekanizması vardır. Bu çok uygundur, çünkü bebek sandalyesinden çıkarmak için bebek sandalyesinden çıkarmanıza gerek yoktur.

Modele bağlı olarak, bir bebek araba koltuğubir taşıma sapı, bir güneş koruyucu başlık, ayarlanabilir bir sırtlık ve beş noktalı emniyet kemeri olabilir. Bu fırsatlar, bebek arabası "3 in 1" nin ebeveynlerinin seçimini büyük ölçüde etkiler. Bir araba koltuğu ile arabaları derecelendirme daha basit modeller ile karşılaştırıldığında çok daha yüksektir.

yenidoğan için en iyi 15 en iyi tekerlekli sandalye

Zevk Bloc

6 aydan 3 yıla kadar bebek için tasarlandı. Temel olarak, bu birim çocuk zaten otururken dünyayı dolaşırken gözlemlemek istediğinde kurulur. Yürüme modülü olan bir bebek arabası, her türlü hava koşulunda kullanılabilir; çünkü bir kukuleta ve bebeği kar ve soğuk rüzgârdan koruyan bir pelerinle kaplıdır. Bu ünitenin önemli bir özelliği, sırt eğimini, çocuğun yürürken uyuyabileceği şekilde ayarlayabilmesidir. Ayrıca tüm modellerde ayarlanabilir bir ayaklık ve emniyet kemerleri vardır. Tüm modellerde tasarım, yüzünüzle birlikte yürüyen bir üniteyi veya annenize geri yüklemenizi sağlar.

bebek arabası 3 in 1 nasıl seçilir

Baz (şasi)

Ayrı bir çerçeve, zorunlu bir mekanizmadır.tüm evrensel bebek arabaları var. Modüler sistemler "3 in 1" tabana sabitlenir, böylece bir bebek arabası üretilir. Şasi bir "kamışı" veya "kitap" ile katlanabilir. Temel üç tekerlekli veya dört tekerlekli. Modern imalatçıları, ağır yük çerçeveli evrensel arabaları üretiyor, bu da 30 kg'a kadar olan bir bebeğe ve hatta küçük bir valfe bile dayanabiliyor. Çoğu modelde ön tekerlekler bulunur.

Evrensel tekerlekli sandalyelerin avantajları

Pratiklik, rahatlık, güvenilirlik - bunlarKalitesi tüm bebek arabaları "3 in 1" tarafından ele geçirilmiştir. Bir beşiği olan evrensel arabaların, alıcılar tarafından büyük beğeni toplayan birçok avantajı vardır. Bu nedenle, bu tip taşıma, bebek 3 yaşına kadar kullanılabilir. Bu durumda, tüm evrensel pusetler sıcak yaz ve soğuk kış aylarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bebek arabasının yapıları, bebeğin hiçbir yere uçmaması ve kötü hava koşullarında hiçbir şeyin uyuşmaması için yapılır. Ayrıca, modern evrensel arabaların her tarafında koruyucu kenarları var. Çocuğa güvenlik sağlar ve düşmeye karşı koruma sağlar.

Kural olarak, evrensel pusetlerin tüm beşikleriTüm ortopedik gereksinimlere karşılık gelen sert bir düz tabana sahip olmalıdır. Ayrıca, yaşamın ilk aylarında bir beşik yerine böyle bir beşik kullanılabilir.

beşikler ile bebek arabası 3 in 1 evrensel pusetler

Para tasarrufu bir başka önemli avantajdırpusetler "3 in 1". Bu tip bebek arabasının reytingi son zamanlarda çok büyüdü. Gerçek şu ki, birçok ebeveyn, en uygun ve nispeten ucuz olan bir model arıyor. Birçok Avrupa markası, her yıl, farklı tasarım ve fiyat kategorisine sahip bir dizi evrensel puset üretmektedir. Bu nedenle, çok işlevli modeller, iki ayrı araba ve bir araba satın almaktan daha ekonomik bir seçenek olarak kabul edilir.

Evrensel arabaların dezavantajları

Alıcılara göre, "3'ü 1" (evrensel)kitler) eksilerden daha fazla artıları vardır. Ancak, ebeveynlerin bu tipte bir bebek arabası almayı düşündükleri bazı dezavantajlar var. İlk olarak, bazı alıcılar araba koltuklarının seçimine çok dikkat ediyorlar. Evrensel model üreticileri tüm uluslararası standartları ve gereksinimleri karşılayan yüksek kaliteli avtolyubki geliştirmelerine rağmen, çocuk ürünleri pazarı daha iyi özelliklere sahip araba koltukları sunar. Bu nedenle, birçok ebeveyn daha az donanımlı olan bebek arabasını seçer ve iyi bilinen bir üreticiden pahalı bir araba koltuğu satın alır. İkincisi, evrensel bebek arabası dairesinde ek alan gerektirir. Dolayısıyla, eğer bebeğin doğuşundan ebeveynler beşiği kullanırlarsa, o zaman yürüyüş ünitesi bir süre bir yerlerde saklanmalıdır. Konut alanı yedek blokları depolamanıza izin veriyorsa, bu problemin kendisi de ortadan kalkar. Ama ailenin küçük bir apartman dairesinde yaşadığı zamanlar da var ki, buralarda hiç bir yer yok. Bu durumda, ebeveynler bir bebek arabası trafosu satın almak için daha rahat olacak. Sonra beşiği saklamakla ilgili bir problem olmayacak.

evrensel pusetler 3 in 1

Bir evrensel bebek arabası nasıl seçilir

Modern üreticiler, "3'ü 1" olan çeşitli bebek arabaları yaratır. En iyi ve en uygun nasıl seçilir?

Tüm ebeveynler en güzel ve sıradışı bebek arabası arıyorlar. Ancak, tasarım ve renklendirmeye ek olarak, dikkat edilmesi gereken diğer önemli parametreler de vardır:

 1. Tekerlek tipi - bir bebek arabası satın almak için tavsiye edilirbüyük şişme tekerlekler. Büyük tekerlekleri olan modeller daha kolay ve istikrarlıdır. Ayrıca, daha fazla rahatlık için, döner ön tekerleklere sahip bir bebek arabası almak daha iyidir. Daha manevra ve yönetmesi kolay.
 2. Yüksekliği değiştirme, kolu eğme ve bir taraftan diğerine atma yeteneği.
 3. Arabanın boyutları - asansöre yerleştirilmeli, merdivenleri açmak ve giriş ve dairenin kapısından geçmek kolaydır.
 4. Katlandığında kompaktlık.
 5. Ağırlık - bebek arabası çok ağır olmamalıdır. Çocuğun ağırlığının farklı olacağı gerçeğini hesaba katmalıyız.
 6. Kumaşın kalitesi ve yıkanması için çıkarılması.
 7. Cepler ve çantaların varlığı - yürüyüş sırasında, her zaman eldeki çocuk bezi, şişe, oyuncak olmalıdır. Bütün bunlar için ayrı cepler olduğunda çok kullanışlıdır.
 8. Ek aksesuarlar - kötü değil, kit yağmurluk, şişe standı, cibinlik vb.

3'ü 1 evrensel kit

Yenidoğan için en iyi 15 en iyi bebek arabası

Pazarlamacılar, 2014 ve 2015 için yeni doğan bebeklerin bebek arabalarının satışını analiz etti ve en popüler derecelendirmeyi yaptı:

 1. Noordline Edel.
 2. Camarelo Sevilla.
 3. Bebecar Grand Style.
 4. ZekiwaTouring.
 5. Cosatto Giggle.
 6. Peak Air'ı seçiyorum.
 7. Lonex Speedy V Işık.
 8. Tako Jumper.
 9. Zen yoga çiçek.
 10. Geoby Joss L.
 11. Camarelo Carera.
 12. CAM Cortina Evolution X3 Tris.
 13. Emmanljunga Mondial Duo Kombi Leatherette.
 14. Tutis Zippy Yeni.
 15. Jetem N-Joy.

Bu son iki yılda en popüler olanıpusetler "3 in 1". Derecelendirme, evrensel tekerlekli sandalyelerin farklı modellerinin satış rakamlarına dayanarak derlenmiştir. Ayrıca, uzmanlar fiyat ve kalite oranını dikkate aldı. Bu liste hem daha ucuz modelleri hem de pahalı marka pusetlerini "3'ü 1" içeriyor. Değerlendirme, alıcıların malların rahatlığına ve pratikliğine daha fazla önem verdiğini doğrulamaktadır.

Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir 2019

Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir 2019

Related news

 • Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri 2019
 • 9 Ekimde meleğin gününü kim kutluyor Erkekler ve kadınlar için isim günleri
 • Peynirli Yumurta Tarifi Videosu
 • Beyaz Rusyanın Yakut dağları, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir yerdir
 • Tyumendeki çocuk diş hekimliği: Kısa açıklama

 • Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir


  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir

  Arabalar 3 in 1: değerlendirme. Bebek arabasından 3 in 1: nasıl seçilir