Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 40 05.03.2019, 17:57

Araba "Renault Sandero": sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları

Daha yakın zamanlarda, bazı şirketlerOtomobil üreticileri, satışları artırmak uğruna alışılmadık bir adım attı: model hattına bir bütçe aracı eklediler. Normal bir arabadan farkı nedir? Bütçe sınıfı bir otomobilin üretiminde, daha ucuz iç mekan malzemeleri, motor ve süspansiyon tasarımında modası geçmiş çözümler ve vücudun daha az kalitatif boyası kesinlikle kullanılabilir. Bu nedenle, son alıcı, en az birkaç yıl boyunca sahibine sorun çıkarmaması gereken yeni bir aracın "basitleştirilmiş" versiyonunu alır.

Bütçe segmentinin böyle bir temsilcisi bir arabadır"Reno Sandero." Bu ne tür bir araba? Sahiplerin yanıtları hakkında"Reno Sandero," kusurları ve haysiyetleri - bu makalede ele alınacaktır.

Reno Sandero sahiplerinin eksikleri hakkında yorum

Konudan felsefi bastırma - "bütçeyi" almama ya da almama?

İnternette "bütçe sınıfı otomobil" kavramının gelişinden bu yana, bu tür makineleri üretme fikrinin destekçileri ve muhalifleri savaşı devam ediyor.

Ne almak daha iyi - kullanılmış bir arabaBirkaç yıl resmi bayide hizmetinde olacak olası gizli kusurlar ve hiçbir garanti veya yeni bir bütçe araba ile "Noble kan".

İkinci el araçların avantajları (sahiplerine göre):

 1. Malzeme kalitesi ve üretimi. Bütçe çalışanının üretiminde her şeyden tasarruf edildiğine inanılır, ancak burada yeni bir araba olmasa da tam teşekküllü bir araba alırız.
 2. Güvenilirlik. İkinci el makine daha güvenilirdir (sadece ilk akla getirilmesi gerektiğinde) ve bütçe çalışanı “tek seferlik” bir makinedir, garanti sürelerini yerine getirecek ve daha sonra atılacaktır.
 3. Rahatlık. İkinci el normal makine finisaj malzemelerinin kalitesinden çok daha iyidir, ses yalıtımı daha iyidir, böyle bir arabada hareket etmek daha rahattır (iyi durumda, klima çalışmaz, fakat tamam).

İkinci el arabalarda olduğu gibi her şey açıktır. Sanki daha iyiler, ama bu iyi bir kopyanın problemsiz satın alınmasına tabidir.

Şimdi yeni, ama bütçeli bir arabanın iki ana avantajını düşünün:

 1. Aslında yeni. İlk yatırım yatırımı gerektirmez. Kazada olmadığından emin olabilirsiniz, teknik kısımda her şey yolunda. Ve fabrikada kusur hala ortaya çıkarsa, garantinin altında, bunu ücretsiz olarak ortadan kaldırmak mümkündür.
 2. Fiyatı. Bir bütçe çalışanı satın alırken bu gösterge temeldir. Nispeten küçük bir maliyet karşılığında, alıcı garantili yeni bir araba alır. Evet, ucuz, prim değil, ama yeni!

"Renault Sandero" nun dezavantajları, sahiplerinin interneti doldurma konusundaki geri bildirimleri, vücut boyasının kalitesine ve ucuz son kat malzemelere kayıyor.

Her kişi kendi başına karar verir, sonundaelde etmek. Sadece bir bütçe araba satın aldığınızda, tam olarak aldığınız kadar ödediğinizi ve Mercedes veya BMW'yi rahatlatmak için beklememeniz gerektiğini unutmayın. Bu satın almadan hayal kırıklığını önleyecektir.

Yeni "Renault Sandero" nun dış görünüşü

İkinci nesil otomobil "Renault Sandero" hemengörünümüyle dikkat çeker. Tasarımcıların harika bir iş çıkardığı görülebilir. Aracın ön ve arka, (önceki nesillere kıyasla) en güçlü şekilde değişti. Ön yeni "Renault Sandero" radyatör ızgarası, ayrı yakın ve uzak ışık ile iki farklı far ünitesinin merkezinde büyük bir logoyu "Renault" var. Farlar, kaputun kadar mükemmel bileşimi ile birlikte ızgara ve logosu araba yırtıcı bir gülümseme olduğu izlenimini veriyor. Arkasında radikal arka lambaları ve bagaj kapağı yeniden şekillendirmiştir.

renault sandero Reno sandero'nun sahibi

Araba uyumlu ve toplanmış görünüyor. Değişikliğin ayrı ayrı belirtilmesi gerekir."Reno Sandero Bozkır" daha eksiksiz görünüyorve ilginç, farklı bir arka ve ön tamponlar, eşikler ve tekerlek kemerleri üzerindeki bindirmeler ve daha büyük çaplı tekerlekler sayesinde. Belirli bir çekicilik, bu modelin çatısına tavan rayları ekler. Dezavantajlara"Renault Sandero Bozkır" sahiplerine göre yüksek yer temizliği nedeniyle 130 km / s üzerinde bir hızda karayolu üzerinde "yaw" atfedilebilir.

Reno Sandero Adımları

Ancak önemli bir üstyapı eksikliğine değmez."Renault Sandero": Çok ince bir boya tabakası. Gövde üzerindeki en ufak etkide yontulmuş ve çizikler oluşur, ki bu da korozyon odaklarının ortaya çıkmasına neden olabilir.

Ve içinde ne var?

Arabanın içi modern görünüyor veilginç. Ön panel tamamen yeniden tasarlandı, direksiyon simidi ve koltukların şekli değişti. İlginç bir şekilde dekore edilmiş iklim kontrol ünitesi ve radyo. Sinyal, kumanda kolunun ucundan direkt olarak direksiyon simidine aktarılır, bu da daha uygundur. Salonun bütçesi plastikin kalitesi, kapı panelini ve gösterge panelini sabitleyen vidaların üzerindeki fişlerin olmamasıyla belirlenebilir.

Reno sandero otomatik değerlendirme sahiplerinin eksikleri

"Reno Sandero" sahiplerine göre, eksiklerarabada yeterince var. Kapının boya kaplamasına plastik kaplamanın yapıştırıldığı yerlerde, birkaç aylık kullanımdan sonra, sürtünme ve çizikler oluşur. Ayrıca bir süre sonra merkezi gösterge panelinde hoş olmayan "kriket" ler var. Döşeme malzemesinin kalitesi arzulanan çok şey bırakır.

Süspansiyon "Renault Sandero"

Ön süspansiyon eski,tür, zaman-test "MacPherson", arkasında - yarı bağımsız bir kiriş. Yeni bir şey, hemen hemen on yıl değişiklik olmadan aynı süspansiyon pratik "Renault Logan" ailesinde kullanılır.

"Renault Sandero" süspansiyonuna gerçektenonunla bir hata bulmak zordur: İdeal olarak herhangi bir düzensizliği yutar ve iyi bir hızda "yalancı polisler" atlamanıza izin verir. Yeni "Renault" nun yüksek zemin boşluğu, bu süspansiyonla birlikte, kolay arazide bile sürmenizi sağlar. Ana şey "Renault Sandero" unuzu unutmamaktır - hala tam teşekküllü bir SUV değil.

Ama bazı incelemelere dikkat etmeye değersüspansiyonun dezavantajları hakkında "Renault Sandero" sahipleri. Bazı otomobil kullanıcılarına göre, süspansiyonu, kullanımın kötüleştiği sertlikten yoksundur.

Sunulan motorlar ve şanzıman

1 ve 2'deki eksiklikleri düşünün"Renault Sandero" sahiplerinin yorumları? Bu, birinci saniye hızlardaki ivme dinamikleri ile ilgili verilerdir, ki bu durumda mükemmel göstergelerle "parlamayın".

Alıcı "Renault Sandero" iki "eski" benzinli motorlar bir seçenek sunulmaktadır:

 1. 82 litre 8 valf kapasitesi. a. Eski güvenilir motor, dibi oldukça iyi dibe çeker, ama unutmayın ki, vana sayısı nedeniyle, bunu hızlı aramak zor. İnsanları sakinleştirmek için yavaş hareket için daha uygundur.
 2. 102 litre kapasiteli 16 valf. a. Ayrıca Renault ailesinin yaşlı bir üyesi. Özellikle "Euro Sandero" ve "Logan" için standart Euro-5'e son verildi. Ancak, bu revizyon, ısıtılmamış durumdaki çalışmasını bir şekilde olumsuz etkilemiştir. Sıcak bir motor sürerken, araç yerine oturduğunda dengesiz rölanti ve sarsıntı gözlenir.

Son zamanlarda motor hattında, zamanlamanın bir zincir sürücüsü olan yeni bir agrega vardı. Onun hakkında erken bir şey söyleyecek bir şey, çünkü müşterileri onunla ilgili genel izlenim sona ermedi.

Reno sandero 1 ve 2 dviglerin sahiplerinin yorumları

"Renault Sandero" şanzımanının çeşitleri:

 1. Beş adım mekanik. Yaşlı, ama çok güvenilir bir şanzıman.
 2. Dört vitesli otomatik. aşamaların az sayıda ve bu tür vites seçeneği eskime nedeniyle maalesef bu üstte birimin ancak, güvenilirliği çok yavaş sürücüleri uyacak ve yolda sollama mesafesi çok büyük bir arz vakit geçirmek iyidir olacaktır. Automaton "Renault Sandero" un bu kusurları ve sahiplerinin olumsuz nitelikleri hakkındaki geri bildirimleri bazı düşüncelere işaret ediyor. Alıcı daha hızlı sürmek ve uzun sollama korkmaya istiyorsa, daha iyi bir el kitabı tercih.

Sonuç olarak ne elde ederiz?

Bir sürü kusura rağmen "Renault Sandero"hala var olma hakkı vardır. Kabul edilebilir para için bu dürüst araba, bu arabanın sömürü nüansları ile koymak için hazır alıcı bulur.

Ama böyle bir araba satın almadan önce, tüm artıları ve eksileri tekrar tartmanız gerekir. Aracınıza Renault Sandero ("Renault Sandero") hakkında geri bildirim, otomobilin beklentileri karşılayamadığını söylemedi.Related news

 • Renk Renk Meyve ve Sebze Yiyoruz Kilo Vermek ve Sağlıklı Kalmak İsteyenlere Gökkuşağı Beslenme
 • El Açması Kolay Börek (Patatesli-Kaşarlı)
 • Lugol hazırlama: kullanım talimatları
 • 10 TANE HARİKA PENCERE ÇEVRESİ MOBİLYA DEKORASYON ÖNERİLERİ
 • Kedi nasıl ve neden öfkeleniyor

 • Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 49

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları


  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 81

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 17

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 41

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 59

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 86

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 35

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 7

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 88

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 91

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 31

  Araba Renault Sandero: sahiplerin yorumları, eksiklikleri, özellikleri ve açıklamaları 58