Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 2019

Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 2019

Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 11 12.02.2019, 06:56

Apple Savior için çalışabilir miyim? Apple Savior'da neler yapılabilir ve yapılamaz?

Apple kaydedildi yüzyıllar boyunca tarih ve geleneklerle dolu bir tatil. Hala Hıristiyan öncesi olmak, yaz mevsiminin sonbahar mevsimine geçişini sembolize etti ve hasatla damgasını vurdu. Bu gün, pişmiş kekler ve yeryüzünün nimet ve gurur için tanrıları hile özel ritüel yaptı.

Birkaç kıvrım ve dönüşten sonra Ortodoksluğun gelişiyle, tatil ikinci bir isim aldı. Rab’nin başkalaşım şekli. Bu anlam, İsa Mesih'in yaşamının son günleriyle ilgilidir. Apple Savior veya Rab Ortodoks Hıristiyanların başkalaşım 19 Ağustos'ta kutlamak.

öykü

elma üzerinde çalışabilir miyim

İncil'de anlatılan olaylar bize anlatıyor,Çarmıha gerilmeden kısa bir süre önce Rab İsa, öğrencileriyle birlikte Celile'nin sınırlarına geldi. Ve onunla birlikte Peter, James ve John'u alarak onlarla birlikte yüksek Tabor dağına çıktı. St. Theophylactus, Mesih'in bu kararını, öğrencilerin Rab'bin görkemine tanıklık etmek için alındığı gerçeğini açıklar. Böylece Kutsal Yazı yerine getirildi, her sözcüğün sadece iki ya da üç tanık ile olacağı doğru.

Bu dağda ne kadar kaldılar?tarih sessizdir. Ama bir noktada, İsa, havarilerin önünde beyaz, ışıltılı kıyafetlere dönüştü ve Onun yüzü değişti ve parlamaya başladı. Bu olaydan sonra Eski Ahit peygamberler Kurtarıcıya geldi ve onun yakın ölümü hakkında konuşmaya başladı.

Tatilin özü

Dağdaki Transfiguration'un sembolik bir anlamı vardı. Ebedi yaşamda dindar insanları neyin beklediğini gösterir. Festival, şu anda yaşayan her insan için Tanrı'nın isteği olarak ruhu dönüştürmek ve arındırmak ihtiyacını hatırlatmak içindir.

Mount Tabor, ilahiyatçılara göre, simgeliyorİnsanın ruhunda inanılmaz değişiklikler olduğu, dua için yalnız bir yer. O, günahlarından arındırılmış ve göksel ile özdeşleşmeyi deneyimliyor. Bu günde Mesih'in, onun kutsal özünü fani bir bedende sergilediğine inanılmaktadır.

Böylece, tüm gelenek ve semboller (elma ve ikramlar) tatilin sadece dış tarafı, derinliği gerçekten şaşırtıcı.

Rabbimiz'in Başkalaşım Kutlaması

Efsaneye göre tatil,Sessiz bir pasifleşme durumu, rahmetine rahmeti için rahmet. 14 Ağustos'ta başlayacak olan Varsayım Postası, tatilin öncüsü ve özel bir diyet içeriyor - et, balık, süt ürünleri yiyemezsin. Ancak oruç sınırlamalarının Apple Kurtarıcı için hoşgörüleri vardır.elma o gün yaptıkları şeyi kurtardı

Bu günde ne yapıyorlar?

 • tapınağı ziyaret etmeli;
 • turtalar, hamur işleri, elmalı çeşitli yemekler pişirmek;
 • merhamet ve nezaket gösterirler;
 • Akşamları masayı kurup akrabalarını ve arkadaşlarını tedavi etmeye davet ettiler.

Apple Saviour'da ne yapamazsınız?

Kural olarak, birçok insanda tatilin anlaşılması, yiyecek, eğlence ve boşluğun bolluğuyla ilişkilidir. Ama gluttony ve günahkâr eğlenceler Bu, Apple Saviour'da hiçbir durumda yapılamayacağı bir şeydir. Doğadaki değişimler ve insan ruhundaki manevi değişimler olduğu için.

Bu kutsal günde olumsuz duygular da kabul edilemez. Konuşulan, yapılan veya zihinsel kötülüğün yüz katına dönebileceğine inanılmaktadır.

açgözlü Bu, Apple Saviour'da yapamayacağınız bir şey. Ölümlü günahlardan biri, Ortodoksluk tarafından kınanır ve dahası, Rab'bin başkalaşımının şöleninde uygunsuz olacaktır.

elma üzerinde çalışabilir miyim

Çalışmak ya da çalışmamak mı?

Bu, en çok yanan konutatilin arifesi. Durum farklı olabileceğinden, soru birçok kişi için endişe kaynağıdır. Tanrı-korkusluluğunun en azından bir kısmına sahip olmak, bu günlerde günah işlemek istemem. Ancak işteki vardiya, acil çağrılar ve mücbir sebep iptal edilmedi. Ve aniden, örneğin, yaşlı bir komşusuna odun kesmeye yardımcı olma ihtiyacı vardı. Nasıl olunur, Apple Savior için çalışmak mümkün mü?

Ne yazık ki, onların dini inançlarında, insanlar aşırı uçlara gitme eğilimindedir. Bu nedenle, birçok kez rahiplerin virgülden önce kayıt yaptırması gerekiyor.

bir elma yapabilirsiniz size onarım yapmak

Yurttaşlarımızın çoğu için, tatiller bu sadece haftasonu, ne zamanEvi temizleme, temizleme, yıkama, halıları sallama fırsatı. Ve daha hızlı olanlar, hatta onarmayı başarabilirler. Evinizde çalışmak için Apple House'a gitmek mümkün mü? Bu Hıristiyan tatili, tüm diğerleri gibi, bu tür vakaları kategorik olarak hariç tutar.

elma kaydedilemez ne kaydedildi

Rab'bin Başkalaşım Günü'nde çalışmak imkansızdır. Ancak, ertelenemeyecek, ertelenemeyecek ya da başkalarının bağlı olacağı sorumlu bir işiniz varsa, o gün bu günah olarak görülmeyecektir. Aynı zamanda yaşlılara, dullara ve hasta insanlara yardım etmek günah değildir.

Dikkate alınması gereken bir şey daha var. Bazı müminler, sabahtan beri tatile saygılarını ödüyor, akşam yemeğinden sonra çalışabileceğine inanıyorlar. "Elma ya da Kurtarıcı, ya da her neyse, derler ki Ve benim işimi kim yapacak? ”Böyle bir duruş günah taşır, çünkü dünyevi kibir, manevi değerlerden daha önemli olamaz, bu gün Rab için tamamen kutsallaştırılmalı ve ayrılmalıdır.

Ne yazık ki, tatil sadece kuralların setine indirgenemezse "yapamazsın". Apple Saviour için çalışmak ya da olmamak Bu, her insanın kişisel inanç, dindarlık ve bilinç meselesidir.

Bu konuda şunu vurgulamak gerekirSadece hasatla ilişkili emeğe izin verilir. Diğer bir deyişle, eğer çok yaramazsa ve sıkı çalışma arzusu varsa, o zaman Apple Saviour için çalışmak için bahçede veya bahçede çalışmanın mümkün olup olmadığı. Bu günah sayılmaz. Diğer belirli konularda rahiple danışmak daha iyidir.

Başkalaşım günü için meyvelerin bir araya gelmesi

Geleneksel olarak, sabah erkenden, tazemeyveler, kural olarak, üzüm ve elmalar. Rahibin sonunda, rahip özel bir namaz kıldığı zaman, meyveler kutsanır, bundan sonra dünya cemaatlerinin getirdiği armağanların bir kısmı tapınakta çalışanlar için ayrılır. Acı çekenlere ve fakirlere dağıtmak ve kalan hostesden içecekler için şenlikli yemekler hazırlamak. Bu eylemin her türlü ihtiyacı ve ailedeki otgonyaetsya olduğuna inanılıyordu.

Ayrıca, diğer meyveleri, sebzeleri, bahçenizden ne yediğinizi, ancak yeni bir mahsul olmaları için bir araya getirebilirsiniz. Ama meyve satın almak kutlamak için arzu edilmez.

Apple Spas'ta halk özellikleri

Rab'bin bayramının dini gelenekleriTranskripsiyon, Rusya'da her zaman saygı duyulan ve nesillerden nesile aktarılan halk inançları ve gelenekleriyle sıkı sıkıya bağlıdır. Ölen akrabalarının mezarlarına elmaları, fakirlere karşı cömert bir muamele, kötü komşular arasında hasat dağıtımı Apple Saviour'da yaptıkları şey buydu.

Ne elma kurtuluş işaretleri üzerinde ne yapıyorlar

Tatille ilişkilendirilen işaretlerde, Hıristiyanlar yüzyıllara inanır:

 • Eğer bu günde hava yağmurlu ise, sonbaharın sıcak ve kuru olması ve kışın karda cömert olması beklenir.
 • Tatil sıcak olsaydı, o zaman kışın yeterli kar olmaz.
 • Elma ağaçları iyi bir hasat verdiyse, gelecek sene bol miktarda ekmek beklemelisiniz.
 • Bu günün hava durumu Pokrov'un hava durumunun ne olacağını gösterecek.

Ve antik çağlardan beri Rusya’da bir inanç vardır: Bir adam Apple Kurtarıcısını geçecek, bu onun gelecek yıl olacak. Dolayısıyla bu günlerde halkın özel bir şekilde kibar ve cömert davrandığı, suçlularını ve borçlularını affettikleri görülmüştür.

Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 2019

Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 2019

Related news

 • Laringoboraneit ve çeşitli hastalıkların tedavisi
 • Bebeklerde Reflü Neden Olur Bebeklerde Reflü Tedavisi
 • Düşük karbonhidrat için bilmeniz gereken 5 hile
 • Rüyada Ölüm Görmek
 • Patatesli Hingel Sivas Videosu
 • Çok İzlenen Videolar

 • Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 100

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz


  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 20

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 87

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 95

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 44

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 16

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 45

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 26

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 95

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 58

  Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz 93