Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 55 13.02.2019, 15:00

Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi

Bugün kahramanımız popülerTV sunucusu Anton Privolnov. Bu genç adamın biyografisi birçok taraftarla ilgileniyor. Onların meraklarını tatmin etmeye hazırız. Makale, kişi hakkında gerekli tüm bilgileri içermektedir.

Anton Privolnov: biyografi

1 Ocak 1981'de Moskova'da doğdu. Kahramanımız ne tür bir ailede büyüdü? Annem başkentin okullarından birinde Fransızca öğretti. Babam aslında müzik grubundaki bir gitaristti ve sonra araba işine başladı.

Anton 6 yaşındayken, ebeveynleri boşandı. Oğlu yetiştirmek için tüm sorumluluklar annemi aldı. Baba sadece aileye maddi yardımda bulundu. Anton ile yaptıkları toplantılar sık ​​sık gerçekleşmedi.Anton bir biyolog

öğrenme

Erken yaşlardan beri kahramanımız ünlü bir oyuncu olmayı hayal etti. Fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için okulun üst sınıflarından dışarıdan mezun oldu.

Çocuk 15 yaşındayken GITIS'e girdi. L. Hayfser'e kayıt oldu. Anton, ailesinin boynuna oturmak istemedi. Bu nedenle, boş zamanlarında eğitimden, Ostankino televizyon istasyonunun yakınında bulunan bir restoranda garsonluk yaptı.

Liseden mezun olduktan sonra Privolnov Rus Ordusu Tiyatrosu'nda görev yaptı. Çeşitli performanslarda yer aldı. Örneğin, Zümrüt Şehrin Büyücüsü'nün yapımında, Zhevuna ve Miguna'yı çaldı.Anton uyruktan memnun

TV'de Çalış

Anton Privolnov'un parlak bir kariyeri olması bekleniyordu.sinema. Ancak, genç adam yeteneğini farklı bir yönde geliştirmeye karar verdi. Film ve Televizyon Okulu'nda derslere girdi. Öğretmenleri Ivan Dykhovichny ve Vladimir Khotinenko idi.

2001 yılında, Privolnov televizyonda bir iş aldı. “Themis'in Sırları” nı TVC'ye iletmek için emanet edildi. Adamın% 100'ü kendisine verilen görevlerle başa çıktı. Anton'ın kariyeri hızla tepeye çıktı. Zaten 2002 yılında "İlk Kanal" için çalışmaya davet edildi. Birkaç yıl boyunca "Günaydın" programında "Haberinizin Zamanı" başlığının yazarı ve sunucusu oldu.

Eylül 2005'ten Ağustos 2006'ya kadar. Anton Privolnov, "İlk Kanal" ın başka bir projesinde yer aldı. Ne hakkında konuşuyoruz? Genç adam, "İlk Program" da sabah hit geçit törenine öncülük ediyordu.

2006 yılının Eylül ayında, seyirci Anton'ı gördüPrivolova "Kontrol Satınalma" yeni programında. Üreticiler fikri Ruslar lehine düştü. Sonuçta, insanlar hangi ürünleri aldıklarını bilmek isterler. Program bu güne kadar devam ediyor.

Bugün olmayan bir insan bulmak zorAnton Privolnov'un kim olduğunu biliyordu. TV sunucusunun uyruğu, biyografisinden az olmamakla ilgilenmektedir. Bazıları onun bir Ermeni olduğunu düşünür, bazıları da onun bir Yahudi olduğunu düşünür. "Doğuş" sütununda Anton doğumunun belgesinde belirtilir - Rusça.Anton özel hayata özeldir

Anton Privolnov: kişisel yaşam

Kahramanımız akıllı ve kendine güvenengenç adam. Onun gibi bir erkek hakkında, birçok kadın hayal kurar. Ama popüler bir sunucunun kalbi özgür mü? Maalesef hayranlarını hayal kırıklığına uğratmamız gerekecek. Anton sevgilisi Olga ile yasal evlilik içindedir. Düğün için güzel bir tarih seçtiler - 07/07/07.

Kutlama en iyi restoranlardan birinde gerçekleştiMoskova. Tablolar gerçekten lezzetli ikramlar ve asil şaraplar ile patlama. Misafirler hediye vermedi. Gelin ve damadın gözleri mutlulukla parıldıyordu.

Anton Privolnov, biyografisi bizkabul edildi, Aralık 2007'de bir baba oldu. Olga ona sevimli bir küçük oğlu verdi. Çocuğa nadir bir isim adı verildi - Platon. Şimdi çift, kızın görünüşü hakkında rüya görüyor.

Sonuç olarak

Şimdi Anton Privolnov'un nerede doğduğunu ve çalışıldığını biliyorsunuz. TV sunucusunun biyografisi detaylı olarak incelenmiştir. Yaratıcı başarılar, maddi refah ve aile mutluluğu diliyoruz.Related news

 • Ankara Haberleri: Sisli yolda 25 araç birbirine girdi
 • Giesen
 • Rüya Yorumu: Neden Hayaller, Ne Evli
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri
 • Bir Heyecan, Bir Merak, Biraz da Endişe: Ormandaki Dev

 • Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 69

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi


  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 14

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 9

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 49

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 60

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 63

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 78

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 35

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 9

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 16

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 62

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 87

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 40

  Anton Privolnov: ünlü bir TV sunucusunun biyografisi 22