Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 2019

Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 2019

Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 69 27.02.2019, 23:03

Antiparkinson ilacı "Nakom": kullanım talimatları

Nacom kılavuzu

İlaç "Nakom" talimatı nasıl açıklarkombine anti-Parkinsonik. Bu ilacın zaman zaman kullanımı dopaminerjik iletimi arttırır ve beyindeki dekarboksilasyon ile aktif bileşeni dopamine dönüştürerek ağrılı semptomların tezahürlerini önemli ölçüde azaltır. Bu durumda, ilacın "Nakom" (terapinin bunu doğruladığını) kullanmanın terapötik etkisi, girişten sonraki ilk 24 saat içinde ortaya çıkar. En büyük sonuç tedaviye başladıktan yedi gün sonra elde edilir. Yarı ömrü gelince, anti-Parkinson ilaç "Nakom" kullanımından sonra üç ile onbeş saat arasındadır. Bu ilacın analogları - "Duellin", "Tremonorm" ve "Sinemet" kapsülleri - benzer bir etki mekanizmasına sahiptir.

Nacom analoglar

Bu ilacı oval şeklinde üretmiştir.biconvex mavi hapları. Her bir draje'nin aktif elementler olarak bileşimi iki yüz elli miligram levodopa ve yirmi yedi militan karbidopa monohidrat içerir. Yardımcı maddeler mikrokristal selüloz, önceden jelatinize edilmiş nişasta, magnezyum stearat, mısır nişastası ve mavi indigotindir.

Için Nakom tablet talimatlarını alınUygulama Parkinson sendromu ve hastalığı olan kişilerin tedavisi için önerir. Ek olarak, uzmanlar sıklıkla bu ilacı piridoksin hidroklorür içeren multivitaminleri kullanan hastalara reçete ederler.

kullanım talimatları

Antiparkzonian bir ilaç al"Lac" talimat kesinlikle levodopa ve karbidopa monohidrat bireysel intoleransı, hem de herhangi bir başka yardımcı bileşenlere alerjik reaksiyon olan kişiler için tavsiye edilmez. Ayrıca kontra glokom, böbrek yetmezliği, melanoma, hamilelik ve karaciğer yetmezliği listesine dahil. Ayrıca, aynı zamanda ve seçici olmayan monoamin oksidaz inhibitörleri bu ilacı değildir. Tüm kontrendikasyonlar Üstü yaş ve laktasyon süresi on sekiz yaşından altındadır.

En yaygın advers reaksiyonlar arasında,İlaç alımı "Nak" provoke, uzmanlar deri döküntüsü, lökopeni, anjiyoödem, anemi, agranülositoz ve trombositopeni ayırt eder. Buna ek olarak, malign melanom, yüksek tansiyon, mide ülseri ve hematüri yakalanma riski vardır. Anoreksiya, uykusuzluk, konfüzyon, bruksizm, halüsinasyonlar, uykusuzluk, psikotik ataklar, oryantasyon bozukluğu, uyuşukluk, paranoyak düşünme, parestezi, baş ağrısı, diskinezi, nöbetler, ataksi ve kore da haplar, "lac" alarak bir sonucu olarak işaretlenebilir. Manuel da gösteriyor nefes darlığı, acı bir tat ya da ağız kuruluğu, idrar tutma, bilinç kaybı, aşırı terleme ve ter koyulaşması darlığı riski o.

Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 2019

Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Djokovic yerini korudu, Osaka zirveye çıktı
 • Limondan Gelen Güzellik
 • Saçlar için hangi vitaminlere ihtiyaç vardır Avantajları hakkında geribildirim
 • İğne Oyası İşlemeli Şık Havlu Kenarı Modelleri
 • Kedileri daha sevecen hale getirmenin 5 yolu

 • Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 93

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları


  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 66

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 97

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 99

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 22

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 34

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 20

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 18

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 32

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 78

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 92

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 57

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 67

  Antiparkinson ilacı Nakom: kullanım talimatları 65