Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem CandideAntimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide

22.05.2019

Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 64

Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem "Candide"

Samimi ilaç (samimi)antimikrobiyal, antiparaziter ilaçları ifade eder. formülasyon formakologicheskomu Bu eylemiyle bir antifungal ilaç olarak çok geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Bir imidazol türevi olarak klotrimazol, Candide'nin aktif maddesidir. Kullanım için talimatlar, küçük dozlarda ilaç fungistatik özellikleri olur Notlar ve büyük miktarlarda mantar öldürücü etki ve proliferasyon hücreleri üzerinde etki sergiler.

Mantar öldürücü konsantrasyonlarda, klotrimazol başlartoksik seviyeye ulaşan mitokondrial enzimlerin ve peroksidaz, bu şekilde hidrojen peroksit yoğunluğu arttıkça, etkileşim ve bu mantar hücreleri üzerinde olumsuz bir etkisi vardır ve bunların yok olmasına neden olmaktadır.

Ayrıca klotrimazol antifungal bir etki gösterir.Mantar hücrelerinin zarlarında bulunan ergosterol ile ilişkili bozukluklar nedeniyle. Bu da, hücre zarının geçirgenliğinde, hücrenin parçalanmasını provoke ederek değişikliklere yol açar.

Dayalı ilaçların yardımı iletırnak mantarı, pitiriyaz versicolor, Tinea farklı vücut parçaları, deri kandidiyaz, Candida vülvit, Candida paronişi, balanit kandidiyaz, Candida dış cinsel organlar ve anüs, Eritrasma, mantar pişik "Candida" bir hastalığın çeşitli tedavi edilir.

Farmakoloji endüstrisi kurulduilacın çeşitli formları. Eczanelerde, tabletleri, kremleri, pudraları, solüsyonları ve losyonları bulabilirsiniz, en yaygın Candide merhemidir.

Terapötik bir etki elde etmek içinDerinin iki üç günde etkilenen bölgeyi tedavi etmek önerilir. Merhem "Candide" kuru temiz bir cilde sürtü. Tedavi bir doktor gözetiminde gerçekleşir. "Candide" el belirtilerin kaybolmasından sonra bir ay boyunca merhem kullanılmasını önerir, bu tekrarını önlemeye yardımcı olur ve tam kür teşvik etmektedir.

Çok nadir görülen dış mekan kullanımlarında"Candida", yerel iritasyonu gösterir, kural olarak, tedavi süreci devam ederken kendi başına kaybolur. "Candide" merhem kullanımını etkileyebilecek tüm kontrendikasyonlar hakkında, doğrudan doktorunuza danışmalısınız.

Harici kullanım ile aşırı doz değilBunlar hastanın sağlık veya hayatı tehdit etmiyoruz. içeride Rastgele alımı "Candida" bulantı, kusma hislerini provoke edebilir (genellikle tabletol içinde ambalaj formunda). Olası anoreksi, karaciğer fonksiyon, karın ağrısı, nadiren, ancak, halüsinasyonlar gibi, olay pollaküri, mümkün olan, alerjik bir reaksiyon olasılığı uykulu vardır görüntülenir.

Spesifik antidot olmadığından aktif kömür alımına ve semptomatik tedaviye dayalı standart detoksifikasyon yöntemleri önerilmektedir.

Merhem "Candide", B müstahzarları listesiyle ilgilidir. Direkt güneş ışığı ve nemden 25 dereceye kadar santigrat derecede saklanması tavsiye edilir. Bir gram% 1 merhem 10 mg klotrimazol içerir.

Harici kullanımda Candide merhem kullanılamaz.Cildin bütünlüğünün ihlal edildiği deri bölgelerine uygulanır. Karaciğeri hastanın karaciğer yetmezliği ile izlemek gereklidir.

İlacın özelliklerini iyice inceleyerek bile"Candide", kullanmadan önce bir doktora danışmak için gereklidir. İlaçlar hakkında bilgi sadece bilgilendirme amaçlı verilmiştir. Belirli bir ilaç hakkında daha kapsamlı bilgi için üreticiden gelen kaynak malzemelere başvurmanız gerekir.

Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem CandideAntimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide

Related news

 • Boyutlar değişir ... Farklı ülkelerdeki ayakkabı boyutlarının tablosu
 • Kardeşine tecavüz ettiği iddiasıyla arkadaşını öldüren zanlının salınması için sokağa döküldüler
 • Lecho ev tarzı hazırlamak için ne kadar hızlı ve lezzetli
 • Fesleğenli ve Fıstıklı Çörek Tarifi
 • Ender saraç yaz diyeti

 • Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 4

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide


  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 86

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 46

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 58

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 15

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 51

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 14

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 90

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 80

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 30

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 62

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 55

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 70

  Antimikrobiyal, antiparaziter ilaçlar. Merhem Candide 9