Annelik ödeme 2019

Annelik ödeme 2019 Annelik ödeme

Annelik ödeme

Annelik izninin vadesiyleKadınlar, sonraki yaşamlarının, beklentilerinin ve planlarının koşulları ile ilgili birçok soruyu cevaplamaya çalışıyorlar. 30 hafta geldiğinde, annelik ödemesi konusunda endişelenmeye başlıyorlar. Bu ödeme, hamilelik süresi için 30 haftadan postpartum döneme kadar olan izin kaydı esas alınarak yapılır.

Genellikle, hamileliğin otuzuncu haftasında, bir kadınKadın istişaresinden hasta bir izin belgesi getiriyor, bundan sonra da bir tatil başvurusu yazıyor, bu süre 140 gün. Standart doğum öncesi izin, bir çocuk beklenirse 70 gün, ikizler için ise 84 gündür.

Ödemenin nasıl yapıldığını biliyorsanannelik, daha sonra gelecekteki harcamalarınızı önceden planlayabilirsiniz, bunlar ailede yaklaşan ikmal ile ilgilidir. Doğum öncesi izni olan hamile kadınlar, yardımların ödenmesine güvenebilirler. Yasa, devletten doğum izninin ödenmesinin işçiler, öğrenciler, askeri personel gibi işveren kategorileriyle ve işyerinin müteakip sicil kaydıyla teşebbüsün tasfiyesinden mahrum edilenler tarafından yürütülmektedir. Fayda, işsiz kadınlar ve kayıtevindeki istihdam merkezinde olmayanlar gibi kategorilere atanmamıştır.

Ocak 2011'den bu yana, annelik yardımlarının hesaplanmasıYeni kurallara göre yürütülür. Buna göre iki farklı ödeme şekli vardır: 1 veya 2 takvim yılı içinde yıl için ortalama kazançlar dikkate alınır. Bir uygulama yaptığınızda, sizin için tercih edilen şarj yöntemini belirtmeniz gerekir.

Şemalara göre çalışan kadınlar için doğum izni ödenmesive zamanlama, ücret alma sürecine benzer. Bir banka kartına para transferi yoluyla ödeme yapılmadan önce, fayda tam olarak aynı şekilde ödenecektir. Fark doğum izninin vadesinde olacaktır. Devlet ödeneği sadece 10 gün ayırır, ancak ödemenin kendisi veya havale en yakın maaş gününde gerçekleştirilir.

Eğer bir kadın nasıl olduğunun farkındaysaAnnelik ödemesi, ne kadar ve ne zaman transfer edileceğini kesinlikle bilecektir. Ödenek hesaplanırken, ortalama kazancın tam boyutunu dikkate almak alışılmış bir durumdur. Tek şart olarak, en az altı aylık iş tecrübeniz olduğunu söyleyebiliriz. Ek olarak, azami fayda miktarını ifade eden bir sınır vardır. 2012 kararnamesi% 6 oranında endekslendi. Gerekli hizmet süresinden daha az miktarda varsa, asgari geçim tutarı dikkate alınır.

Alınan ortalama günlük kazançlar hesaplanırkenMuhasebe dönemi boyunca yapılan bir dizi ödemeyi dikkate almak için, listenin faydalarının hesaplanmasına ilişkin Yönetmelikte yer almaktadır. Buna göre seyahat, hastalık izni, tatil kartları dikkate alınmaz. Sadece tutarlar değil, aynı zamanda bu ödemelerin yapıldığı süreler de hesaplanır. Annelik hesaplanırken, günlük ortalama gelir, kararnamedeki gün sayısı ile çarpılır, yani 140'tır.

Gelecek anneleri unutmayalım, hariçbaşka analık yardımlarına hak kazanırlar. 2012 yılında, gebe kadının kayıtlara erken gelmesi, yani 12 haftaya kadar olan parası 465.2 ruble idi. Doğumdan sonra doğum ödeneğinin ödenmesi için umutludur. Bu fayda, daha önce çalışmış olup olmadıklarına bakılmaksızın, doğumdaki tüm kadınlara ödenir. 2012 yılında, bu yararın miktarı 12,405,31 rubleye eşit olmuştur. Bu ödemeler federal olarak kabul edilir, ancak federasyonun her bir kurucu biriminde ayrı olarak belirlenen bölgesel olanlar da vardır.

Annelik ödeme 2019

Annelik ödeme 2019

Related news

 • Bir kişi için bir solucan tableti sadece parazitlerden kurtulur mu
 • 2019 Moda Maxi Etekler Ve Kombinler
 • Çekmeceli tek kişilik yatak yatak odasında yerden tasarruf sağlar
 • 2019 Yılında Tesettür Modasında Gelişmeler
 • Atatürk Fotoğrafları renkli

 • Annelik ödeme

  Annelik ödeme


  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme

  Annelik ödeme