Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzüAnna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü


Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 64 27.01.2019, 18:48

Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü

Kazara bir kıvırma maçının yayını üzerine tökezleyen bir kişi dikkatini kısa bir süre kısaca gösterecektir. İlk bakışta dinamik olmayan ve tuhaf bir oyun olmak acı vericidir.

Bununla birlikte, kadının ekibinin uluslararası alanda başarısıturnuvalar, Olimpiyatların yayın müsabakaları bu spor için taraftarlar arasında biraz ilgi yarattı. Ana karakter Anna Sidorova. Bu sportswoman'ın biyografisi farklı gelişebilirdi, çocukluğunda ayak bileği yaralanmadı.

Figür patinasyondan kıvrılmaya

Anna Sidorova - yerli Muskovit - 1991'de doğdu. 6 yaşından itibaren bir Rus kıza - figür patenine aşina bir spor yapıyordu.

14 yaşındayken, bacak yaralanması yüzünden artık dayanamadı.ciddiye alıştırmak. Annem kızı kıvırma bölümüne götürdü. Anna Sidorova ilk baştaki bu faaliyet değişikliği yüzünden depresyondaydı ve eğitime devam etme arzusuyla yanmadı. Parlak ve olağanüstü figür patenlerinden böyle görünüşte sıkıcı ve anlaşılmaz bir kıvrılmaya geçiş çok hızlıydı.Anna Sidorova

Bununla birlikte, kısa bir süre önce eğitimde yer aldı ve bu gizemli oyunun özünü anladı. 2008'de uluslararası yarışmalarda sergilere başlar.

Spor kariyeri ve ödülleri

Yakında Anna Sidorova atlama bir gençlik haline geldiRusya ekibi. Kıvrılmayı atlamak ana karakter, takımın düşünce deposudur. Turnuvalardan birinde Anna'nın gözetimindeki genç kızlar ülkenin ana ekibini dövdü. Bundan sonra, Sidorov hemen ana ekibe götürülür. Dört yıl önce kıvrılma gibi bir sporun varlığını bilmeyen kız, milli takımın bir parçası olarak Vancouver'da Olimpiyatlara gider.

2011 yılında Anna Sidorova olurTürkiye Erzurum Universiade'sinin galibi. Bir yıl sonra, Rus ekibi, gelişiminde niteliksel bir sıçrama yapıyor - Avrupa Şampiyonasında zafer. Bu turnuvada Anna Sidorova zaten ana karakter olan takımın atlamasıdır.

Ulusal takımın, fanlardaki belirgin ilerlemeler göz önüne alındığında2014 evinde Olimpiyatlarda başarılı bir performans bekliyordu. Ancak, turnuvadaki en genç ekip ve Sidorov, diğer şeylerin yanı sıra gerginliğe dayanamadı ve yasadışı olarak "yandı". Yetkisi olan her şeyi göstermeyerek, Ruslar grubu bile terk etmiyor.Anna Sidorova biyografisi

Anna, Moskova'daki yenilgiyi kırmadı ve zaten bunun içindeO tarihte ilk kez ekiple birlikte Dünya Şampiyonalarında madalya alır. Bir sene içinde kızlar başarılarını tekrar edecekler ve ara sıra da Avrupa Şampiyonası'nın gümüş madalyalarını alacaklar.

Sporcunun kişisel hayatı

Kıvrılma konusu son değilAna kadın takımın atlama kimliği nedeniyle dönüş. Anna Sidorova'yı ayıran parlak ve etkili bir görünüm. Görüntüleri ile çekilen fotoğraf, Olimpiyatların en güzel sporcularının puanlarında sürekli olarak yanıp söner.

Tüm bunlar, atlete, kişisel yaşamı hakkında, hâlâ evli olmadığına küstahça cevap verdiği soruları sürekli olarak gündeme getirir.

Ancak, aslında, Anna çok ciddi.amaçlı kız. Kıvrılma içinde olmak, paralel olarak yüksek öğrenim alır. Ve çoğu sporcudan farklı olarak, Beden Eğitimi Enstitüsü'nde değil, Siyaset Bilimi ve Hukuk Fakültesinde çalışıyor.Anna Sidorova fotoğraf2013 yılında eğitimi başarıyla tamamladı.

Anna mükemmel durumda ve tüm kişisel hayranları sadece takımdan yeni zaferler bekleyebilir ve bu da harika bir atlamaya neden olur.

Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzüAnna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü

Related news

 • Hişt başkanım bi bakar mısınız
 • 2018 Yaz Sezonunun en popüler makyaj trendleri
 • 18 Ağustos - Rusyada hangi tatil Rusyada tatil takvimi

 • Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 77

  Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü


  Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 58

  Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 30

  Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 3

  Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 50

  Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 59

  Anna Sidorova - Rus bayan kıvrılmasının yüzü 16