Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 2019

Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 2019

Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 46 12.02.2019, 04:28

Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler

Makale, kötü şöhretleri tartışacak.yazar Anna Rassokhina. Biyografisini, tüm yaratıcı başarılarını ve bazı kişisel ayrıntılarından etkilenir. Bu yazarın hayranları, makaleyi beğenecekler.

Nasıl başladı ...

Anna Razsohina

Çocukluğun erken dönemlerinde küçük Anna Rassokhin, o zamanhala sadece Anna Vereshchagin, tüm küçük kızlar gibi, büyükanne masallarını dinlemekten büyük bir zevk duyuyordu. Zaten ilkokulda büyüme süreci ile hikayeler yazmaya başladı. Ancak Anna Vereshchagin'in kız kardeşi Valentina ile birlikte yazması için. Birbirlerinin hatalarını belirttiler, eklemeler yaptık.

Kızlar, yıllar geçtikten sonrayaratıcılık, günlük işlerle uğraşıyorlardı. Anya Vereshchagin evlendi ve bebeği oldu. Birkaç yıl sonra, kızkardeşler hikayeleri yazmaya devam ederek yaratıcı tandem'e döndüler. Kağıt üzerindeki ilk kitaplar 2016'da "Anna Rassokhin" adı altında çıktı.

Kitap koleksiyonu adını aldı: "Kızın başına ne gelir ...". Yayın, Alfa-kniga yayınevi tarafından desteklendi. Metindeki tüm haklar artık bu yayıncıya aittir.

Yazarın yaratıcı yolu

anna rosochina biyografisi

Biyografisi çeşitli dolu Anna Rassokhinabeklenmedik bir şekilde kız kardeşiyle birlikte resmi bir grup kurdu. İçinde kitap bulabilir, ilginç gerçekleri öğrenebilir ve gelecekteki yaratıcı planlarla ilgili ilk duyduğunuzu yapabilirsiniz. Buna "Anna ve Valentina V ile bulutlarda yürümek" denir. Kızkardeşleri, gri rutini biraz çeşitlendirmek isteyenler için fantezi tarzında yazarlar. Hikayeleri ejderhalar, güzel prensler tarafından yaşanıyor, çok mucizeleri var.

İlk kitaplar "Kne kız yol açar ... ", fantezi tarzında" Snowflake için Alev "ve" Örgü Kaderleri: lanetli bir hediye "adlı iki aşk romanı yazılmıştı. Sonra erotik türüne ait kitaplar geldi. Bunlara "Ruhunuzun Adı", "Ruhunuzun Adı" dahildir. Uyanış "," Kuzey Kraliçe "ve" Aniqi için Gizem ".

Son zamanlarda, elektronik bir versiyonuhikayeler "Omron Chronicles" koleksiyonu. İlk dört basılı kitapta anlatılan dünyadaki bazı kahramanlar ve olaylar hakkında kursu tanıttı. Tüm hikayelere canlı ve unutulmaz çizimler eşlik ediyor. Genç ve yetenekli yazarlar orada durmayacaklar ve hayranlarının zaten sevilen kahramanlar hakkında yazmaya devam edeceğine söz verdiler.

Kişisel ...

anna razsohina fotoğraf

Anna Rassokhina pratikte fotoğrafı yayınlamıyor. Yazar hakkında internet kişisel bilgilerin açık alanlar üzerinde bulmak çok nadirdir. Onun özel hayatı, Anna gösteriş olmaz. , Masal ve romantik hatta mistik bazen fantastik bir şey üzerinde İşini okuduktan sonra sonucuna varabiliriz Anna Rassokhina - birçok kez heyecan verici öyküler, roman ve hikayeler neden tükenmez bir hayal akışı, çok ince ve yaratıcı kişi taraftarların zevk. Bu aynıdır ve kız kardeşi - Valentine.

Minnettar okuyucular zaten çeşitli tematik kaynaklar için hayranlıklarını aktif olarak ifade ediyorlar. Yetenekli kız yazarlardan yeni kreasyonlar bekliyorlar.

Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 2019

Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 2019

Related news

 • Yumurta Kartonundan Kurtçuk Yapımı
 • Arpa Şehriye Çorbası Tarifi
 • Bahçe boşaltım kanallarının yararları ve zararları
 • Ozan Tufandan flaş açıklamalar
 • TSÇV Akademi Eğitim Seminerleri Başladı

 • Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 27

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler


  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 94

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 58

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 21

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 31

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 63

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 90

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 70

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 98

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 44

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 18

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 58

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 97

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 74

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 27

  Anna Rassokhin: biyografi ve ilginç bilgiler 37