Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 2019

Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 2019

Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 55 24.02.2019, 05:30

"Angelica ve Sultan": aktörler ve filmin komplo

Bugün "Angelica ve Sultan" filmi hakkında konuşacağız. Aktörler ve roller daha fazla sunulacak. Bu, iki kitabın bir ekran versiyonu olan bir film hakkında, Serge ve Anne Golon'un yazarı Angelica'ya adanmış bir dizi romanın parçası.

soyut

aktörler Angelica ve SultanÖnce filmin arsasını tartış, sonra orada olacakaktörler temsil edilir. "Angelica ve Sultan", güzel bir kadının hayatından başka bir hikaye anlatan bir film. Peyrak ateşi kendi gemisinde kaldırır. Bundan sonra Angelica'yı kaçıran korsan d'Escrenville ile karısını yakaladı. Düşmanın gemisini gemiye alır. Ancak gemide Angelica yok. Kaptanın yardımcısı, padişah ve sultanın tedarikçisi olan Mezzo-Morte'ye satıldığını itiraf ediyor. De Peyrac, d'Escrenville'i direğe bağlar ve uzaklaşır.

Ana aktörler

Angelica ve Sultan aktörleriArdından oynadığı oyuncular sunulacak. "Angelica ve Sultan", ana kadın imgesinin Michel Mercier tarafından yeniden yaratıldığı bir film. Daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Michelle Mercier bir aktris. 55 filmde rol aldı. Şöhret Angelica rolüyle getirildi. Oyuncu İtalyan ve Fransız bir kızın kızıdır. Erken yaşlardan beri dans etmeyi severdi. Nice opera binasının balesinin solisti oldu. Tiyatroda genç bir balerinle buluşan Maurice Chevalier, başarısını tahmin etti. Filminde oyuncu ilk defa ekranda belirdi. Sadece bir sözle epizodik bir rol oynamıştır. 17 yaşında, kız Paris'i fethetmeye gitti. Ailesi, Mercier ailesine ait bir ilaç şirketinin mirasçısı olan kızı gördükleri için itiraz ettiler.

İlk başta girişiminde dans etti. Sonra Eyfel Kulesi Balesi'ne katıldı. Paris'te Charlie Chaplin ile tanıştım. İngilizce öğrenmeyi ve film yapmayı öğütledi. Her iki grup da ayrıldı. Oyuncu Londra'ya gitti. Orada oyunculuk eğitimi aldı. Yakında ebeveyn evine döndü. Filmdeki ilk film "Kolu çevir" filmindeydi. Yönetmen Patel, babasının evinde, Nice'deki kızla tanıştı. Orada bale içinde başarı elde etmek için umutsuzca döndü. Joslin yapımcıları beğenmedi, o da Michelle oldu. Resmi versiyona göre, takma adı "Pen'in Dönüşü" nde ana rolü oynayan Michelle Morgan'dan alındı. Ancak, aynı isim çocukluğunda tifüsten ölen aktrisin kız kardeşi tarafından giyildi.

Sonra romantik komedilerde rol aldı,Amerikan korku filmi, yanı sıra bantlarda "Piyanist Vur" Francois Truffaut ve "Brahms'ı seviyor musun?" Anatole Litvak. Eleştiri, genç aktrisin hareketlerinin doğallığının yanı sıra, dış veri ve kısıtlama eksikliğini de kaydetti.

Robert Hossein Geoffrey de Peyrak'ı canlandırdı. Ali Ben Ayed filmde bir sultan olarak ortaya çıktı.

Diğer kahramanlar

Angelica ve Sultan aktörleri ve rolleriArdından, ikinci tarafından oynanan rolleraktörler planlayın. "Angelica ve Sultan", Türk büyükelçisinin bulunduğu arsada bir film. Erno Chris bu imajı somutlaştırdı. "Angelica ve Sultan" filminin oyuncuları Jean-Claude Pascal ve H. Schneider, Osman Ferragi ve Patenel'in Dizini oynadılar. Roger Pigot, Marquise d'Escrenville olarak yeniden doğdu. Jason ve Simon Bolbeek, "Angelica ve Sultan" filminin senaryosunda da görünür. Aktörler Ettor Manny ve Henri Cogan bu görüntüleri ekranda somutlaştırdılar. Jacques Santi, Count de Vateville'i canlandırdı. Wilma Lindamar, Sultan Leila'nın ana karısı rolünü üstlendi. Samia Sali bir yarışmada oynadı. Manya Golets, haremde esir bir Avrupalı ​​kızın imajını somutlaştırdı. Bruno Dietrich Koriano'yu oynadı. P. Martino, Savary'nin rolünü üstlendi. Arturo Dominici, Mezzo-Morte oynadı.

İlginç gerçekler

Şimdi biraz ilginç bilgiler verelimfilmi. Yukarıda oynayan oyunculardı. "Angelica ve Sultan", çeşitli ülkelerin katıldığı çalışmalarda bir resim - İtalya, Almanya, Tunus, Fransa. Film 1968'de piyasaya sürüldü. Fransız film ekibine Tunus'un ilk cumhurbaşkanı Habib Bourguiba ev sahipliği yaptı.

Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 2019

Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 2019

Related news

 • Fallout 4 deki benzersiz silah
 • Dekorasyonda Aksesuar Kullanımı ve Merdivenlerden Çekmece Tasarımları
 • Çocuğunuza tel taktırmayı düşünüyorsanız
 • Bakanlık Ankaradaki yangınla ilgili müfettiş gönderdi
 • Bakla Dolması Tarifi

 • Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 96

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo


  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 17

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 37

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 60

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 76

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 28

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 97

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 55

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 83

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 79

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 54

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 38

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 73

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 44

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 61

  Angelica ve Sultan: aktörler ve filmin komplo 26