Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografiAndrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi


Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 1 30.01.2019, 07:29

Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi

Andrei Knyshev tanınmış bir hiciv yazar, biriEn büyük ve en yetenekli mizahçı çağdaşları. Milyonlarca seyirci tarafından sevilen mizahi KVN programında jüri üyelerinin ilk üyelerinden biri olduktan sonra geniş çapta tanınırlık kazandı. Şöhret yazarı bir kez ekledi ve kurucularından biri olan Andrei Knyshev olarak "Neşeli adamlar" adlı programların döngüsü üzerinde çalışıyor. Yazar birçok uluslararası televizyon ödülünün sahibidir.

Kısa biyografik veriler

Knyshev Andrey Haroldovich Moskova'da doğdu1956 Kasım. Başlangıçta genç adam kendini şehir planlamasına adamaya karar verdi ve liseden mezun olduktan sonra Moskova Bilgi Teknolojileri Enstitüsü'nde yüksek öğrenim almaya karar verdi. Kuybiyşev. Andrei, Knyshev'in çalışmaları sırasında kazandığı Lenin bursu tarafından onaylanan çok zeki bir genç ve başarılı bir öğrenciydi.andrey knyshev biyografi

Üniversitede bir öğrenci takımı vardıKVN, Andrew ile zevk ve kolaylık için senaryo yazdı. Onun esprili ve gerçekten komik sözleri sayesinde, takım neredeyse her zaman ödül aldı. Bu başarı, yaşamın yeniden düşünülmesine ve ana amacına yol açtı. Andrei Knyshev (biyografisi büyük ölçüde bu an tarafından belirlendi) Moskova Şehir Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra başarılı olduğu Yüksek Yönlendirme Kurslarına girmeye karar verdi.

Yetenek tanıma

1978'de öğrenci olarakKVN Andrey Knyshev'in katılımcısı, o zamanlar "Selam, Festival!" adlı televizyon sınavında tanınmış bir şut çekmeye başladı. Hatta kazanmayı başardı ve Havana'ya bir bilet kazandı. Durumların feci tesadüflerine göre, bu program Devlet Yayıncısı yardımcısı tarafından izlendi. Gördükten sonra, Gosteleradio'da bu programın kazananlarını gerçekten beğenmesi gerektiğini düşündü. Gençlik yayın kurulu üyeleri, başkan yardımcısının isteğini duydu ve bunları dikkate aldı. Andrei, onlardan bir iş teklifi aldı ve bir yıl sonra, üniversitede mezun olduktan sonra resmi olarak aldı.

"Mutlu beyler"

80'lerde Merkez TelevizyondaSSCB, Andrei Knyshev "Funny Guys" programında çalışmaya başladı. Ondan önce, önde gelen proje efsanevi Alexander Maslyakov'du ve program belli bir impromptu yarışması biçiminde gerçekleştirildi. Kazananlar Bulgaristan'da hiciv ve mizah festivaline turlar düzenlediler. Dümene gelince, genç ve iddialı Knyshev "Jolly Fellows" un formatını tamamen değiştiriyor.knyshev andrey geraldovich Scriptlerin önde gelen ve ana yazarı oldu.Böylece iç televizyonda gerçekten analog olmayan bir program yaratıyor. "Neşeli Dostlar" ın transferi, devlette meydana gelen güncel konular üzerinde mizahi ve bazen ironik bir akıl yürütmekti. İçinde diğer ünlü programların ve popüler pop yıldızlarının parodileri vardı.

Televizyon yayınlarına yenilikçi giriş

"Mutlu çocuklar" ın havada görebilirsinizBölümler, bu süre için tamamen yeni bir türle çekilmiş (örneğin, bir video klip veya video sanatı). Programda çeşitli komik çizimler gösterildi, bunların çoğu gizli bir kamerayla gerçekleştirildi. Sovyet televizyonu için bu format tamamen inovatifti ve çok geniş kitleler arasında çok popüler oldu.

Bu programın konukları farklı zamanlardaBöyle Vyacheslav Zaitsev'in, Leonid Sergeev, Igor Ugolnikov Mikhail Lesin Boris Grebenshchikov Rodion Shchedrin Andrey Makarevich Andrei Voznesenski Jeanne Aguzarova Konstantin Kinchev olarak ünlüler.

Benzer formatta iletim değerlendirildiİzleyiciler sadece Knyshev anavatanında değil. Yabancı meslektaşları tarafından fark edildi, sürekli işbirliği önerileriyle dolup taştı. En karlı ve ilginç Andrew reddetmedi.Andrei Knyshev Hayatında böyle bir tecrübeyle çalışmıştı.PBS ve TBS gibi yabancı televizyon şirketleri. İlk şirketle birlikte oluşturulan film için, Andrey Knyshev bile prestijli Emmy Ödülü'ne aday gösterildi.

Yurtdışı çalışmaları muazzam bir deneyime sahip KnyshevÇalışmalarına devam ettiği Rusya'ya döndü. Birkaç yıl içinde aralarında "Shou-godno", "200 zevk" ve "Duplkich ya da kuzuların büyümesi" gibi birkaç TV projesi geliştirmeyi başardı.

Yazılı eser: yazarın kitapları

Buna ek olarak, bu adam bir senaryo yazarı olarak ünlendi, edebi çevrelerde güçlü bir mizahist yazar olarak biliniyor.Andrew Knyshev kitapları Kitapları artık problemsiz olan Andrei Knyshevözgürce satın alınabilir, uzun zamandır halkın içine girmiş ve ulusal kullanımın mizahi ifadeleri haline gelmiş birçok aforizma ve metaforun yazarı oldu.

Şu an bibliyografyasında, aralarında yayınlanmış birkaç kitap var:

 • "100 yıl için 100.
Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografiAndrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi

Related news

 • Dmitry Orlov: filmografisi. Dmitry Orlov ile filmler
 • Belli Olmayan Estetik
 • 2019 Abiye Elbise Trendleri

 • Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 52

  Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi


  Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 72

  Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 77

  Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 61

  Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 40

  Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 85

  Andrey Knyshev: yaratıcılık ve biyografi 18