Andrey Gavrilov: tam filmografisi 2019

Andrey Gavrilov: tam filmografisi 2019 Andrey Gavrilov: tam filmografisi

Andrey Gavrilov: tam filmografisi

Rus aktör Andrei Gavrilov da değilhalk tarafından bilinir. Birçok açıdan bu, yerli filmlerde oynamaktan ziyade yabancı filmleri dublajla meşgul etmesinden kaynaklanıyordu. Sesi "Vegas'a Bilet", "Orman", "Çok Rus Dedektifi" ve diğer pek çok sanatçının tabloları tarafından seslendiriliyor.

biyografi

Andrew Gavrilov

Andrei Gavrilov 27 Ocak 1952'de doğduyıl. Mezun olduktan sonra, TASS için uluslararası bir muhabir olarak on yıl çalışmasına izin veren bir eğitim alabildiği MGIMO'nun öğrencisi oldu. 1980'lerde yabancı müziğin köşe yazarı olarak popülerlik kazanmıştı, kaleme aldığı yazıdan, Batı'nın popüler müzisyenlerinin kayıtlarına ve yorumlarına yer verildi. Aynı zamanda sinemaya ilgi duymaya başladı ve yazar çevirileriyle uğraşmaya başladı.

Gavrilov, Leningrad ile aktif olarak uyuştuBazıları daha sonra dergilerde ve bazı kitaplarda yayınlanmış olan şairler. 1990'da Andrei Yurievich Ostankino'da çalıştı ve o zamanlar o zamanlar kurulan Rus televizyonunda ortaya çıkan çeşitli programların duyurularında düzenli olarak yer aldı. Ayrıca, prestijli Oscar ödülünün sunumunu meslektaşı Yuri Serbin ile birlikte periyodik olarak yayınlıyor. Şimdi aktör, yeni filmlerin sesine aktif olarak katılıyor ve aynı zamanda radyoda "Gümüş Yağmuru" üzerinde çalışıyor.

sesli film

andrey gavrilov filmler

Andrey Gavrilov, birçok taraftarına göreFilm, 1980-1990 adlı dönemi dublaj çevirmenleri ve aktörler arasında layık gerçekleşir. Bu, bilinen tüm Volodarski ve Mikhalev ile aynı sıralamadan konur. Bu genellikle komik veya bilim kurgu gerilimi aktarıldı Ve eğer Gavrilova durum farklı - İlk kez, onun sesiydi Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone ve direnişçilerin diğer birçok kahraman "konuşma".

Şimdi aktör puanlamaya katılmaya devam ediyorFilmler, sadece hayranlarının emirlerine göre yapıyorlar. Sıkışık programa rağmen, 10-12 gün boyunca filmi seslendirmeyi ve daha fazla düzenlemeye tabi tutmayı başarır, bu da dublaj yapan büyük şirketler için bile her zaman mümkün değildir. Bu tür transferler, bir ses aktörlerinin yardımıyla çok sayıda insanın duygularını aktarabilirken, eski günlere aç olan halk arasında çok popülerdir.

Bir filmografiyi derlemek mümkün mü?

andrey gavrilov filmleri listesi

Eğer sürekli kim olduğunu hatırlarsan AndrewGavrilov, filmografi çok geniş olacak. Çevirmenin hayranlarına göre, hayatı boyunca 2000'den fazla film çevirdi ve bu henüz durmadı. Ancak, bir konuk aktör olarak seslendirdiği filmlerin bir listesini yapmaya başlayabilirsiniz. Gavrilov'un popülaritesini hatırlatan birkaç stüdyo, onu izleyicinin görüşlerine göre yargılayarak, onu çok verimli bir hale getirmeye çalıştı.

"Criminal Blues", "Çok" resimleri hakkında konuşuyoruzRus dedektif "," Seks, kahve, sigara "," Zvorykin-Muromets "," Vegas'a Bilet "," Orman ". Hepsi 2008'den 2015'e kadar olan dönemde ilan edildi. Ayrıca Gavrilov belgeselde oynadı. Bu "Seks, Yalanlar, Video: SSCB" filmiyle ilgili. 1992'de oyuncu, senaryo yazarı için “Time X” adlı yerli filmi sunan sıradışı bir rol oynadı.

Hangi filmler görülmeye değer?

Çok sayıda karakter onun verdises Andrey Gavrilov. İki bin yılı aşkın bir süredir geçtiği ve uzun kariyeri boyunca dile getirdiği filmleri hala film severler tarafından tutuluyor ve aktarıyor. Bunların en tanınmışları, 1980 ve 1990 yıllarında sunulan repertuarın çoğunu yabancı ve yerli seyircilere bırakan militanlar, fantastik filmler ve aksiyon oyunları.

"Rambo", "Evrensel Asker", "Terminatör" - "Bütün bu filmler Gavrilov tarafından seslendirildi, bazı izleyiciler onları sadece bu aktörün sesle oynayarak izlemeyi tercih ediyorlar. Bu popülerliğin sebebi, çevirmen filmin tüm anlamını aktarmaya çalıştığı, özgün özelliklerini yerine dinleyiciyle daha anlaşılır olacak şekilde değiştirmediği zaman, işe özel bir yaklaşımdır.

Sanayiye katkı

andrey Gavrilov fotoğraf

Andrey Gavrilov, hangi fotoğraf bulunabilirSanata adanan en büyük portallar, sinema tarihine, onun için zor yıllarda SSCB'nin izleyicilerini aydınlatan bir kişi olarak aşağıya inecektir. Bu zamanların filmlerinin odnogolosy çevirisi çok yüksek kalitede olmamasına rağmen, Sovyetler Birliği'nin tüm sakinleri tarafından sevildi.

Oyuncu kendisinin de bunu başardığını söylüyor.Duygusal olmayan çeviri yöntemi denir. Andrei Yurievich, oyuncunun filmin çoğalmasına karıştığına inanmıyor, hiçbir durumda "battaniyeyi" kendi tarafına çekmemeli: kendi deneyimlerini izleyiciye empoze etmeye hakkı yoktur. Onun görüşüne göre, bu pek çok mevcut dublaj ustasının günahıdır. Modern dublaj stüdyolarından bazı çevirmenler, Gavrilov'un eserleri üzerinde çeviriler ve sesler öğrendiklerini gizlemiyorlar.

Filmlerde neden rol yok?

Andrew Gavrilov

Andrei Gavrilov neden olmasın sorusu üzerineFilmlerde rol almakta, aktör bu konuda hiçbir anlam ifade etmediğini söylemektedir. Çekim sürecinden itibaren, kendi kabulü ile, yeni ve ilginç filmlerin seslendirilmesinden bu kadar zevk almaz. Ancak, 64 yaşındaki çevirmenden vazgeçmiyor ve eğer gerçekten ilginç bir teklif ortaya çıkarsa, mutlaka düşünecektir.

Ek olarak, Andrei Yurievich periyodik olarak diyor ki,Daha çok bir tercüman olduğunu ve ona bir oyuncu olduğunu söylemek çok aptalcadır çünkü uygun bir eğitimi bile yoktur. Ancak, Gavrilov'un idolleriyle yaptığı çalışmaların hayranları aynı fikirde değiller ve önde gelen film eleştirmenlerinin önderliğini izleyerek ona bir oyuncu demeye hazırlar.

Sonuç

Şimdi kim olduğunu biliyorsun AndreiGavrilov, tercümeleri ile filmler gerçekten ilginç ve sıradışı görünecek. Boş zamanlarınızda, aynı filmi Gavrilov'un versiyonuna ve profesyonel bir dublaj stüdyosu tarafından gerçekleştirilen standart bir çeviriye göre karşılaştırarak alışılmadık bir deneme yapabilirsiniz.

Şimdi bir büyük olduğu gerçeğine rağmenFilmlerin dublajında ​​yer alan projelerin sayısı ("Cube in the Cube", Lostfilm, vb.), Gavrilov'un çevirileri çılgınca popülerliğin tadını çıkarmaya devam ediyor. Ponostalgia hayranları, özellikle çocukluk ve ergenlik anıları ile şımartmak için seslendirme ile filmleri satın almak.

Andrey Gavrilov: tam filmografisi 2019

Andrey Gavrilov: tam filmografisi 2019

Related news

 • Anne köftesi tarifi
 • Meme kanserini bastıran bir enzim bulundu
 • Bilaya ilk tebrik Perinçekten geldi
 • Az uyumak Kilo Yapar mı
 • Badem yağı ve sivilceden gelen çay ağacı yağı: Değerlendirmeler ve öneriler

 • Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi


  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi

  Andrey Gavrilov: tam filmografisi