Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 2019

Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 2019
23.08.2019

Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 38

Andrei Lomachinsky: kitaplar. "Kanser için Tıp" hikayesi

Andrei Lomachinsky okuyan kitapların yazarıdır.herkes yapamaz. Eserleri tıp pratiğine ayrılmıştır. Lomachinsky'nin hikayelerinde birçok tıbbi terim var. Makale yazarın çalışmalarına adanmıştır.

Andrei Lomachinsky

Yazar hakkında

Andrei Lomachinsky kimdir? Biyografisi sırlarla kaplı. Askeri Tıp Akademisi'nden mezun olduğu bilinmektedir. ABD'de yaşıyor. Lomachinsky Andrei Anatolyevich'in hayatının kaç yılını tıbbi uygulamaya adadığı bilinmemektedir.

Doktorlar, gerçeklerin güvenilirliği hakkında tartışıyorlar.Bu yazarın küçük eserler temelini oluşturdu. İçinde olan şey, bir zamanlar gerçekleşen olayların bir yansımasıdır ve sadece sanatsal bir kurgu olan şey de bilinmemektedir.

Okuyucular bazen gerçek Andrei Lomachinsky'nin ne olduğu konusunda şüpheleri vardır. Bununla birlikte, yazarın gizemi kitapların popülaritesini etkilemez.

oluşturma

Andrei Lomachinsky'nin yazdığı kitaplardan sadece biri kağıt formatında yayınlandı. Dolaşım 8 bin kopyadır. Lomachinsky tarafından yazılmış en popüler kitaplar:

 1. "İş gezisi"
 2. "Adli tıp uzmanının hikayeleri"
 3. "Beynin çıkarılması,
 4. "Ceza kürtajı".

Kitaplarında, Andrei Lomachinsky anlatıyor1970-1980 olayları. Kahramanlar Sovyet tıbbının temsilcileridir. Okuyucuların Lomachinsky'nin eserleri hakkındaki yorumları hem olumlu hem de olumsuz olarak bulunur. İkincisi, bu yazarın düzyazısının özgünlüğüne dayanmaktadır.

Lomachinsky'nin yaratıcı çalışmasının özellikleri hakkında fikir edinmek için, eserlerden birinin içeriğini kısaca özetlemek gerekir.

Andrei Lomachinsky biyografi

"Kanser için İlaç"

Milyonerde kumar oynama şansıOnkolojik bir hastalıktan kurtulma şansından daha yüksek. Her durumda, eğer dördüncü aşamada kanser ise. Fakat bu üzücü kuralın istisnaları var.

"Kanser için İlaç" koleksiyonunda "Adli tıp uzmanının hikayeleri" adlı bir eser. Adından, bunun bir onkolojik hastalık olduğu anlaşılabilir.

Hikayenin kahramanı Doktor Kuznetsov. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kristal berraklığıyla dolu bir doktordu. Kanser konusunda uzmanlaşmış Kuznetsov.

Doktorların bir soğukluğu ve bazı sinizmleri var. Ancak Kuznetsov, meslektaşının ve yakın arkadaşı Reitsman'ın hastalığını öğrendikten sonra bu nitelikleri kaybetti. Doktorun teşhisi korkunçtu: dördüncü derece bir kanser.

Sovyet zamanlarının tıp etiğine göre,Hastaya korkunç bir hastalıktan bahsetmemeli. Ama hikayenin kahramanı bu kuralı bozdu. Bir arkadaşına korkunç tanı hakkında, anestezik ilaçlar sağlama ve nar suyu içilmesini tavsiye etme sözü verdi.

lomachinsky andriy Anatolievich

Dördüncü derecenin kanseri tedavi edilemez. Ancak Kuznetsov'un aylarca görmediği Wrightsman tamamen iyileşti. Bir arkadaş eski bir geleneğe göre avlamak için bir doktor onkoloğu davet etti. Meslektaşları sahaya geldiğinde, Reitsman herhangi bir tedavi yöntemi uygulanmadığını itiraf etti. Kuznetsov'un önerdiğine ek olarak. Writsmanu kanseri iyileştirmek için nar suyuna yardım etti.

Kuznetsov şaşırdı. Deneyimli bir onkologun süpriz olması o kadar güçlü ki, kalpteki bir arkadaşını vurdu. Ve sonra hastalık belirtisi olmadığından emin olmak için bir otopsi yaptı. Duruşmada Kuznetsov bir idam cezası istedi. Pardon dilekçesi hakkında dosyalama yapılmadı.

Bu gizemli öykülerden birinin içeriğidirtıp yazarı Lomachinsky. Çalışmasıyla daha yakından tanışmalı mıyım? Okuyucuların geri bildirimlerine göre, bu yazarın hikayeleri sıradışı, ilginç, ancak ince ruhsal örgütlenmelerden birisine benzemiyor.

Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 2019

Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 2019

Related news

 • Caillou ve Arkadaşları Capacity Alışveriş Merkezi’nde
 • Milföy Hamurundan Mini Pizza Tarifi Videosu
 • Evde ayvalık tostu nasıl yapılır
 • Mükemmel Bir Pasta Süslemesi
 • Etiket: kolay örgü modeli

 • Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 14

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi


  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 51

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 88

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 26

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 73

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 46

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 15

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 17

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 12

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 48

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 69

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 30

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 88

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 88

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 89

  Andrei Lomachinsky: kitaplar. Kanser için Tıp hikayesi 7