Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 68 05.03.2019, 15:44

Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam

Futbolcu Andrei Arshavin bir Rus yıldızıdır.dünya ölçeği. Şimdi popülaritesi giderek azalmakta, ancak 2008 yılında Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalyalarda kazanabildiği jenerasyonunun bir sembolü olmuştur. Ayrıca Zenit ile birlikte Europa League finalini de kazanabildi.

Arshavin'in çocukluk yılları

Andrei Arshavin 29 Mayıs 1981'de doğdu.Leningrad. Erken çocukluğundan futbolla ilgilendi. Belki de sadece hayranı olmayan, aynı zamanda gençliğinde iyi bir oyuncu olan babasından geçmiştir. Onun için ilk koçu oldu. 7 yaşındayken, futbol coşkusunun zayıflamadığını fark eden veliler, Andrei'ye yatılı okulda "Smena" da eğitim verdiler. Arshavin damada iyi oynadı ve bu spor için bir gençlik dersi aldı. Koçun kendisi için büyük bir geleceği vardı, ama Andrew hala futbolu seçti.

Andrei Arshavin

Kariyer Arshavin

Mezun olduktan sonra, Andrei Enstitüye girditasarım ve teknoloji, ancak bu ana faaliyet haline gelmedi. Andrei Arshavin'in hayatı futbolla yakından bağlantılı. Bu onun mesleği. 1999 yılında "Zenith" kulübü için oynamaya başladı. Bir yıl sonra ilk takımdaydı. Zaten bu sezon Intertoto Kupası'nda İngiliz "Bradford" a karşı oynadığı ilk uluslararası maçında oynadı.

Beş yıl, Andrei "Zenith" ile birlikte oynadıAlexander Kerzhakov. Arshavin "Spartacus" ın bir oyuncusu olabilirdi. Ancak bu takımın baş antrenörü Andrei için uygun olmayan bir pozisyon önerdi ve Zenit'te kaldı. Her oyunda daha az hata yaptı, yeteneklerini korudu.

futbolcu Andrei arshavin

2008 Arshavin için altın biriydi. "Zenith" Avrupa Ligi "Glasgow Rangers" finalinde yenildi ve bu onurlu Avrupa turnuvasını kazandı. Maçtan sonra Andrew en iyi oyuncu olarak ödüle layık görüldü. Daha sonra Avrupa Şampiyonası oldu-2008. Ancak Andrei Arshavin, grup sahnesinin ilk iki maçını diskalifiye etmekten dolayı kaçırdı ve sadece üçüncüsünde oynadı ve bu gruptan çıkış için belirleyici oldu. Ardından Ruslar çeyrek finalde Hollanda'yı mağlup ederek bronz madalyalar aldı.

Andrew takımın en iyi oyuncusu olarak kabul edildi. Şampiyonadan sonra, önde gelen dünya futbol kulüpleri onunla ilgilenmeye başladı. Arshavin, 4 yıldır oynadığı "Arsenal" e taşındı. Bu süre zarfında çok sayıda unutulmaz maç oldu ve en ünlüsü - Liverpool'a karşı 4 gol attı. "Zenith" de Andrei Arshavin 2013 yılında döndü, ancak bu yaz "Kuban" a taşındı.

Arshavin'in kişisel hayatı

2003 yılında Andrey Yulia ile tanıştı.Baranovsky. İlk sivil eşi oldu. 2 yıl içinde Artem adında bir oğlu vardı. 2008'de, ikinci bir çocuk, Jan'ın kızı doğdu. Üçüncü çocuk, Arseniy, 2012 yılında doğdu. Bir yıl sonra gençler dağıldı.

Andrei Arshavin'in hayatı

Bundan sonra, Andrey'nin kişisel hayatı söylenti oldu. Leilani Daudin ile bir ilişkisi olduğu ve daha sonra tanınmış bir eski model olan Alisa Kazmina ile olduğu söylenmiştir. Daha önce, o bir İngiliz işadamı ile evli ve iki çocuk babasıydı.

Arshavin ve Toplum

Fotoğrafta yayınlanan Andrei Arshavin,makale, sürekli olarak toplumun denetimi altındadır. Gazetecilerin tüm zor sorularına rağmen, her zaman sakin ve kısıtlı kalıyor. Aynı zamanda dürüstçe cevap veriyor. Kendisi için hangi arkadaşların yarattığı web sitesinde, Arshavin taraftarlarının mektuplarını haftada iki kez cevaplıyor. Gazetecilere verdiği röportajdan, bunun iletişim için en iyi seçenek olduğuna inanıyor.

Arshavin kamusal hayata aktif olarak katılır. 2007 yılında Birleşik Rusya'nın bir üyesiydi ve yardımcısı oldu. Fakat bir süre sonra görevi reddetti. Andrew reklamcılıkta hareket etmeyi umursamıyor. Ve o, biri Beeline olan büyük markaların yüzü oldu. Arshavin hayırsever faaliyetlere aktif olarak katılır ve üzerinde çalıştığı "Smena" okuluna maddi destek sağlar.

andrey arshavin fotoğraf

2008 yılında Andrei Arshavin markasını geliştirdikıyafetler footbool seviyorum. Aynı yılın Şubat ayında, gençlik işlerine aktif katılım için Aziz Tatyana'nın işaretini aldı. Bu karar St. Petersburg, Başpiskopos Konstantinus'un teoloji semineri rektörü tarafından yapıldı.

Arshavin - kişilik oldukça karizmatik vekuşkusuz, yıldızı Rus futbolunun göklerinde ve gösteri işinde bir kez daha yanıp sönecek. Uzmanlar, futbol kariyerini bitirmesinin vakti geldiğini düşünmelerine rağmen. Belki de Andrew daha sonra bir antrenör, bir futbolcu olacak veya bir spor yorumcusu olmaya karar verecektir. Bu yakın gelecekte öğreneceğiz.

Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Havayolunun tarzında gelinin alımı
 • Balık Kadınları - Zodyak işareti çarpıcı ve büyüleyici
 • Kabaklı Spagetti Tarifi
 • Kalbimdeki Deniz 40.bölüm fragmanı Kalbimdeki Deniz son bölüm izle
 • Ara Güler: Üniversite aptallar yığınıdır

 • Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 78

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam


  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 80

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 60

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 45

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 25

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 31

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 68

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 24

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 10

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 33

  Andrei Arshavin: biyografi ve kişisel yaşam 6