14.05.2019

Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 33

Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık

Panfilov Anatoly Glebovich - bir aktör,sinema ve tiyatro sanat yönetmeni, yazar ve şarkıların icracı. Ayrıca, hayatını önemli derecede etkileyen popüler ve seçkin baba-yönetmeniyle de ünlüdür.

biyografi

Gleb Panfilov'un oğlu Anatoli Panfilov,Moldavya Cumhuriyeti. Bu, Ağustos 1957'de yirmi sekizinci yaşta oldu. O sırada yönetmen Gleb Anatolyevich Panfilov (resimde) zaten bilindi. İlk evliliği ve ilk çocuğu oldu. Ancak aktör Anatoly Panfilov'un annesi hakkında hiçbir şey bilinmiyor.

Anatoli Panfilov

Mezuniyetten sonra Anatoly Glebovich, babasının izinden gitmeye karar verir ve Leningrad Tiyatro ve Sinema Enstitüsüne başvuruda bulunur. Genç adam ilk seferine girdi. 1979'da başarıyla mezun oldu.

Bir oyuncunun hayatında sinema

Anatoly Panfilov sinemada bir süre oynadırolleri vardır, ancak bunların hepsinin küçük ve daha sıklıkla bölümsel olması gerçeğine rağmen, izleyiciler için hâlâ hatırlanmaktadırlar. 1979'da dinleyicilerin önünde ve şarkılarının yazar ve icracı olarak ortaya çıktığı bilinmektedir. Genç ve yetenekli bir kişi uzun süre "Portakal" topluluğu ile birlikte çalıştı.

Sinemaya ilk girişi 1981'de gerçekleşti. Anatoli Glebovich'ten bir elektrik santralinde mekanik bir rol oynamak istedi. Bu film "Sevgililer Günü" Vampilov'un ünlü oyunu üzerine çekildi.

Ancak aktör için başka roller vardı, örneğin 2000'de"The Romanovs" filminde Avdeev rolünü oynadı. Taçlı aileler. " Bu filmde kendisini ustaca ve tamamen reenkarnasyona uğradığını, şaşırtıcı olduğunu kanıtladığı düşünülmektedir. 2006 yılında Zemel'i "İlk Çemberde" filminde oynadı.

Sanatçı yönetmeninin kariyeri

Anatoli Panfilov (oyuncu ve sanat yönetmeni)Yaratıcı ticarette fark edildiği gibi, çalıştığı filmlerin yapıldığı çağın bir iç mekanı yarattı. Bir sanatçı-yapımcı olarak yaptığı eserler arasında şu eserler yer almaktadır: "Anne", "Romanovlar. Taçlılar ailesi "," İlk çevrede "ve" Suçsuzlar ".

1989'da "Anne" filmi oluşturuldu,Gleb Panfilov'un yönettiği Bu film Maxim Gorky'nin ünlü romanı üzerine kurulmuştur. Ana kadın rollerden biri, Gleb Panfilov'un ikinci karısı Inna Churikova tarafından oynandı. Bu filmin olağanüstü bir hikaye ve hem aktörlerin hem de film ekibinin mükemmel çalışması için birçok ödül aldığı biliniyor. Ancak Anatoli Panfilov'un adı bu filmin herhangi bir yerinde değinilmedi.

Gleb Panfilov'un oğlu Anatoli Panfilov

İlginç olan, Anatoly Glebovich'in eseriydi.2006'da çekilen "İlk Çemberde" filminde. Bu filmin yönetmeni yine Gleb Panfilov'du, ancak Anatoly kendini gösterebildi ve kendini fark etti. Bu kaset, Solzhenitsyn'in romanına dayanılarak çekildi ve bu filmin senaryosu yazarın kendisi tarafından yazıldı. Bu film sayesinde Anatoli Panfilov ünlü oldu.

Film izleyiciyi uzak ve kıç tarafına götürüyor1949 yılı. Arsa iki satırdan oluşuyor. Birincisi, Stalin'in emri üzerine çalışmak zorunda kalan mahpusları anlatıyor. Zor şartlar altında yaşayan kahraman, doğru ahlaki tercihini yapmalıdır. İkinci hikaye, bir zamanlar ciddi bir ahlaki sınava giren başarılı bir diplomatın anlatıyor.

Yıldız atışı ve tam uygulamayetenekleri Anatoly Glebovich'in yeteneğinin tam gücünü anlamasına izin verdi. Bu aynı zamanda, iki yıl sonra yakında başka bir filmin sanatçı-yönetmenliğini de yapıyor olmasını etkiliyor.

2008'de yönetmen Gleb Panfilov,Ostrovsky'nin oyununa dayanan bir film. "Suçsuz Olma" filminde, "Suçlu" yine sadece Inna Churikova değil, Oleg Yankovsky, Dmitry Pevtsov ve diğerleri de dahil olmak üzere güzel bir yıldız oyuncusu oynuyor. Bu sefer film ekibi küçüktü, çünkü bütçeyi kurtarmak zorundaydı. Bu nedenle, yönetmen bu filmde oğluna tamamen güveniyordu ve onu hayal kırıklığına uğratmadı.

Ünlü bir aktrisin nasıl olduğu hakkında bir filmo yıllar önce kaçıp kendi oğlunu ve kocasını terk ederek doğduğu yere geri döndü. Fakat şimdi oğlan öldüğü ve kocası başka bir kadına gittiği için onu bu şehre bağlayan hiçbir şey yok.

Filmde çalışın "Romanovs. Taçlı ailesi »

2000'de ekranda "Romanovs" adlı bir film var. Kraliyet ailesinin yaşamının son on yılını anlatan "taçlı aileler". Arsa, uzun bir süre kapsıyor: Şubat ayındaki devrimden ve tüm kraliyet ailesinin infazına kadar. Film finale, ailenin tüm üyelerinin kanuni hale getirildiğini göstermek için izleyiciyi yüz yıl geçirir.

Büyük esere ve yönetime rağmen veAralarında Oleg Basilashvili, Alexei Panin, Igor Sklyar ve diğerleri de dahil olmak üzere en büyük aktör Anatoly Glebovich'in adı geçen yapım yönetmenleri tarafından yapıldı.

Anatoly Panfilov, aktör

Anatoly Panfilov tamamen yeniden yaratmaya çalıştıkraliyet ailesinin yaşadığı durum. Ve bu yetenekli aktör ve sanatçı-yönetmen için o zamanın tüm belgelerini ve fotoğraflarını dikkatle ve titizlikle incelemek gerekiyordu. Tüm film çekildikten sonra müzeye transfer edildiği biliniyor.

onur

Anatoly Panfilov (aşağıdaki fotoğrafa bakınız) yarışmalara ve festivallere katılmaya çalışır. Böylece, ünlü ve popüler festival "Altın Koç" da "sanatçının en iyi çalışması" adaylığıyla ödüle layık görüldü.

Panfilov Anatoly Glebovich

2006 yılında, işini son derece aynı kategorideki "En İyi Erkek Oyuncu" içindeki tüm tarafından takdir edilmiştir bu kez prestijli "Taffy" ödülünü kazanan oldu.Related news

 • Tüp Bebek Tedavisi sorularınız için tıklayınız
 • Homeopatik ilaç İş-çocuk nasıl alınır: değerlendirme, endikasyon ve dozaj
 • Hamileler Hangi Tarz Kıyafetleri Giymelidir
 • Kesme Şeker Bebek Yeleği Yapılışı
 • Göğüs küçültme - nasıl ve neden

 • Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 6

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık


  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 60

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 32

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 45

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 50

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 1

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 21

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 12

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 75

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 45

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 82

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 83

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 3

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 19

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 4

  Anatoli Panfilov: biyografi ve yaratıcılık 2