Analgin. Çocuklar için mumlar 2019

Analgin. Çocuklar için mumlar 2019

Analgin. Çocuklar için mumlar 32 24.02.2019, 20:58

Analgin. Çocuklar için mumlar

"Analgin" preparatında (çocuklar için mumlar), aktif bileşen metamizol sodyumdur. Süpozituvar, katı yağ, fitillerin temeli olarak kullanılır.

Ilaç "Analgin" (için mumlarÇocuklar) analjezik olmayan narkotik ilaç kategorisinde yer almaktadır. Fitiller sarımsı beyaz veya sarımsı bir krem ​​rengine, torpido şekline sahiptir.

"Analgin" (çocuklar için mumlar). talimat

İlaç solunum, pediatrik için endikedirAkut sırasında, bulaşıcı ve enflamatuar hastalıklar, ateşli sendromu kolaylaştırmak için. Fitiller yanıklar ve yaralanmalarda baş ağrısı, nevralji, artralji, diş ağrısı, biliyer kolik, ameliyat sonrası ağrı, ağrı dahil olmak üzere, (hafif, orta), ağrı tedavisinde kullanılan ilaçlardır.

Ne zaman "Analgin" (çocuklar için mumlar) kontrendikedirbronşiyal astım, salisilatlar, asetilsalisilik asit, diğer non-steroid anti-inflamatuar ilaçların alımını arttırdı. Depresyona uğramış hematopoez, anemi, böbrek yetmezliği veya lökopeni için herhangi bir fitil yoktur. Kontrendike ajan "Analgin" (çocuklar için mumlar) aşırı duyarlılık ve üç yıla kadar olan yaşlarda. Emzirme döneminde hamile kadınlara ilaç verilmez.

Dikkatle, böbrek hastalıkları için fitiller kullanılır.

Mumlar "Analgin" sonra rektal olarak enjekte edilirkendiliğinden bağırsak temizleme veya temizleyici lavman. Kullanmadan önce fitil fitilden alınır, daha sonra fitil rektuma enjekte edilir.

Gün içindeki ortalama dozaj iki ila üç adet 10 mg / kg vücut ağırlığıdır.

Üç yıldan yediye kadar olan çocuklardan günde iki kez 100 mg için bir ya da iki fitil kullanmaları önerilir.

Yedi ila on dört yaş arası çocuklar için 250 mg'lık mumlar reçete. Bir veya iki fitil için günde iki kez uygulayın.

Ilacın girişinden sonra, çocuğun ihtiyacıyüzüstü pozisyonda yirmi otuz dakika. Tedavi seyrinin süresi üç günü geçmemelidir. Supozituvarların sonraki uygulaması, doktor tavsiyelerine göre gerçekleştirilir.

Olumsuz reaksiyonlar formda ortaya çıkabilirürtiker, bronkospastik sendrom, anjiyoödem, anafilaktik şok. Ayrıca, idrarın kırmızı ile boyanması, böbreklerin çalışmasında anormallikler olabilir. Negatif reaksiyonlar da trombositopeni, lökopeni, agranülositoz, kan basıncını düşürücü olarak ortaya koymaktadır.

Aşırı doz durumunda, belirtiler şeklinde görünürmide bulantısı, mide ağrısı, solunum kaslarının felç, hemorajik sendrom, dispne, taşikardi, deliryum, uyuşukluk, kulakta gürültü, bilinç bozukluğu. Bu durumda bir tedavi olarak, tuz salinleri kullanılır, nöbet sendromu durumunda, yüksek hızlı barbitüratların ve diazepamın intravenöz uygulanması kullanılır.

Klorpromazin ve diğerfenotiyazin türevleri muhtemelen belirgin hiperterminin gelişmesidir. Siklosporin ile birleştirildiğinde (birleştirildiğinde), ikincinin kandaki konsantrasyonu azalır.

Fitiller ile eşzamanlı kullanımıtrisiklik antidepresanlar, narkotik olmayan analjezikler, allopurinol ve hormonal kontraseptifler aktif maddenin toksisitesinde artışa neden olabilir (metamizol sodyum).

Analginli bebek mumları kullanılmalıdır.sadece bir doktor gözetiminde. Uzun süreli süpozituvar kullanımı ile kan resmini izlemek gerekir. Beyaz kan hücresi sayımını azaltmak mümkündür.

Reçete olmadan ilaç dağıtılır. Son kullanma tarihinden sonra (iki yıl sonra), ilaç kullanılmamalıdır.

Analgin. Çocuklar için mumlar 2019

Analgin. Çocuklar için mumlar 2019

Related news

 • Hangisi daha iyi - shugaring veya ağda Epilasyon yöntemlerinin karşılaştırılması
 • Kilo Verdiren Üç Mucize Öneri
 • Bromheksin (tabletler) talimatı
 • Yoğurtlu Brokoli Tarifi
 • Yıldız Tilbe dava açtı
 • 2019 duvak modelleri

 • Analgin. Çocuklar için mumlar 17

  Analgin. Çocuklar için mumlar


  Analgin. Çocuklar için mumlar 8

  Analgin. Çocuklar için mumlar 79

  Analgin. Çocuklar için mumlar 1

  Analgin. Çocuklar için mumlar 43

  Analgin. Çocuklar için mumlar 49

  Analgin. Çocuklar için mumlar 96

  Analgin. Çocuklar için mumlar 46

  Analgin. Çocuklar için mumlar 34

  Analgin. Çocuklar için mumlar 72

  Analgin. Çocuklar için mumlar 8

  Analgin. Çocuklar için mumlar 47

  Analgin. Çocuklar için mumlar 82

  Analgin. Çocuklar için mumlar 17