Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 2019

Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 2019

Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 26 07.02.2019, 13:38

Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye

Billy the Kid - literal çeviri"Baby Billy") - Amerikan suçlusu William Henry McCarthy. Bu katilin geçmişi XIX. Yüzyılın sonlarında meydana geldi. Onun ölümünden sonra şöhreti William'ın şöförü Pat Garrett'a borçludur; şerif, işini sonuna kadar yapmış ve daha sonra yaşamındaki en ilginç zulüm hakkında bir kitap yazmıştır.

Billy Kyde'nin biyografisi

William Henry McCarthy 23 Kasım 1859'da doğdu.New York'ta. Çocuğun çocukluğu ve gençliği hakkında çok az şey biliniyor. Billy Kid'in tarihinde, kendi ceza kariyerine girdi. 1870'lerde, "sığır yetiştirme savaşları" olarak adlandırılanlar Lincoln'da sürekli yürütülüyordu. Bölge ve ceza otoritesi için yerel çetelerin kanlı savaşlarıyla ilgilidir. McCarthy, "Düzenleyiciler" klanındaydı. Bazı kaynaklara göre, 18 yaşındayken ilk cinayet işledi.

Amerikan seri katili

1881'de Billy Kid mahkemede göründü veölüm cezasına çarptırıldı. İcrayı beklerken Billy, birkaç cinayet daha işledikten sonra kaçmayı başardı. Suçlu takip edildi ve gözaltında tutulduğu sırada William McCarthy öldürüldü.

Çocukça yüzü olan katil nasıl yakalandı?

Duruşmadan sonra adam ölüm cezası verdi WilliamWilliam Harrison Bonnie, Henry Antrim ve Billy the Kid olarak da bilinen McCarthy, Lincoln'daki yeni kurulan şerifin ofisine alındı. Bu suçlunun velayetinden sorumlu kişi Şerif Pat Garrett'ti.

Bir keresinde kısa bir yokluk dönemindeBaş muhafız William, iki yönetici personelini öldürürken cesur bir kaçış yaptı. Bu hassasiyetle vurulan şerif, bizzat suçluyu yakalamaya ve ölen meslektaşlarımızdan intikam alacağına söz verdi.

Billy Kid biyografisi

Billy Kid 28 Nisan'da gözaltına alındı ​​ancakSadece 14 Temmuz'da onu takip edip onu tutma girişiminde bulundukları ortaya çıktı. Suçlu Fort Sumner banliyösüne gidip Meksikalı bir ailenin yanında durdu. Pat Garrett Billy'i gerçekten bulduğuna ikna olduğunda, suçluyu tutmaya karar verdi. Karanlık bekledikten sonra, şerif şahsen ustanın yatak odasına girdi. Onu uyandırdı ve McCarthy'nin nerede saklandığını sordu. Billy garip oda sesleri girdi. Fail, Garrett ve asistanlarının onu tutuklayacağını fark ederek ayrılmaya çalıştı. Bu kaçış girişimi sırasında şerif iki kere vuruldu, kurşunlardan bir tanesi Billy'nin kalbine doğru gitti. William McCarthy öldüğünde sadece 21 yaşındaydı.

Henry Antrim

Suç yakın bir askeri mezarlığa gömüldü.Rio Pecos. Açıklanan olaylardan bir yıl sonra, Pat Garrett "Billy Kid'nin Gerçek Hayatı" adlı kitabı yayınladı. Bu edebi eser sayesinde William'ın Vahşi Batı'nın sembollerinden biri haline geldiğine inanılıyor.

Billy'nin anıları ve suçlunun fotoğrafı

William'ın ölümünden sonra, onu tanıyan birçok kişiŞahsen, Bill'in oldukça sempatik ve çekici olduğunu söyleyecekler. Her zaman gülümsedi, şaka yaptı ve gülerek güldü. Biyografisi normal bir insanı hor gören Billy Kid, akranlarının çoğuna benziyordu. Küçük, mavi gözlü genç bir adam genellikle şirketin ruhu haline geldi ve kadınlarla başarıyı yakaladı.

Billy Kid

Yakın zamana kadar, orada olduğuna inanılıyordu.Amerikan seri katili McCarthy'yi tasvir eden sadece bir fotoğraf. Ancak daha yakın zamanda, Billy'nin bulunduğu ikinci resmin gerçekliğini kanıtlamak mümkün oldu. Kazayla kroket çalan bir grubun yakalandığı bir ferrotipi yanlışlıkla satın alan bir koleksiyoncu olan Randi Gyharro bu konuda yardımcı oldu. En güncel bilimsel incelemeleri gerçekleştirerek, bunun gerçekten tatilde bir "Düzenleyiciler" çetesi olduğunu kanıtlamak mümkün oldu.

Amerikan seri katil

Kitle sanatındaki görüşler

Bugün Billy the Kid Wild'in sembollerinden biri.Batı. Hikayesi, on özellikli film için temel oluşturdu. Dikkat çekici olan, Billy'ye olan ilgimiz, işlenen suçlardan ve suçlunun öldürülmesinden yüzyılı aşkın bir süredir bizim zamanımızda ölmüyor.

Adanmış birkaç şarkı da varWilliam McCarthy. Billy Kid ile çizilen karakterler modern bilgisayar oyunlarında bulunabilir. Vahşi Batı'dan genç bir katil edebi tarihe geçti. JL Borges'in "İlgisiz Katil Bill Harrigan" ve O. Divova'nın "The Frontier Law" adlı kitabı William Henry McCarthy'nin gerçek tarihine dayanan kitaplar.

Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 2019

Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Halıfleksteki Lekeler Nasıl Çıkar
 • Brezilyalı ünlü medyum tecavüzle suçlanıyor: Kötü ruhları üzerime çekmemek için sessiz kaldım
 • Tığ İşi 4 Motif Olarak Örülen Renkli Bayan Püsküllü Panço Yapımı
 • Tereyağ Faydaları Zararları Kalorisi ve Besin Değerleri
 • Asker Videoları Sayfa 2

 • Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 38

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye


  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 16

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 21

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 61

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 20

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 61

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 72

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 95

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 99

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 91

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 6

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 95

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 35

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 99

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 62

  Amerikan seri katili Billy Kid. Vahşi Batı ruhunda benzeri görülmemiş hikaye 67