25.06.2019

Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 5

Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick

Catherine McCormick, dünya çapında biliniyoroyuncu ve dansçı. Ancak, sinemadaki oldukça uzun bir kariyere rağmen, bugüne kadarki sicilinde, nispeten az sayıda film var.

Kısa biyografi

Catherine McCormick, ABD'nin Georgia eyaletinde bulunan Augusta kasabasında 07.07.1990 tarihinde doğdu.catherine makkormik

Annesi, profesyonel bir koreograf idi ve tabii ki, küçük Kat'i ilk kez dansa sürükleyen anne olduğu için, kızının çıkarlarının oluşumu üzerinde önemli bir etkisi vardı.

Catherine McCormick ciddiye almaya başladıkoreografi erken yaşta, ya da sadece 3 yaşındayken. Başlangıçta, annesi tarafından sahip olunan ve Dans Bağlantısı adı verilen bir dans takımında oynadı. Bir gün annesinden Augusta West adında bir koreografi stüdyosunda çalışmaya gitmesi istendi. Kızının da bu stüdyosunda yer alması şartıyla hemfikirdi.

Tüm çocukluk Catherine ünlü olmayı hayal ettidansçı ve inatla yorulmadan nişanlandı onun hedefine gitti. O zamanlar sinemadaki kariyeri hakkında, bunu düşünmemişti, ama kader iradesiyle, çok geçmeden film endüstrisinin dünyasının kalınlığındaydı.

kariyer

İlk kez Catherine McCormick, fotoğrafını yapabileceğinizaşağıya bakın, 2008 yılında "Glory" filmindeki ekranlarda belirdi. Bu onun ilk çıkışını yaptı ve Los Angeles'ta kalıcı bir konutta taşındı.

Filmdeki filme paralel olarakbir dans ekibi Kentsel Şairler meşgul. Ertesi yıl, yani. E. 2009 yılında denilen bir reality TV programı dans stilleri yer almaya başladı "sen Dance düşünün." Bu televizyon projesine katılımının sonucu, zaferi ve mevsimin en yetenekli dansçısı olarak tanınmasıydı.

2011'de Catherine, genç kızların en gizli arzularını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak olan gençlik forumu The Revolve Tour'un organizatörlerinden biri oldu. Bu olay, sıradan kızların hayallerini gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olduğu için, karşılığında herhangi bir şey talep etmeden önemli bir başarı elde etti.ketrin makormik fotoğraf

Gelecek yıl dördüncü çekimde işaretlendi"Step Up" filminin bir parçası olan aktris, Emily'nin rolünü oynadı. Rüyalarını gerçekleştirmek uğruna zengin bir sessiz yaşamı terk eden bir kız. Hikayeye göre, hedefine ulaşmak için Miami'ye gidiyor - profesyonel bir dansçı olmak.

filmin dışında, Catherine Kalpler Jar (Christina Perry) ve Ölü İçeriden (grup Muse) dahil, çekim çeşitli müzik videoları katıldı.

Catherine McCormick. filmler

Bugüne kadar, Catherine hesabında listelenmiştirsadece on dört sinematografik bant. Yukarıda adı geçen "Step Forward 4" (2012) filmine ek olarak, aktrisin kumbaraında oldukça iyi bilinen bir televizyon dizisi "C.S.I. Crime scene" var.

Ayrıca, şu tür projelerde rol aldı:

 • Televizyon dizisi "Şüpheli" (2012 - ...).
 • TV şovu "Yıldızlarla Dans Etmek" (2005 - ...).
 • ve diğerleri.

26 yaşında olmasına rağmen, oyuncu değilprofesyonel kumbarada çok fazla sinematografik tablo var, ancak film endüstrisinde oldukça başarılı bir kariyer yapmayı başardığını söyleyebiliriz. Sonuçta, o evde ve yurt dışında oldukça popülerlik sahiptir.

Dikkate değer filmde "Adım ileri"4" Kate katıldığı büyük film projeleri, tüm dans hile yapmak kolay oldu. Ama onun co-star, bu unsurlar çok daha zor verildi. Ancak, aktör Ryan Guzman ve Kathryn McCormick uyum sert aktris bir ortağı olarak, ekranda görünüyordu Ben eğitimli ve her dans prova yaptık.

Kişisel hayat

Aktris Kathryn McCormick kişisel hayatı hakkında çokKonuşmak zorunda kalmayacak, çünkü bir evlilikle sonuçlanan tek ciddi bir ilişkisi vardı. “I Believe” (2016) ve “The Devil Take” (2016) gibi kasetlerle tanınan aktör Jacob Patrick, Kat'ın resmi eşi oldu.

rajan guzman ve ketrin makkormik

Düğün 05/05/2015 tarihinde oynanmıştır. O zamandan beri, çift, birlikte yaşamanın cazibesine kapılarak, ruha ruh katıyor.

Sonuç

Oyuncu Catherine McCormick kariyerine nispeten kısa bir süre önce filmde başlamıştı çünkü kısmen Hollywood'un önde gelen yıldızları kadar film projelerine sahip değil.

Ancak, kızın neden olmasın ana nedeniFilmlerde çok aktif olarak rol alan Kate, Koreografinin ana faaliyetinin kendisi için koreografiyi düşünmesi ve bu alandaki en büyük sonuçlara ulaşması. Düzenli olarak çeşitli dans müsabakalarında çok iyi yerlere gidiyor.

catherine makormick filmler

Televizyonda ve sinemada, çoğu zaman görünürçeşitli şovlarda, filmler ve diziler, dans ve koreografi ile ilgili bir şekilde veya başka. Çoğunlukla, profesyonel bir koreograf olarak hareket ederek çeşitli dans sayıları koyar.

Koreografi yönünün gelişmesine katkısısinemada, çok büyük olmayabilir, ancak bu yöndeki gelişmenin tarihinde işaretini çoktan terk etmiştir. Ve hala çok genç olduğunu göz önünde bulundurarak, kariyerinde bir oyuncu olarak önemli beklentiler varsayabiliriz.Related news

 • Fazilet Hanım ve Kızları 18.Bölüm izle
 • Fiyonklu Uzun Lif Modeli
 • Salep Tarifi
 • Diyette Muz Yenir mi
 • Yüz terlemesine karşı doğal yöntem

 • Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 84

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick


  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 55

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 10

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 58

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 5

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 39

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 68

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 80

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 87

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 8

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 27

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 71

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 32

  Amerikalı aktris ve dansçı Catherine McCormick 41