Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 2019

Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 2019

Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 64 24.01.2019, 14:03

Şamdan Analizi ve Sopot'a Yolculuk

Baltık sahilinde ünlü Lehçe tesisSea - Sopot - Gdansk ve Gdynia ile birlikte "Üçlü Şehir" denir - "Tricity" den oluşur. Sopot her şeyden önce geniş kumsallarını çekiyor ve Avrupa şöhreti, her yıl Orman Şöleni'nde düzenlenen Şarkı Festivali'nden kaynaklanıyordu - duvarları ağaçlık tepeler oluşturan benzersiz bir yapı.

Ortaçağın erken dönemlerinde bilemodern tatil beldesi, Pomeranian yerleşiminin fragmanları dikkatli bir şekilde korundu ve şimdi eşsiz kültürel anıtlar için turist avcılığının nesnelerinden biri olarak hizmet ediyordu. Antik yerleşimin tekliği şu ana kadar Polonya'da bilinen tek anıt olması. Şehrin yerlileri, gelecekte de böyle kalacağından şüphe etmemektedir; bu nedenle, bir tepede deniz kıyısından yaklaşık yarım kilometre uzaklıkta bulunan eski kazı bölgesi Polonya yetkilileri tarafından bir arkeoloji müzesi rezervi olarak ilan edilmiştir.
Unicum Avrupa'daki en uzun zamandırAhşap bir iskele (515 m), turistler ve yöre sakinleri için en sevilen yerdir. Köstebenin kuzeyinde ve güneyinde, 1823'te açılışı yapılan bir sağlık banyosu ve Sopot'un geçmişi olan bir tatil beldesi vardır. Gezi yerleri için bir diğer favori yer geçen yüzyılın 70'inde ortaya çıktı: Sahildeki sızan bataklıkların bulunduğu yerde Kuzey Parkı'nın uzunluğu yaklaşık 2 kilometre oldu.
Sopot, görülmesi gereken diğer yerler arasındadır.şık bir konakta bulunan Primorsky Bulvarı'nda bulunan kent müzesine dikkat etmeye değer. Müzenin kalıcı sergilenmesinde, 20. yüzyılın başlarında atmosferi yeniden yaratılmış ve şehrin tarihini gösteren sergiler sunulmaktadır. Müzenin ikinci katında çağdaş Avrupa sanatının eserleri var. Maria Sklodowska'nın sokağında Devlet Sanat Galerisi de var; orada resimlerin çağdaş sanatçılar tarafından yazarların da katılımıyla sunuluyor.
Genel olarak, Sopot'ta pek çok özel galeri var,fırça ve kesici ustalarının eserlerini sergilemek ve gerçekleştirmek. Bunlardan biri - galeri-cafe del Art - 2003'te kurulmuş ünlü Krivoy House'da bulunuyor. Evin cephesi dans eden sarhoş bir adamı andırıyor, ancak iç mekan standarttır, Döviz piyasası, önde gelen şirketlerin mağazaları, kafeleri ve ofisleri tarafından işgal edilmektedir.
Geri kalan zamanlarda kaybetmek istemeyen turistler içinspor formu, Sopot'da birçok spor sahası, birçok kilometre bisiklet yolu, golf sahası, dalış ve sörf okulu bulunmaktadır. Çocuklar, yakınlardaki şehirlerin sakinlerinin hafta sonuna geldiği değil, aynı zamanda Kaliningrad'tan vatandaşlarımızın geldiği su kaydırağı, grotos ve şelale ile harika bir su parkı isteyecekler.
Bir yolculuk için hazırlanın, finansal problemleri çözmenize yardımcı olacak veya İnternet'teki diğer kazançlar. Sonuçta, tüm ilginç yerleri ziyaret etmek için, özellikle yerel hediyelik eşya almak istiyorsanız, ek masraflara ihtiyacınız olacaktır.

Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 2019

Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 2019

Related news

 • Demir Grup Sivasspor, Antalya kampını tamamladı
 • Çiçek Şablonları
 • Bolu Yedigöller – Kamp Yerleri

 • Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 25

  Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk


  Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 64

  Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 68

  Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 59

  Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 72

  Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 60

  Şamdan Analizi ve Sopota Yolculuk 37