Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 2019

Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 2019
09.05.2019

Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 40

Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar

Hotpoint-Ariston markası altında marka çıktıçamaşır makineleri modelleri. Tüketici için bu, şüphesiz bir avantajdır, çünkü bir dizi fonksiyon ve en uygun maliyet açısından bir teknik seçmek mümkündür. Bütçe seçenekleri çok popüler. İlk olarak, cihazlar popülasyonun birçok kategorisinde mevcuttur ve ikincisi, şeylerin kaliteli yıkanması ile başa çıkmak için mükemmeldir. Bu modellerin arasında çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B yer alıyor. Aşağıda yayınlanan yorumlar, müşterilerin bu özel tekniği satın alma konusunda şüphe duymaya teşvik edebilir.

hotpoint ariston wmuf 501 b yorumlar

Çamaşır makinelerinin ayırt edici özellikleri Hotpoint-Ariston

Marka, 2005 yılında, iki marka Hotpoint ve Ariston'un birleştiğinde ve çamaşır makineleri ve kurutuculardan dondurucu ve aspiratörlere kadar ortak ev aletleri üretmeye başladığı zaman ortaya çıktı.

Yıkama teknolojisinin avantajları arasında, A + sınıfı olan yüksek seviyede enerji tasarrufu vardır. Ek olarak, makine suyu önemli ölçüde korur.

Kullanıcılar çok yüksek seviyede değiller.basmak, ancak yüksek kalitede yıkama almayı engellemez. Bu amaç için yeterli sayıda farklı program sağlanmıştır. Hotpoint-Ariston WMUF 501 B modelini başka neler yapabilir? İncelemeler, cihazın, tüylü şeylerin yıkanması gibi nadir bir moda sahip olduğunu göstermektedir.

hotpoint ariston wmuf 501 b müşteri yorumları

VMUF 501 B'nin avantajları

Bu çamaşır makinesinin avantajları arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Montaj kalitesi farklıdır ve sadece Avrupa bileşenlerini kullanır;
 • geniş program seçenekleri;
 • İşlevlerin sayısı, ek fırsatlar isteyen ayırt edici hostesleri bile tatmin eder;
 • enerji tasarrufu ve su tüketimi.

Avantajları ve uygun fiyatı göz önüne alındığında, makine müşterilerinin beklentilerini haklı çıkarır.

Çamaşır makinesi açıklaması

Model, bir ön yıkama makinesini ifade eder. Bir seferde 5 kg çamaşır yıkayabilirsiniz. Hotpoint-Ariston WMUF 501 B ile ilgili yorumlar, küçük yük nedeniyle modelin 2-3 kişinin yaşadığı küçük aileler için tavsiye edildiğini göstermektedir.

Birçok için, kompakt boyutlar önemlidirKüçük banyolarda veya mütevazı mutfaklarda bir daktilo kurmanıza izin verir. Ek olarak, parametreleri ve boyutları, genellikle, sadece 34,8 cm derinliğinde, çıkarılabilir bir eve taşınmaya zorlananlara uyar.

Tüm marka arabalar gibi, VMUF 501 B de yazılım kontrolü ile donatılmıştır. Ancak gerekli program ve parametrelerin seçimi mekaniktir ve döner anahtarlar yardımıyla gerçekleştirilir.

Netlik için, yıkama işlemini ve belirtilen parametreleri kontrol etmenizi sağlayan dijital bir ekran sağlanmıştır.

Hotpoint Ariston WMUF 501 hakkında olumlu geribildirimB tamamen haklı. Bunlar arasında düşünceli programlar hakkında görüşler vardır. Kullanıcılar sadece 30 dakika süren "hızlı yıkama" yapmanın uygun olduğunu düşünüyor. Birçoğu için, "çocuk şeyleri" ve "hassas yıkama" işlevlerinin önemi önemlidir. Birisi ailede deri döküntülerine eğilimli ise, anti-alerji rejimi el altında olacaktır.

İki fazlı sayaçlara sahip olanlar için, 24 saatliğine start ertelenebilir, bu da aracın gece çalışmasına izin verir - ve daha fazla elektrik tasarrufu sağlar.

Advantages Hotpoint-Ariston WMUF 501 B için Kullanıcı Değerlendirmesi

Modelle ilgili yorumlar, alıcılar ayrılmaya istekli. Avantajları arasında yükleme imkanı vardır. Genellikle metresler makinenin piyasaya sürülmesinden sonra unutulmuş şeyler bulunduğundan şikayet eder. Bu durumda, sorun çok basit bir şekilde çözülür.

Kullanıcılar programların esnek olduğunu belirtir. İstenen modu seçerek, bazı durumlarda çok yardımcı olan yıkama süresini manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Birçoğu için, makinenin çok kompakt olması önemlidir. modeli hakkında müşterilerden Hotpoint-Ariston WMUF 501 B. Geri Bildirim için "Kruşçev" opt standart daire sahipleri de doğru şekilde kurmak ve ayaklarını ayarlarsanız, makine çok sessiz çalışır teyit nedeni budur. Dakikada 1000'e varan devir sayılarına rağmen, model tamamen sessiz ve gece çalışabilir.

Hanımlar oldukça geniş bir davuldan bahseder. Yatak örtüsü veya küçük yastıkları yıkayabilirsiniz. Aşağı şeyler için bir program var, bu yüzden sonuç kullanıcıları tatmin ediyor.

hotpoint ariston wmuf 501 b model incelemesi

Birçoğu için, satın alma için belirleyici faktörkabul edilebilir bir fiyattır. Çamaşır makinesi, ortalama tüketici için oldukça uygun olan 14 000-15.000 ruble için satın alınabilir. Ve sahipleri dış tasarımı şık ve şık olarak takdir ediyor.

Hotpoint-Ariston WMUF 501 B'nin eksiklikleri hakkında birkaç kelime

Çamaşır makinesi hakkındaki yorumlar da eksiklikleriyle karşılaşanları bırakıyor. Programın makul olmayan bir şekilde uzun sürdüğü görüş var. Bununla birlikte, aynı zamanda yıkama kalitesi de tüm müşterileri karşılar.

Bazı insanlar fonksiyonun eksik olduğunu söylüyorilave durulama. Karanlık şeyleri yıkadıktan sonra, deterjandaki lekeler kalabilir ve bir şeyler fırlatmanız veya programı yeniden çalıştırmanız gerekir.

Elektroniklerin ayarlanmadığı yorumlar var vesık sık, çamaşır makinesinin boşalmadan suyu boşalttığı ve tahliye ettiği yazılım hataları vardır. Kontrol paneli görsel olarak kullanışlıdır, ancak kapatılamayan bir bip sesi vardır. Bu, bazı kullanıcıların gece modelini kullanmasını önler.

Yazılım yeterince esnektir, ama nasılDezavantaj, "hızlı yıkama" fonksiyonu için sıcaklığın ayarlanmasının imkansızlığıdır. Bu nedenle, bu mod biraz kirli şeyler için tavsiye edilir.

 hotpoint ariston wmuf 501 b model yorumları

Nitel özellikleri

Hotpoint-Ariston WMUF 501 B Yorumlar makinenin seçimi sırasında tüketici için önemli olan özelliklere oluşturulmasında yardımcı olundu.

 • çok yönlülük. Model, zor noktaların kaldırılmasından günlük hızlı yıkamaya ve çocuk işlerine özen göstermekten her türlü programı sunar.
 • Çalışma kolaylığı. Uygun bir görsel ekran, gerekli parametrelerin seçiminde gezinmenize yardımcı olur.
 • Iyi durulama. Durulama için kullanılan ilave su hacmi, döküntülere eğilimli kişilerde sentetik kalıntılardan kurtulmanızı ve alerjik reaksiyonları önlemenizi sağlar.
 • Kazara aktivasyona karşı koruma. Bu özellik ebeveynler tarafından beğenildi. Ayrıca ayarların yanlışlıkla arızalanmasını da önler.

Çamaşır makinesi nasıl kullanılır

Hotpoint Ariston WMUF 501 hakkında başka ne söyleyebilirim?B? Geri bildirim ve talimatlar, istenen modu seçmenize ve yıkama için en uygun parametreleri ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Yani, model açık ve koyu şeyler için özel programlar sağlar. Gerekli talimatları izleyin, çünkü "makine" en uygun sıcaklığı, sıkma hızını ve durulama için gereken su miktarını seçer.

Ayrıca hatırlamak - ve daktiloya belgelerinizBu, satın alma işleminden sonraki ilk yıkama döngüsünün, tozla, fakat çamaşırsız olarak başlatılmasıyla teyit edilir. Bunun nedeni, bazı parçaların fabrikada yağlanması ve giysilerin lekelenmesidir.

Üretici sadece koruma sağladıÇocuklar, aynı zamanda yanlışlıkla kapanma. Bu nedenle, makinenin çalışmaya başlamasına veya tüm işlevleri iptal etmesine izin vermek için "açma / kapama" düğmesinin 3 saniye basılı tutulması gerekir.

Programları seçmek için yuvarlak bir sap bulunur. Sıcaklığı düşürmek için bir düğme ayarlanmıştır. Yani, eğer "otomatik makine" daha yüksek bir sıcaklık sunuyorsa, onu manuel olarak azaltabilirsiniz.

Sıkma düğmesi hızı ayarlamanıza yardımcı olur. Hassas kumaşlar için önemli olan bu işlevi tamamen kaldırabilirsiniz.

makine hotpoint ariston wmuf 501 b yorumlar

Dijital ekran

Ekran ana gösterirÇamaşırların ayarları ve parametreleri hakkında bilgi. Bir programı seçtiğinizde tahmini yıkama süresini görebilirsiniz. Program başlatıldıktan sonra ayarlanabilir. Makine, ayarlara ve çamaşırın miktarına bağlı olarak seçenekler sunacaktır. Başlatma geciktiğinde, ekran başlamadan önce kalan süreyi gösterir.

Bir programı seçtiğinizde, maksimumdönüş ve su sıcaklığı değerleri. Seçtiğiniz işlevlerle uyumlu kendi parametrelerinizi ayarladıysanız, en son girilen bilgiler görüntülenir.

Bu bakımdan rahatlığı söyleyebilirizprogramlar çok çeşitli bağlantı ve bunu farklı makine Hotpoint Ariston WMUF 501 B. Yanıtlarının durumuna model yüksek kaliteli küçük bir alan, yıkama ve sınırlı bir bütçe için uygun olduğuna işaret etmektedir, kullanımı.

Seçim Kriterleri

Şüpheniz varsa, hangi modeli satın alırsanız, özelliklerini ve yeteneklerini değerlendirin. Aşağıdaki parametreler önemlidir:

 • ürünün boyutları;
 • ergonomi;
 • önerilen programlar ve ek fonksiyonlar kümesi;
 • keten yükleme yolu;
 • ev aletlerinin maliyeti;
 • tasarımı.

Değerlendirmeler Hotpoint-Ariston WMUF 501 B hakkında ne söylüyor? Kullanım için uygun hale getiren ve küçük bir alana yerleştirmenize izin veren bir ön uç tipi yükleme vardır.

Modelin ergonomisi tamamen uygunAvrupa standartları Sınıf A +, enerji tasarrufundan ödün vermeden kıyafetlerinizi yıkamanıza izin verecektir. Ayrıca, yıkama döngüsü başına su tüketimi, 5 kg çamaşırın haklı olduğu 50 litreyi aşmamaktadır.

hotpoint ariston wmuf 501 b yıkama hakkında yorumlar

Boşluk tarafından sunulan program sayısıortalama hostesin ihtiyaçlarını karşılar ve maliyet, çamaşır makinesini her aile için uygun hale getirir. Şık tasarım - kar beyazı gövdesi ve gri kapak kombinasyonu - ekipmanı herhangi bir iç mekana monte etmenizi sağlar.

hotpoint ariston wmuf 501 b çamaşır makinesi hakkında değerlendirmeÇamaşır makinesinin üzerinde harcanan parayı haklı çıkardığı sonucuna varabiliriz, mükemmel bir şekilde siler ve en uygun program sayısına sahiptir.

Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 2019

Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 2019

Related news

 • Rusyada hasat için halk işaretleri
 • Abajur Nasıl Temizlenir
 • Isırgan Otlu Bulgur Pilavı
 • Derinin Görevleri Nelerdir
 • Apple Savior için çalışabilir miyim Apple Saviorda neler yapılabilir ve yapılamaz

 • Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 74

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar


  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 21

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 21

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 4

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 39

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 35

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 19

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 42

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 23

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 37

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 14

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 55

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 70

  Çamaşır makinesi Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: modelin yorumları. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: teknik özellikler, talimatlar 31