AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog 2019

AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog 2019 AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

"AliExpress": Rusça benzer siteler. "AliExpress": Rusya'da analog

Bugün sözde varkendi alanında neredeyse tekelci olan devler-devleri. Bunlar binlerce, yüz binlerce ürünün satıldığı en büyük ticaret merkezleri. Ve şüphesiz, şüphesiz, mağaza "AliExpress."

"AliExpress" analogu

Analog - öyle mi?

Alıcılar için teklif verecek platformlarMalların çok çeşitli (çoğunlukla elektronik it), Çin menşeli, hiç de kolay bulmak için. Bugün böyle büyük miktarda, hepsi dünya çapında nakliye mal yapan, örneğin, Rusya'da olduğu Guangzhou herhangi ilde tesis ve son müşteri arasında arabuluculuk.

Aynı zamanda karakteristik olan da büyüyorBu kaynakların popülerliği. Bu portalların her biri çok sayıda alıcıyı toplar. Binlerce insan onlar için kayıt yapmaya ve sipariş vermeye hazır. Bu tür ürünler için böylesi "artan talep", çok geniş bir ürün yelpazesi ve düşük fiyatlardan dolayı elde edilebilir.

Rusya'daki "AliExpress" in de çok sayıda hayranı var. Genel olarak, bu platform tüm dünyada son derece popüler.rusya'da aliexpress analoğu

Sipariş şeması

İnternette satın almak çok kolay. Çinli mağazalarda sipariş vermek daha da kolay. Adresinizi girmek, malların adını ve paketlenmesini belirlemek, ödeme detaylarını belirtmek yeterlidir ve parseliniz 3-4 hafta sonra (teslimat yöntemine ve yaşadığınız bölgeye bağlı olarak) doğrudan teslim edilecektir. Belki zorunlu bekleme süresi tek bir Çinli sitelerden oluşuyor. Bu, taşımacılıktan tasarruf etmeyi mümkün kılar (bu tür mağazalar, genellikle "ücretsiz teslimat" ayarlarını işaretler), ancak almak için çok zaman kaybeder.

Bir çeşit bulabilirsem ne olurdu?nakliye hizmetlerinin fiyatlarını artırmadan süreci hızlandırma kararı. Ve kullanıcılar, bir dizi arama sorgusunu analiz ederseniz, bunlar "AliExpress" yerine bir analog bulma fırsatını değerlendirir. Açıkçası, daha yakın ya da en azından daha hızlı ve daha ucuz yollarla teslimat yapan bir mağaza olmalı. Böyle bir hizmet var mı?

Rusça "AliExpress" analogu

En büyük mağazalar

Bir ikame olabilecek hizmetlerplatform AliExpress, sadece hayır. Şu anda, dev "Ali" pazarındaki pozisyonu göz önüne alındığında, basılabileceği gerçeğine güvenmek faydalı olmaz. Bu, dünyadaki herhangi bir ülkenin standartlarına göre çok büyük bir platform. Malların milyonlarca ciro ve giderek artan sayıda müşteri bunu onaylıyor.

Yani "AliExpress" bir analog var mı? Alıştığımız standart satın alma açısından (örneğin, ucuz bir aksiyon kamerası satın almak istiyorsak), birçok benzer kaynak var. Onları çok kolay bulun - çoğu çok popüler ve talep görüyor. İşte ilk üç: DealExtreme, TinyDeal, GearBest. Ali gibi bu kaynaklar, dünyanın her yerinde sipariş edilebilen, Çin'de üretilen çeşitli ürünleri satmaktadır. Bunların fiyatları benzer olabilir, ancak bu hizmetlerin ve "Ali" nin çalışma modelinde büyük bir fark vardır.

siteleri "AliExpress" analogları

"AliExpress" ve diğer nasıl

Yukarıdaki tüm mağazalar aslındabasit çevrimiçi mağazalar. İdareleri tedarikçileri bulur, onlarla bazı anlaşmalar imzalar ve malları kendi adlarına satar. Aynı şekilde, örneğin, Rus "Eldorado" ve "Technosila" düzenlenmiştir, sadece Rusya, Avrupa ve Batı'da (aksesuar, elektronik, ev eşyaları, vb.) En çok talep gören Çin ürünlerinden söz ediyoruz.

Fakat bu makalede biraz farklı çalışıyoruz"AliExpress" in çalıştığı model. Bir analoğun bulunması çok daha zordur (özellikle ürün hacimleri bakımından). Bu kaynak, alıcının ve satıcının buluştuğu bir platformdur. Birincisi, onu ilgilendiren bir ürün arayışındadır ve ikincisi, bir inceleme için sahip olduğu tüm ticaret pozisyonlarını ortaya çıkarır. Böylece, örneğin, farklı fabrikalar ve fabrikalar adına farklı fiyatlarla sergilenen aynı mallar görülebilir. Bu nedenle, AliExpress üzerinde sizi ilgilendiren şeyleri bağımsız olarak seçebilirsiniz.

DX analogu "Bağlı" olarak adlandırılabilirse (kabacademişken, bizim "dev" in bir benzetimi var mı? Rusya'daki "AliExpress", Avito yönetim kuruluna veya Tiu kaynaklarına biraz benziyor. İkincisi, bu arada, kullanıcılar ayrıca satıcılar şirketleri tarafından sergilenen mal arayışında da yer almaktadır.

Malların özgüllüğü

Gördüğünüz gibi, AliExpress'in tanıtım seviyesi henüz yoktek bir Rus mağazasını dövmeyi başardı. Bir kural olarak, malların kalitesi bile, Çin kaynaklarında daha yüksek olacak ve fiyat Rus seçeneğine göre daha uygun olacaktır. Böyle bir analoga mı ihtiyacınız var?

"AliExpress" in Rus analogu

Ayrıca - tüm aksesuarlar ve elektroniklerÇin'de üretiyoruz. Bu, "AliExpress" in Rus analogunun, daha önce Göksel İmparatorluktan gelenleri satacağı anlamına gelir. Daha sonra, ülkemizde analogları aramanın ne olduğu soruluyor? Doğrudan satın almak daha kolay ...

Bunun özgüllük olduğunu söyleyebiliriz"AliExpress" kaynağında satılan mallar. Moskova'da böyle bir analog oluşturabilirsin, ama yine de bu tür şeylerin maliyetini otomatik olarak arttıran ürünleri teslim etmelisin. Yani, bunun da anlamı yok.

Dil engeli

Tabii ki, çalışma konusunda bazı zorluklarAliExpress, İngilizce bilmeyen kişiler tarafından test edilir. Kaynağın temel versiyonunda tanımlamalar vardır. Ancak, bununla ilgili herhangi bir sıkıntı olmamalı - Çin bölgesinde bir "Rus" muadili de var. "AliExpress" farklı dil sürümleri vardır.

Reklam başlıkları otomatik olarak eklenebilirGoogle Translate kullanarak çevir. İlk bakışta, bu ilgisiz kelime kümesi gibi görünebilir, ama aslında belli bir süre sonra (bu süre boyunca çeşitli ürünlerde sipariş edilecektir) antrenman ve ben satıcıyla söylemek istediğim iyi bir anlayış başlar.

Rus analog "aliexpress"

İngilizce olarak verilen lotların açıklamalarıGoogle Translate'e çevrilebilir (bireysel modda). Böylece, her şey şart koşuluyor ve bir online mağaza, "AliExpress" bir analog aramak için gerek yoktur.

Teslimatın hızlandırılması

İkincisi, dilbilime ek olarak, sorumallarınızı nasıl daha hızlı alabilirsiniz. Ve bunun için birkaç yol var. Öncelikle, AirMail ile ücretsiz teslimat siparişi veremezsiniz, ancak DHL, EMS veya TNT üzerinden daha pahalı, ancak hızlı bir gönderi kurabilirsiniz. Tüm bunlar ve diğer birçok yol, ürün sayfasındaki menüde mevcut olacaktır. Nakliye fiyatı 30-40 dolardan başlayacak (malların hacmine bağlı olarak). Daha sonra parselinizi birkaç gün içinde alacaksınız.

İlgilenenler için de bilgi var.benzer siteler-analogları. "AliExpress", bayilerin sık sık arabuluculuk yaptığı yerdir. Daha pahalı bir şey satın alabilirler, ancak teslimat için beklemeye gerek kalmadan. Böylece, malları neredeyse aynı günde alabildiğiniz için kazanacaksınız. O zaman sadece seni ilgilendiren şeyleri satan dükkanlara bakmalısın. Ve Çin AliExpress hakkında düşünmeyin.

Moskova'da "AliExpress" analogu

bulgular

Böylece, analoji ile başlıyoruz"Ali" sitesi prensipte mevcut değildir. Dünyanın her yerinde bu tür bir site var. Ne kadar zor olursa olsun, Rusya'da bir analog bulmak o kadar kolay değil. "AliExpress" (kendi yolunda) benzersiz bir platformdur.

Ama ile ilgili problemleri çözebilirsinAksi takdirde tabanın uzaklığı. Örneğin, site sayfalarının otomatik çevirisini kullanın. İsterseniz, Google çeviriciyi paralel olarak açabilir ve satıcı tarafından belirtilen tüm kelimeleri görebilirsiniz. Yani bir analog aramaya gerek yok. Rusça'da "AliExpress", isteklerinizi tamamen haklı çıkarabilir.

Son olarak, bir başka önemli nokta hızdırteslimat. Bunun üstesinden gelmek için - bu tür sorunların karara bağlanması için mal stoklarına sahip Rusya'daki aracı firmalar aracılığıyla sipariş vermek mümkündür. Çok spesifik olmayan bir şey sipariş ederseniz, bu yönteme yaklaşılabilir. Son olarak, her zaman daha fazla ödeme yapabilirsiniz, ancak malları daha az zaman alacak olan teslimat hizmeti yoluyla sipariş edebilirsiniz.

Hala bir analog bulmayı mı düşünüyorsun? "AliExpress" çok benzersiz ve bireysel bir platform, bu yüzden gerçekten rekabetçi bir kaynak için, henüz yok. Şirket çok güçlü bir tekelci.

AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog 2019

AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog 2019

Related news

 • Tavuk Şinitzel Tarifi – Tavuklu Tarifler
 • Zayıflamak mı aynı kiloda kalmak mı
 • Giysideki Şarap Lekesi Nasıl Çıkarılır
 • Pareo bağlama şekilleri
 • Kupta Muhallebili Kadayıf

 • AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog


  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog

  AliExpress: Rusça benzer siteler. AliExpress: Rusyada analog