Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 2019

Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 2019
16.09.2019

Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 3

Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi

"Bir defterim var. İçinde, o zaman ben intikam alacağım sporcuların adlarını yazıyorum. " Bu sözler uluslararası bir güreşçi olan Alexei Mishin tarafından seslendirildi. Bu adam tüm dünyaya 36 yıl içinde yenilmez kalmanın mümkün olduğunu gösterdi. 2004'te Atlet, Atina'da düzenlenen Olimpiyatları kazanmayı başardı. 36 yaşında St. Petersburg'da düzenlenen Greko-Romen güreş şampiyonasında ikinci oldu. Kendimizi Alexei Mishin'in biyografisine kaptıralım ve bir zamanlar önce söylediğini öğrenelim.

alexey mishin

Alexei Mishin: Bir ömür boyu mücadele

Sporcu 1979'da Mordovia Cumhuriyeti'nde doğdu.yıl. Yaptığı ağırlık kategorisi 84 kilograma kadar. 2004'te, adam Yunanistan'a düzenlenen Olimpiyat Oyunlarında altın madalya kazandığında dünyaya yetenekli olduğunu gösterdi. Mishin 2007'de Bakü'de düzenlenen Dünya Greko-Romen Güreş Şampiyonasını kazandı. Avrupa şampiyonasında altı kez kazandı. Sonuncusu 2013'te Gürcistan'da.

Atina ve Pekin

Bir yayın için bir röportaj yaparak, Alexei Mishin'in kendisiOlimpiyat Oyunlarında gerçekte neler olduğunu anında anlayamadığını itiraf etti: "Yoruldum ve ertesi gün sadece uyuduk." Muhtemelen, şimdi bir Olimpiyat şampiyonu olduğunuzu anlamak çok hoş.

alexey mishin güreşçi

Zaferinden sonra Mişin büyük bir hediye aldı.Tebrik sayısı, bu kesin. Ancak, madalyanın diğer tarafı güreşçinin omuzlarına düşen sorumluluktu. Hepimiz bir sonraki şampiyonun podyuma çıkmasından sonra yerini almak isteyen insanlar olduğunu anlıyoruz. Bu süreç ebedidür. Kırmak, boğmak, herhangi bir yolla kazanmak. Bu güreşçinin kendisi tarafından itiraf edildi, çünkü bir zamanlar yola çıktı ve sonunda Greko-Rum'da Olimpiyat şampiyonu unvanına getirildi.

Eve geri dön

Mordovia'ya vardıktan hemen sonra Mişin'e bir cip sunuldu"Land Cruiser" ve daire. On iki yıl geçti ve savaşçı hala amacına uygun bunları kullanarak, bu hediyeler hafızasını cherishes. Makine uzun süre dayanır ve bunun nedeni sporcunun dikkatli tutumudur. Bir zamanlar, Mishin televizyon şovlarına katıldı. Bunlar, örneğin "Büyük Yarışlar" ve ayrıca "Zalimce Oyunlar" idi. Onun için biraz dinlenmişti.

alexey mishin kavga

Pekin civarındasöylentilerin sayısı. Ve birçoğu hala Alexei'nin mahkum olduğuna inanıyor. Şey, başlangıçta Mishin'in Abrahamyan'la yüzleşmesi gerektiğiydi. Ama yargıçlar ilk önce vatandaşı, sonra da Aru'yu "çıkardı". Bunu hatırlatan Andrea Minguzzi, sporcuların görüşüne göre, o zamanlar Güreş Federasyonu'na başkanlık eden bir adamın akrabasıydı. Muhtemelen, o zaman "mantıksal gerekçelerle" olduğu iddia edilen şeylere şaşmamalı.

Alexei Mishin: eğitmen ve eğitimci

Olimpiyatın geleceğini eğiten bir antrenörŞampiyon, gerçekten çok yaptı. Onun dövüşlerinde Mishin sadece en yüksek sınıfın tekniğini değil, aynı zamanda eğlenceyi de gösterir. Atarlar, doğru şekilde uygulandığı sürece, daha az güzel değildir. Ve bu tam olarak sporcunun antrenörünün liyakati.

alexey mishin greco roman güreş

Mishin daha önce inandığını söylediGreko-Romen güreş Olimpiyat Oyunlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Tragedya, bu sporun yarışmalar listesinden çıkarıldığı hayali bir senaryoyu aradı. Gerçekten de, Olimpiyat Oyunları'nın doğduğu antik Yunanistan'da bile zaten bir mücadele vardı. O zamanlar başka bir test türü ile değiştirmek istediler. Kimse belli bir bölgedeki iki erkeği itmenin neden gerekli olduğunu anlamadı. Ama sonra kurallar farklıydı, yeterli eğlence yoktu. Bu sporun gelişmesiyle, Olimpiyat Oyunları listesinde bir rekabetin varlığının gerekliliği zorunlu hale geldi.

Mishin'in siyasete karşı tutumu belirsiz. Ama onun hakkında spor bağlamında ne diyor? Sporcu olimpiyatlarda çok fazla olduğuna inanıyor. Ve gerçek şu ki, her ülke bayrağını diğerlerinin üzerinden uçmak istiyor. Bu güzel. Ancak, birçoğu bu sorunları siyasi yollarla değil adil rekabetle pahasına çözmeye çalışıyor.

alexey mishin greco roman güreş

Şükran Мишин Vladimir Putin ifade etti: "Bütün dünya bunu yapmayacağımızı söyledi, Kış Olimpiyat Oyunlarını tutmayacağız. Ama hepimiz idare edebilirdik. Ve bu da dahil başkanımızın liyakati. Mükemmel, mükemmel performanslar. Çok fazla madalya kazandık ve bu elbette yabancıları sevmiyor. "

"Agresif fatihler"

Ukraynalı rakiplerle görüşmelerden bahsetmişken,Alexey bana her şeyin nasıl olduğunu söyledi. Onun sözleriyle, Ukraynalı ve Rus savaşçılar arasında saldırganlık yoktur. Her şey kuralların içinde, halıda olur. Dedikleri gibi, kavga ettikten sonra yumruklarını sallamıyorlar. Her şey tam olarak orada ve sadece orada karar verilir. Hepsi gerçek, gerçek erkekler gibi.

alexey mishin koçu

Sporcular eve gittiğindeKısa kucaklar birbirimize iyi yolculuklar diler. Rusya'da, kendilerini bir defadan fazla hissettirecek birçok değerli savaşçı var. Bu görüş Alexei Mishin tarafından paylaşılmaktadır. Onun zamanında Greko-Romen güreşi, seçtiği yol için ona dönüştü. Mishin, birçok sporcumuz için bir taklit modelidir. Önceden açıkça tanımlanmış bir hedef varsa, her şeye rağmen nelerin başarılabileceğini gösterdi.

Sonuç

Alexei ne kadar güçlü olabileceğini kanıtladıinsan motivasyonu. Halıdaki her çıkıştan önce, atlet kaç yaşında olduğunu unutur ve bu kesinlikle herhangi bir rakiple kesinlikle eşit şartlarda savaşmaya yardımcı olur. Uygunsuz yaşta bile, tüm dünya tarafından bilinen bir şampiyon haline gelebilir - bu Alexei Mishin'in bize, hayranlara ve onu tanıyan herkese kanıtladı.

Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 2019

Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 2019

Related news

 • Hastalığın tedavisinde amaç nedir
 • Sebzeli Arpa Şehriye Çorbası Tarifi
 • Yanlış yemişler: belirtiler ve tedavi
 • Aleksandr Kuzmuk
 • Güzel Bir Tığ Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

 • Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 96

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi


  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 51

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 79

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 7

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 45

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 45

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 66

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 87

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 1

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 57

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 83

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 40

  Alexei Mishin: bir savaşçının biyografisi 98