Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 2019

Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 2019

Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 63 01.03.2019, 08:14

Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf

Filmografisi Alexander ZbruevBüyük Vatanseverlik Savaşı ile ilgili filmlerin ana rolleri ile meşhur olmuştur, 70'den fazla film var. Son zamanlarda 77 yaşında dönmesine rağmen aktör hala filmlerde aktif rol oynuyor. Alexander kariyerine nasıl başladı ve katılımı ile hangi resimleri görmek gerekiyor?

Erken yıllar

Filmografisi oldukça etkileyici bir listeyi temsil eden Zbruev, 1938'de doğdu. Çocuğun babası, SSCB'nin İletişim Komünyonuna yardımcısı olarak çalıştı. Annesi kalıtsal soylu bir kadındı.

zbruev filmografisi Peder Zbrueva'nın oğluna bakmak için zaman yoktu: Sasha'nın doğumundan kısa bir süre sonra tutuklandı ve vuruldu ve annesi bir bebekle birlikte Yaroslavl bölgesine sürüldü. Moskova'da, sadece ağabey Alexander, Yevgeny Fedorov, yaşamaya izin verildi. Ancak, 1943'ün başlarında Zbruev ailesi tekrar Moskova'daki dairelerine dönebildi. Okulda küçük Sasha başkentine gitti.

Zbruev kötü çalıştı, ama bokstan düşkündü. Annem kayıptı, çünkü oğlunu göndermek için hangi kurumun daha iyi olduğunu bilmiyordu. Ünlü yönetmen E. Vakhtangov'un dul eşi, kadını İskenderiye Shchukinsky Tiyatro Okulu'na göndermesini tavsiye etti. Zbruev sınavları başarıyla geçti ve Vladimir Etush'un yaratıcı atölyesine katıldı.

Alexander Zbruev: filmografisi. "Küçük kardeşim"

Sashka'nın daha sersem olduğunu kim düşünebilirdi?yetenekli bir oyuncu olacak. "Pike" ın bitiminden hemen sonra tiyatroda çalışmaya davet edildi. Leninist Komsomol. Genç adam, Mark Zakharov ve Anatoly Efros gibi ünlü tiyatro yönetmenlerinin oyunlarında oynadı. Okulun bitiminden bir yıl sonra, Alexander da filmlerde rol almaya davet edildi.

Alexander Zbruev Filmografisi filme çeken Zbruevdramada "Benim küçük erkek kardeşim", Alexander Zarkhi'nin resminde ana karakterin rolünü aldım - Dimka Denisova. Bir acemi aktörün zaferi abartmak zordur, çünkü Andrei Mironov ve Oleg Dal gibi aktörlere mermi attılar (ayrıca ilk defa ekrana çıkmaya çalıştılar). Sonunda Dimka Denisov'un yakın arkadaşlarının rollerini aldılar ve Oleg Efremov Zbruev'in ağabeyi oynadı.

Filmin ana kadın rolü "Beyaz Geceler" ve "Baba'nın Evi" filmleriyle ünlü Lyudmila Marchenko'ya gitti.

"Tehlikeli bir çizgide"

Filmografisi dahil ZbruevÇok çeşitli filmler, genellikle askeri resimlerde rol aldı. En iyi eserlerinden biri, 1983'te "At the Tehlikeli Hat" filminde topçu Sergei Gromov'un rolü.

zbruev filmografisi resimleri Filmin komplosunun merkezinde, Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın ortasındaki komutanın en karmaşık emirlerini yerine getiren bir grup Sovyet izcinin başarısı yer alıyor.

Ana rollerden biri - izci Anna -Lyubov Virolainen'e gitti. Aktris ayrıca film "Ölümsüz Çağrı" ve "Esperanza" görülebilir. Ayrıca Zbrueva çerçevede görüntülenir ile İskender Mezar Ernst Romanov ve Edward Martsevich olarak Sovyet sinemasının böyle yıldız. Resmin yöneticisi Viktor Georgiev'di.

"Savaşın dördüncü yılıydı"

80'li yıllarda filmografisi Alexander Zbruev. "Savaş Tehlikeli Çizgisi" projesine katıldıktan kısa bir süre sonra, büyük Vatanseverlik Savaşı'na adanan resimde yeniden ortaya çıkan savaş filmleri dizisiydi. Bu kez, sanatçının asıl rolü filmde George Nikolaenko "Savaşın dördüncü yılıydı."

Çizime göre, resim 1944'te gerçekleşiyor. Kahraman Zbrueva - istihbarat grubunun başkanı Spirin - Alman özel bölgesine önemli bilgiler için birkaç yol arkadaşıyla birlikte gönderildi. Ama grup hızlı bir şekilde sınıflandırılıyor, izciler eşit olmayan bir savaşa girmek zorunda. Alexandra Spirina ciddi şekilde yaralandı, o yüzden en eski grup arkadaşı Nadezhda Moroz'u atar ve atamayı tamamlamalarını söyler ve o bahse girer. Görevin son resminde başarılı olabilir, ancak tüm gözlemciler belirli koşullar altında ölürler.

George Nikolaenko yönetmenliğine başladı1979'da kısa bir filmle kariyer "Burada ... çok uzak değil." 2000'li yıllarda o başlık rol dizileri "Kamyoncular" Vladislav Galkin yönettiği ve, Ulusun "Operasyon" Rengi' 2004 yılında bir macera seri filmi aldı. "

"Taburlar ateş istiyor"

Zbruev Alexander Viktorovich, filmografisi85 metrede iyi askeri filmlerle devam eden bir başka popüler filmde "Taburlar ateş istiyor". Oyuncu tekrar ana rol aldı - topçu Boris Yermakov.

zbruev alexandr Viktorovich filmografisi Olaylar arka planda ortaya çıkıyor1943'teki Dinyeper askeri harekâtları. Kızıl Ordunun taburları, alınan emri yerine getirmeye çalışırken Almanlarla bir savaşa giriyorlar, ancak topçu desteğinden yoksun bırakılıyorlar ve etrafa sarılıyorlar. Filmin ana karakterleri önce bu durumdan çıkmak için en zor görevdir.

Vladimir Chebotarev'in resminde "Taburlar soruyorAteş "en iyi Sovyet sanatçıların pantheonu toplandı: Oleg Efremov, Alexander Galibin, Vadim Spiridonov, Igor Sklyar, Nikolai Karachentsov, Borislav Bronudkov ve diğerleri. Çekimler, Fastov kasabası yakınlarında Ukrayna'da gerçekleşti.

Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf. Zavallı Sasha

Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra, işFilmdeki Alexander Zbrueva daha az değil. “Aşk için arzu”, “Altın”, “Sen Benimsin”, “Limonlu Kahve” ve daha birçok filmde oynar. 1997 yılında, sanatçının katılımıyla ünlü komedi "Poor Sasha" ekranlarda belirdi.

aktör Zbruev Arsa merkezinde Julia tarafından gerçekleştirilen bir kız SashaKumlama - annesi bankacı istemiyor iş geliştirme tüm zamanını ayırmaya devam etti. kızın başında o bankadan kovuldu o annesini mahvetmek kurnaz planı olgunlaşmış. Bu Sasha hırsız-sabıkalı Vladimir Berezkin oynanan Vadim yardımcı olmalıdır.

Resim komik ve iyi bir mizahla dolu. Çerçevede Alexander Zbruev ile birlikte Vera Glagoleva, Olga Volkova ve Boris Sichkin çıktı.

Kişisel hayat

Bugün hala filmografisi olan aktör ZbruevYeni filmlerle doldurulan (“Salamander'in Cildi”) sık sık sahnede ortaklarına aşık oldu. İlk kez bir aktris Valentina Malyavina ile 1959'da evlendi. 1967'de aktris Lyudmila Savelyeva'da ikinci kez evlendi. Farklı kadınlardan iki kızı var.

Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 2019

Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 2019

Related news

 • Piyaz Yöresel Videosu
 • Akut aralıklı porfiri: semptomlar, tanı, tedavi
 • Yılbaşına hazırlanan Moskova havadan görüntülendi
 • Prozinc Baby Şampuan
 • Aşık kadın nasıl belli olur
 • Mantarlar ikizler: yaz, sonbahar ve diğerleri

 • Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 19

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf


  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 21

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 45

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 64

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 12

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 70

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 83

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 66

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 65

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 97

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 56

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 57

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 30

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 81

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 37

  Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf 55