Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 48 19.01.2019, 16:52

Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri

Alexander Kozlov - profesyonel RusçaKokshetau kentinden Kazak kulübü "Okzhetpes" de orta forvet pozisyonunda bir futbolcu. Onun spor başarıları, 2011/2012 sezonunda "Spartak" da Rus Şampiyonası'nda gümüş ayırabilirsiniz.

Alexandra Kozlova

Alexander Kozlov: Bir futbolcu biyografisi

19 Mart 1993'te Moskova'da Rusya'da doğdu. Çocukluktan beri, futbol düşkün, özel bir çocuk ve Olimpiyat rezerv "Spartak" gençlik spor okulu bir öğrenci. 15 yaşında Moskova "Spartak" ikilisi için oynamaya başladı. Takım arkadaşları arasında, adam teknikte ve yıldırım hızında çok iyiydi. Antrenör genellikle oyuncunun oyun pozisyonunu denedi. Böylece, Alexander Kozlov sol ve sağ kanatları çalabilir ve ayrıca bir alt oyuncunun yerini alabilir. 2008'de, Rus futbol şampiyonasının 1992 öncesi gençlik turnuvasında, Alexander kendisini “Audience Choice” ödülünü kazandığı için en iyi şekilde gösterdi. Ertesi yıl, Almatı (Kazakistan) 'da düzenlenen 1993 turnuvasında, Alexander Kozlov tüm şampiyonanın en verimli oyuncusu oldu: oyuncu 4 maçta 14 gol atama başardı. Bu olaylardan sonra oyuncuya olan ilgi, acenteler, yöneticiler ve kulüplerden büyüdü. Alma-Ata'da bir kaç ay sonra Alexander, bir oyuncuyla anlaşarak, daha sonra oyuncunun Moskova'daki Spartak'taki kariyerine devam etmesini engelliyor. Bu gerçek, 2009'un sonunda futbolcunun “kırmızı-beyaz” takımıyla antrenman yapmadığını açıklıyor.

Alexander Kozlov'un biyografisi

Alexander Kozlov'un spor biyografisi

2019 yılının Nisan ayında, futbolcu ilk çıkışını yaptıTakım "Spartak Nalchik" ile oyunda ana takım. Bu maçta, dövüşün 85. dakikasında Jean'in yerini aldı ve zamanın geri kalanını sahada geçirdi (maç 0: 0 berabere bitti). Aynı sezonda oyunla ve özellikle de Alexander Kozlov'un kendisiyle ilgili olarak yargı yetersizliği ile ilgili bir çatışma vardı. 10. turdaki "Alania" maçında forvet, ceza sahasında vuruldu ve sarı kart şeklinde bir uyarı aldı. Ana hakem bu oyunda hiçbir şeyin ciddi olmadığını ve Kozlov'un benzeştiğini düşündü. Maçın genel skoru "Alania" lehine 5: 2 oldu. "İnsan takımı" Valery Karpin'in baş antrenörü, bu maçın satın alındığına inanarak baş hakemden tereddütle konuştu.

Yaralanmalar, Khimki'de kiralık

Haziran 2019'da Alexander Kozlov sakatlandı- Femoral kasın mikroradiyası. Oyuncu antrenmandan bir iki haftalığına ayrılmak zorunda kaldı. Oyuncu hızla iyileşti ve antrenmana devam etti, ancak Ekim ayında "Rostov" ile maçta ciddi bir sakatlanma yaşandı. Hızdaki oyuncu, defans oyuncusu tarafından kabaca engellendiği ceza hattına girdi. Sonuç olarak, "Spartacus" 0: 1 mağlubiyetiyle bir penaltı kazandı ve bunu gerçekleştirir (maç 1: 1 beraberlikle sona erdi) ve Alexander Kozlov sahadan bir sedyeyle taşındı.

4 Kasım, İskender ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde, Londra "Chelsea" ye karşı oynanan bir maçta oynadı.

Futbolcu genel resmi uygunkoçluk personeli, ancak gençliği ve tecrübesizliği nedeniyle oyuncu gereksinimleri tam olarak karşılamadı. Sonuç olarak, Ağustos 2012'de, "kırmızı-beyaz" yönetimi oyuncuya oyun uygulamasını geliştirmek için "Khimki" kiralamasına karar veriyor.

Alexander Kozlov futbolcu biyografisi

2014 yılında "Spartacus" kompozisyonuna döndü fakat yaz eğitim kampında ciddi yaralanma (diz) bütün sezon 2014/2015 kaçırdı.

En alt bölüme geçiş ve Kazak kulübü "Okzhetpes" e transfer

Kaçırılan futbol yılı tanımlandıAlexander'ın spor kariyerinde rolü. Oyuncu sadece üssünde değil, aynı zamanda yedekte de bir yer kaybetti. Haziran 2016'da, Kozlov, Tosno'nun ikinci bölümünden kulüple iki yıllık bir anlaşma imzaladı. Burada sadece birkaç oyun oynadıktan sonra, Alexander Kozlov birkaç ay sonra Voronezh "Meşale" ye taşındı.

Ocak 2019'de Kokshetau kentinden Kazak kulübü "Okzhetpes" ile bir yıllık sözleşme imzaladı.Related news

 • Arpa Çayı Nedir Faydaları ve Yapılışı
 • Horlamadan kurtulmak için 6 doğal yol
 • Limonlu mini tart

 • Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 96

  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri


  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 95

  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 8

  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 49

  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 8

  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 98

  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 100

  Alexander Kozlov: futbolcunun biyografi ve spor kariyeri 5