Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 72 15.02.2019, 01:12

Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi

Alexander Korotkov Rus vatandaşlığı ile bir aktör. Bir yerli Sverdlovsk-44 (şimdi Novouralsk, Rusya). 17 rol için zamanın sicilinde. Onun katılımı ile en ünlü projeler: "Aptal", "Şeytanlar," Split "," Dedektifler. " 2007'de ilk kez sinemada rol aldı. Aktör şimdi 44 yaşında. Burç Oğlak burcu. Drama, gerilim filmi, komedi, film ve dizilerde oynadı. Onun yüksekliği 188 cm.

Alexander Korotkov

biyografi

Rolleri ve filmleri bu derlemede ele alınacak olan Alexander Korotkov, 1 Ocak 1973'te Sverdlovsk-44 şehrinde doğdu. Çocukluğunda müzik ve spor meraklısıydı.

1995 yılında Urals'in mezunu oldu.devlet hukuk akademisi. Hepsi bu kadar değil. Ayrıca Yekaterinburg Devlet Tiyatro Enstitüsü'nden mezun olan bir aktör mesleğine de hakim oldu. Öğretmeni ve akıl hocası Vyacheslav Anisimov'du. Ardından Valery Lonsky'de VGIK'te yaratıcı mesleğin temellerini kavramaya devam etti.

2000'lerin başında, Alexander Korotkov girdiYaklaşık altı yıldır hizmet ettiği Maly Drama Tiyatrosu "Teatron" un (Ekaterinburg) kadrosunda. 2007'de aldığı ilk önemli rol. Bundan önce aktör, "Catala" filminde parladı. Onun çalışmaları hakkında ciddi olarak profesyonel film eleştirmenleri konuşmaya başladı, o zaman Nikolai Dostal tarafından "Split" adlı filmde oynadı. Bu resmin direktörü, genç sanatçıları "taze yüzlerle" projeye davet etmeyi özel olarak planladığını belirtti.

Korotkov Alexander Nikolaevich

İlk roller

2007'de aktör Alexander Korotkov ilk kezFilm ekranlarında, D'Ervilie'nin peri hikayesine dayanan "Crack" adlı çocuklar için fantastik filmde rol aldı. Bu, biri bilgisayar oyunlarının büyük bir hayranı ve ikincisi genç bir avcı olan iki adamın zaman yolculuğunun bir fotoğrafı.

İki yıl sonra Valeria'nın komedisinde yer aldı.Lonskoy "Çift kayıp" Bu hikaye seyirciye, sihirbazın sirk performansı sırasında, kadın ve illüzyonistin ortadan kaybolduğu bir zamanda sunulur. Onlara yakın olan insanlar gerçekte ne olduğunu anlayamazlar. 1 Ekim 2009'da prömiyeri yapılan fotoğraf 88 kişi tarafından görüldü. Onun ücretleri yaklaşık 500 dolar.

Daha fazla iş

2011 yılında aktör Alexander Korotkov gerçekleştirditelevizyon dizisi "Split" in ana rollerinden biri. Bu, XVII. Yüzyıla ait bir film, daha sonra kralın ve maiyetin kaderi ve kilise bakanlarının rolünde büyük rol oynayan Rus Ortodoks Kilisesi'nin bölünmesini anlatıyor. 5 Eylül 2011'de prömiyeri yapılan film, En İyi TV Dizisi dalında Altın Kartal 2011 ödülünü kazandı.

Aynı yıl, aktör Alexander Korotkov"Dedektif 2" adlı ateş dedektifine getirildi. Bu, bir zamanlar parçalanmış ve şimdi yeniden bir araya gelen evli bir çift hakkında bir film. Hayatlarında hem yangın hem de adam kaçırma olacak, ancak burada sessiz yerler bulunmayacak.

Yeni roller

kısa bacaklı alexandr nikolaevich

2014 yılında aktör dramada "Fool" rolünü oynadıYuri Bykov, ciddi bir kamu rezonansı vardı. Bu hikâye, ölümcül tehlikede olan ve sıradan bir tesisatçıyı kurtarmaya çalışan sıradan insanlara karşı bürokratik kayıtsızlığı anlatıyor. Filmde birçok ödül "Nicky 2015" ve "Altın Kartal 2015" aldı.

Aynı yıl, aktör Alexander Korotkov oynadıkısa korku filmi "Yüz" başlık rolü. Bu, gözetim altında görünen şehir dışındaki bir kız hakkında bir hikaye. Her şeyin yolunda olup olmadığını anlamaya çalışırken, yeni bir tedavi yöntemini test etmeyi düşünmeyen bir psikiyatrya döner.

2016 yılında aktör Alexander Korotkov gerçekleştirdikomedi filmi Valery Uskov "All Best" rolü. Bu, haydutlara 3 milyon ruble borçlu olan Kostya'da hapsedilen hırsız hikayesi. Paranın peşinde, kısa süre önce bir televizyon yarışması kazanan arkadaşı olan Koren'in kızı Rita'ya gider ve böylece iyi bir paranın sahibi olur.

alexander şort biyografi rolleri filmler

Büyük işten izlenimler

"Split" adlı filmdeki çalışmalarından bahseden aktör Alexander Korotkov şunları söyledi:

 • Bu büyük ve nadir rolü aldığında kendine has bir davası vardı;
 • yönetmen Nikolai Dostal bin kişiye liderlik eden bir komutan gibidir;
 • rolüne girmek için, yönetmenin kendisi gibi bir “tarihin içine dalmış” talep etmemesine rağmen, kimi avcısı olan Avvakum'un hayatı hakkında bir kaç eser okudu;
 • Bu rol için büyümek ve germek zorundaydı ve bu büyüme süreci hem ilginç hem de önemli olarak adlandırıyor;
 • Bir kariyer için büyük rollerin oyuncusu üç ya da beşten fazla olmaz ve o zaten bir tane oynamıştır.

Bu yüzden Alexander Korotkov'un yaratıcı biyografisini tanıdık. Kariyerinde başarılar diliyoruz!Related news

 • YAZ GÜLÜ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
 • Gözü iltihaplı yakalanamayan kediler için bir çözüm önerisi
 • Muz Diyeti Nasıl Yapılır-Muz Kaç Kalori-Japon Muz Diyeti Yorumları
 • Kırmızıbiberli Kaşarlı Omlet
 • İnternetten Tanıştığım Adamlarla Yaşadığım Her Biri Birbirinden Dumur Edici Tecrübelerimi Anlatıyorum
 • Minecraft da bir selam nasıl yapılır: adım adım talimat

 • Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 34

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi


  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 93

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 96

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 50

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 97

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 92

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 66

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 99

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 78

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 92

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 62

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 92

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 83

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 14

  Alexander Korotkov: filmler, roller, biyografi 4