Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 2019

Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 2019
20.10.2019

Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 88

Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi

Birçok sinematografi hayranı ilgileniyorAlex Pettyfer'in kim olduğu hakkında bilgi. Aktörün filmografisi "Gromoboy" ve "Ben dördüncü" de dahil olmak üzere birçok tanınmış projeyi içeriyor. Ama Alex nerede doğdu? Gelecek için planları neler? Hangi filmlerde vuruldu? Bu soruların cevapları birçok kişi için ilginçtir.

Çocuk oyunculuk yılları

aktör alex pettifer

Oyuncu Alex Pettyfer (Alexander Richard) doğdu10 Nisan 1990, Hertfordshire'da (Büyük Britanya) Stephenage kasabasında. Babası aktör Richard Pettyfer. Anne - Model ve dekoratör olarak çalışan Lee Irland. Alex üç yaşına geldiğinde, ebeveynleri boşandılar, sonra anne yeniden evlendi. 1993'te, oğlanın şu anda profesyonel olarak tenisle uğraşan bir üvey kardeşi James vardı.

Çocuk Windsor'da büyüdü ve bu arada, çok erkenmodelin kariyerine başladı. New York'taki oyuncak mağazalarından birinde, "GAP" markası için reklamda yedi yaşındaki bir çocuk yıldızının öne sürdüğü Ralph Laurent tarafından küçük Alex fark edildi. O zamandan beri, Alex her zaman reklam için çekim yapıyor. Ayrıca, okul tiyatrosunun yapımlarına sürekli olarak katıldığını, özellikle de Charlie ve Çikolata Fabrikasında Willy Wonka'yı oynadığını belirtmekte fayda var. 16 yaşında liseden mezun oldu. O reddetti Shipleyk Koleji'nde eğitim teklif edildi - Alex dramatik sanat okulu seçti.

"Tom Brown Okulu Yılları" ve oyunculuk kariyerinin başlangıcı

alex pettifer

Bir model kariyerinin başarılı lansmanından sonraekranlar Alex Pettyfer'in katıldığı resimlere başladı. Filmografisi "Tom Brown School Years" filmiyle başlıyor. Bu, 1857'de yayınlanan Thomas Hughes tarafından aynı adı taşıyan romanın bir ekran versiyonu. İngiliz eğitim sistemini değiştiren gerçek kişinin hikayesi, hem filmin hem de kitabın temeli idi.

Alex, Tom Brown'ın ana rolünü aldı. Aslında, ustaca oynayan iyi huylu bir çocuk sadece izleyicileri sevmez. Bu rolün ardından genç aktör, üreticilerden ve yönetmenlerden cazip teklifler almaya başladı.

Alex Pettifer: filmografisi

Bir okul çocuğu rolünden sonra, genç aktör hızla aldı2006 yılında piyasaya sürülen fantastik aksiyon filmi "Gromoboy" da yıldız önerisi. Burada Alex, amcasının ölümünden sonra gerçek bir casus olmak ve dünyayı kurtarmak için on dört yaşındaki yetim Alex Ryder'ı canlandırdı.

2008'de Alex filmde Freddie rolünü aldıKüçük kız-asi "Otorka" hakkında. Ve 2009 yılında, ekranlar aktör Bradley oynadığı "İşkence" resmine gitti. Elbette, Alex Pettyfer ile başka filmler var.

Alex Pettyfer ile filmler

2011 yılında oyuncu filme katıldıfantastik bir aksiyon filmi "Ben dördüncüüm". Burada, takipçilerinden kaçmaya çalışan, yeni bir okula gittiği, arkadaşlarını ve hatta ilk aşkı bulduğu Ohio'daki küçük bir kasabaya hareket eden uzaylılardan biri olan John Smith'i canlandırdı.

Aynı 2011'de yeniAlex'in çalışması - "Korkunç Güzel" adlı film, "Güzellik ve Çirkin" hakkında ünlü masal üzerine dayanan arsa. Burada, görünüşte insanları yargılamak için alışkın olan yakışıklı, kibirli ve yüzeysel bir adam olan Kyle Kingston'ı canlandırdı. Büyücünün lanetinin bir sonucu olarak, güzelliğini kaybeder ve gerçek bir "canavar" olur. Laneti kaldırmanın tek yolu onu bir kıza aşık etmektir.

Alex Pettifer ile filmler

Alex Pettifer ile başka filmler de var. Örneğin, 2011 yılında fantastik film "Time" da Fortis oynadı. 2012 yılında yeni biyografik resim "Super Mike" da Chening Tatum ile birlikte ortaya çıktı. Ayrıca Thomas'ı "Butler" (2013) filminde de oynadı. Ve son zamanlarda ekranlarda Alex'in David Elliott'un ana rolüne sahip olduğu yeni bir dram "Aşkın Anatomisi" vardı.

Aktörün kişisel hayatı

Tabi ki, pek çok hayran kimi tanıyor?Alex Pettyfer. Filmografisi oldukça sıradışı, ancak oyuncunun kişisel hayatı daha az ilgi çekmiyor. Özellikle, "Thunderbolt" Sarah Bolger filmindeki partneriyle tanıştığı biliniyordu, ancak ilişkileri hızla sona erdi.

Bundan sonra oyuncu oyuncuyla buluşmaya başladı.Emma Roberts. Ayrıca yöneticinin kızı Olivia Simpson ile bir ilişkisi vardı. Görüşmelerden birinde Alex, kızın pratikte ona kişisel bir alan bırakmadığını ve hayatının her dakikasını kontrol etmeye çalıştığını söyledi. Filmde "Ben dördüncüüm" filminde aktör Diane Agron ile tanıştı. Çift, angajmanı çabucak ilan etti, ancak gelecekteki düğünü bilinmeyen bir nedenle iptal etti. Alex ve ünlü Elvis Presley - Riley Kio'nun torunu ile ilişkisi. Gençler düğüne hazırlanıyorlardı, ancak kızın nişanlanması, damadın aldatıcılığına atıfta bulundu.

Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 2019

Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 2019

Related news

 • Tiramisu Tarifi Videosu
 • Kuru fasulye maskesi nasıl yapılır
 • LOKUM KEK Enfes Yemek Tarifleri
 • Şeffaf ayakkabı trendi
 • Suriyede siyasi geçişin başladığı dönemde Soçi kritik bir kavşak

 • Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 30

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi


  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 87

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 65

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 100

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 82

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 80

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 85

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 16

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 37

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 7

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 89

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 92

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 20

  Alex Pettifer: filmografisi ve aktörün kısa özgeçmişi 59