Alerana: kozmetik incelemeleri 2019

Alerana: kozmetik incelemeleri 2019

Alerana: kozmetik incelemeleri 91 23.01.2019, 11:38

Alerana: kozmetik incelemeleri

Alopesi, ortaya çıkabilecek bir kelliktir.çeşitli nedenlerden dolayı. Saç büyümesini aktive etmek veya devam ettirmek amaçlanan kozmetikler Alerana'dır. Etkinliği hakkındaki yorumlar bu arada oldukça tartışmalı. Bir yandan, doktorlar bu markanın kullanımını androjenik ve semptomatik alopesinin karmaşık tedavisinde önermektedir. Öte yandan, birçok hasta kozmetik uygulandıktan sonra artan saç kaybından şikayetçidir. Bu bilgi doğru mu? Anlamaya çalışalım.

Alerana: doktorların yorumları

Bu dizinin tüm araçları tıbbi ile ilgilidirkozmetik. şampuanlar, spreyler, balms, klimalar ve serinin maskeler çeşitli yapı saç büyümesini teşvik yardımcı çeşitli bileşenleri içerir. kozmetik eylem prensibi anlamak için, öncelikle saç dökülmesi sürecinin mekanizmasını açıklar.

Semptomatik alopesi ne olabilirher birimize olur. Zaman zaman bir kişi normalden daha fazla saç kaybettiğini fark eder. Bu sezonluk fenomen olabilir, ancak stresörlere (beriberi, gastrit, uykusuzluk, fiziksel yorgunluk, nevroz, sıkı bir diyet) çeşitli tarafından kışkırtılan endokrin sisteminin çalışmasında ihlalleri, işaret edebilir. Genel bir kural olarak, yaşam, doğru beslenme ve sağlıklı aktif bir yaşam tarzının ölçülen ritmine dönüş otomatik saçın durumunu düzeni sağlayacaktır. kaybı devam ederse, yutulması için vitamin reçete ve saç büyüme şampuan Alerana uyarıcı uygulamak önerebilir bir doktora danışmak gereklidir.

Androjenik alopesi doktorları ve endokrinologlaradına rağmen, kadınlarda bulunursa, "erkek tipi kellik" olarak adlandırılan. Saç folikülü hormonu dihidrotestosteron etkisi ile tetiklenir. İlk başta, hormonal değişiklikler kısaltılmış, aşağı yumuşak renksiz benzer ve daha önce olduğu gibi başını örtemez saç teline incelme, sonuç olarak, folikül dejenerasyonu tetikleyebilir ve. Ama yaklaşık on yıl sonra saç folikülünün ağız bağ dokusu ile tamamen büyümüş ve kel kafasını kurdu.

Doktorlar bu tip kellik genetiklerini açıklıyor(Sprey merhem Alerana parçasıdır) finasterid dayalı lazer, nakli, hem de ilaç (sadece erkekler için tavsiye edilir) ve minoksidil: yatkınlık ve çeşitli tedavilerin türlerini sunuyoruz. İncelemeler endokrinologlar, klinik denemeler sonucunda sadece bu iki kimyasalın etkili olduğunu kanıtlamış ve ABD ve Avrupa ülkelerinde kullanım için onaylanmıştır. Aynı zamanda, birçok tüketici, ilaçların kendi bazında herkes için uygun olmadığını ifade etmektedir. Özellikle, çekilme sendromu vakaları tekrar tekrar bildirilmiştir.

Alerana: müşteri yorumları

Bu markanın serileri temel ve yardımcı araçlar içerir.

Ana olanlar:

 • vitamin ve mineral kompleksi;
 • Harici kullanım için% 2 sprey (kadınlar için balsam-sprey);
 • Harici kullanım için% 5 sprey (erkekler için balsam-sprey).

Yardımcı araçlar:

 • Şampuanlar (çeşitli saç tipleri için birkaç);
 • maske;
 • durulama yardımcısı.

Mineral-vitamin kompleksinin bileşimi şunları içerir:iki tipte tabletler: "gün" ve "gece". Buna göre sabah ve akşam alınırlar. Her tablet tipinin kompozisyonu, talimatlarda ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. Bir doktor tavsiyesi üzerine 1-3 ay (yılda iki kez) hapları uygulayın.

Spreylerin etkinliği içerik tarafından belirlenir.minoksidil. Bu madde saç folikülüne etki ederek kapanmasını engeller. Böylece, saç büyümesi uyarılır. Cilt nemlendirici bileşen (ilaç "D-Panthenol") ve ısırgan otunun ek bileşeni sağlık etkisini önemli ölçüde artırır.

Bununla birlikte, talimatlar dört hafta boyunca sprey-balsamın sürekli kullanımını önermektedir.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler de belirtilmiştir.Alerana spreyi uygulaması. Birçok tüketiciden alınan geri bildirimler, ilacı kullandıktan sonra daha fazla saç dökülmesine başladıklarını göstermektedir. Bu arada, talimatta böyle bir fenomenin olasılığının doğrudan bir göstergesi vardır. Sprey uygulanmasından sonra saç dökülmesinin 2 ila 6 haftaya kadar sürdüğü ve önümüzdeki 2 hafta içinde yeni, güzel, güçlü ve sağlıklı saçlar ürettiği söylenir.

Kozmetikler hakkında olumsuz geribildirim, kural olarak,talimatları okumayan kişileri bırakın. Ve önemli bilgiler içerir. Püskürtme-balsamı emzirme ve hamilelik için kullanılamaz. 18 yaşın altındaki ergenler için reçete edilmemiştir. İlacın kontrolsüz ve yanlış kullanımı ile, artan saç büyümesi sadece kafada değil, örneğin ellerde de başlayabilir. Bu aynı zamanda minoksidil sprey içeriğinden kaynaklanmaktadır. Bu arada, maske, durulama yardım ve serilerin şampuanları, bu madde içerdiği, bu yüzden onların kullanımı için katı reçete yoktur. Yanlış anlamaları önlemek için, her zaman hazırlıklar için talimatları okuyun.

Alerana: kozmetik incelemeleri 2019

Alerana: kozmetik incelemeleri 2019

Related news

 • Fırında Ispanaklı Sütlü Patates Tarifi
 • İkimizin Yerine Dizisi Müzikleri Balika Vadhu Dizisinde Çalan Şarkılar
 • Kadın cinselliği söylenti

 • Alerana: kozmetik incelemeleri 52

  Alerana: kozmetik incelemeleri


  Alerana: kozmetik incelemeleri 56

  Alerana: kozmetik incelemeleri 36

  Alerana: kozmetik incelemeleri 82

  Alerana: kozmetik incelemeleri 7

  Alerana: kozmetik incelemeleri 91

  Alerana: kozmetik incelemeleri 51