Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 2019

Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 2019

Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 91 26.01.2019, 06:19

Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat

Bugünün kahramanımız büyüleyici veyetenekli oyuncu Svetlana Ryabova. Okuyucuların çoğunun adı ve soyadı bir şey söylemez. Ancak makaleyi başından sonuna kadar incelerseniz, kiminle konuştuğunu anlayacaksınız.

Aktris Svetlana Ryabova: Biyografi

Rusya Federasyonu Onur Sanatçısı 27 Mart 1961'de Minsk'te doğdu (Belarus SSR). Ailesinin tiyatro ve sinema ile hiçbir ilgisi yoktu.

Kız, erken yaşlardan itibaren meşhur olma hayalini kurdu.aktris. Bununla birlikte, Sveta görünüşü ve figürününden hiç memnun değildi. Bir kız öğrenci olarak, sürekli kilo verdi, tatlılar reddetti, her gün koştu.

Ortaöğretim sertifikası aldıktan sonra, bir kıztiyatro enstitüsünü yerli Minsk'e sokmaya karar verdi. Svetlana gerekli incelemeleri kolayca geçti. Ancak bir yıl sonra sarışın Moskova'ya gitti ve "Pike" a girdi. Ryabov, Albert Burov'a gidiş için kabul edildi.aktrisin kocası hafif yüzlü

Tiyatroda Çalışmak

1984'te, kahramanımıza bir diploma verildi.üniversiteden mezun. Hemen Satire Tiyatrosunda çalışmayı teklif etti. Zarif bir görüntü ve lirik bir depo - tüm bunlar romantik kahramanlara alışmalarına izin verdi.

Svetlana'nın ilk tiyatro çalışması rol oynamıştır.Oyundaki inanç "Elveda, şovmen!" Kızın yönetmen tarafından belirlenen görevi% 100 başardı. Bu efsaneyle efsanevi Andrei Mironov'un yer aldığı dikkat çekicidir.

Yaratıcı domuzcuk banka Svetlana Ryabova düzinelerce tiyatro eseri. O böyle Barefoot in the Park "Önemli Hata", "Louis 14 gençlik", "" ve diğerleri gibi oyunlarda oynadı.

Zamanla aktris daha yaş rolleri almaya başladı. 2000'lerin başında, o performansları meşgul: vb "Sınır Tanımayan Kadınlar", "Homo erectus", "Ornifl" ve.

Film kariyeri

Çerçevede, Svetlana ilk kez 1983'te ortaya çıktı. "Fathers and Sons" adlı televizyon filminde küçük bir rol aldı. Bundan sonra, Ryabov diğer yöneticiler tarafından fark edildi ve işbirliği teklif etmeye başladı. Sarışın birçok resimde rol aldı. Ancak yarattığı görüntüler seyirci tarafından hatalı bir şekilde hatırlandı.Bir aktrisin kişisel hayatı

başarı

Filmin serbest bırakılmasından sonra "Sen bana yalnızsın"Svetlana Ryabova popüler uyandı. 1993'te oldu. Yönetmen Dmitry Astrakhan, Sveta'yı Anna Kolivanova'nın rolünü doğrulamak için sadece bir bakışta vardı. Senaryo, küçük bir kızın kardeşinin en iyi arkadaşına aşık olmasının hikayesine dayanıyor. Kolivanovs, kalıcı ikamet için Amerika'ya gidiyor. 20 yıl sonra olgunlaşan ve güzelleşen Anja, anavatanına geri döner. Bu kahraman sadece Svetlana Ryabova oynuyor. Onun ışıltılı gülümsemesi birçok izleyici tarafından hatırlandı.

Oyuncu Svetlana Ryabova'nın kişisel hayatı

Çocukken, kahramanımız farklılık göstermediçekici bir görünüm. Fakat ergenlik döneminde çirkin ördek yavrusu güzel bir kuğuya dönüştü. Uzun boylu ve ince bir sarışın erkeklerin dikkatini çekti. Adamlar sokakta Sveta ile tanıştılar. Ona bir telefon numarası sordular, ama kahramanımız sürekli olarak var olmayan numaralar olarak adlandırdı.

Riabov’u suçlamak tam olarak mümkün olmayan şeyde, bu yüzden açıklıktadır. Her zaman büyük ve parlak bir aşk hayal ediyordu, bu yüzden birkaç erkek üzerine püskürtüldü.

Oyuncu Svetlana Ryabovauzun yıllar evlendi. Her şey hayal ettiği gibi oldu. Kader onu nazik ve sadık bir adamla getirdi. O kim? Oyuncu Svetlana Ryabova'nın kocası, sinematografi dünyasından çok uzak. O iş yapmaktadır. Maalesef adı, soyadı ve faaliyet alanı gizli tutulur.

Svetlana'nın kocasına iki tane verdiği biliniyor.büyüleyici kızları. İlk doğum geç oldu - 34 yaşında. Ama oyuncu bebeğe dayanmayı başardı. 1995'te çiftin ilk doğan kızı Alexander vardı. Bir süre için Ryabova bir film çekmeyi unuttu. 1998 yılında, ailelerinde başka bir ikmal gerçekleşti. Catherine adlı ikinci kızı doğdu.Oyuncu Svetlana Ryabova

Sonuç olarak

Şimdi aktris Svetlana Ryabova'nın nerede doğduğunu, çalıştığını ve çalıştığını biliyorsunuz. Bu güzel kadının kişisel yaşamındaki yaratıcılığa ve mutluluğa başarılar diliyoruz.

Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 2019

Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 2019

Related news

 • Yoğurtlu Biber Kızartması
 • Kendinizi kişi olarak hissedin veya kışın hayvanlara nasıl yardım edebilirsiniz
 • Lugol hazırlama: kullanım talimatları
 • Paskalya Çöreği
 • Son dakika: Erdoğan 7 Eylülde Tahrana gidiyor

 • Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 59

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat


  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 60

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 55

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 39

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 49

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 78

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 42

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 73

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 62

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 61

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 48

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 34

  Aktris Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel hayat 30