Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 2019

Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 2019
14.10.2019

Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 6

Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni

Sergei Artsibashev, gelişimde önemli bir katkı yaptıRus sinematografisi ve tiyatro sanatı. Başarıyla uzun ve zorlu bir yol kat etti. Sanatçının biyografi ve kişisel hayatının ayrıntılarını bilmek ister misiniz? Gerekli bilgileri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.Sergey arzibashev

biyografi

Kahramanımız 14 Eylül 1951'de köyde doğdu.Kalya, Sverdlovsk bölgesinde. Düzenli bir Sovyet ailesinde yetişti. Sergei'nin babası ve annesi, tiyatro ve büyük sinemayla hiçbir ilgisi yoktur. Yazar haline gelen bir kardeşi var.

Seryozha, sosyal ve meraklı bir çocuk olmak için büyüdü. Avlusunda birçok arkadaş vardı. 1958'de birinci sınıfa geçti. Öğretmenler çocuğa her zaman bilgi ve gayret arzusuyla övgüde bulunurlar.

Erken yaşlardan beri kahramanımız oyunculuk kariyeri hayalinde. 5. sınıfta bir okul tiyatro grubuna girdi. Katılmadan performans yapılamadı.

Öğrenci yılları

9. sınıfın sonunda Sergei Artsibashev,Sverdlovsk'ta (şimdi - Yekaterinburg'da) bulunan Urals Polytechnic College'daki belgeler. Sınavları başarıyla geçti. 3 yıl sonra, kahramanımız bu kurumun duvarlarından serbest bırakıldı.

Sergei, eski rüyasını gerçekleştirmeye karar verdi - ünlü bir aktör olmak için. Bunun için yerel tiyatro okuluna girdi. V. Kozlov'un dersine kaydoldu.

Moskova'nın Fethi

Bir noktada, Artsibashev, onunyerli Sverdlovsk'ında sıkılaşıyor. Yaratıcı potansiyelinin daha da geliştirilmesi için hiçbir ihtimal görmedi. Adam Moskova'ya gitti ve burada GITIS'ta çalışmalarına devam etti. Bu üniversitenin duvarları içinde kendisi ve yönetmen olarak çalıştı. Artsibashev "Aşk" ve "Kadın ve Çocuk" olmak üzere iki romanı başardı. Daha sonra "Two poodles" oyununu eklediler.Artsibashev Sergey Nickolayevich

tiyatro

1981'de Sergei Artsibashev'e diploma verildi.GITIS'ın sonu. Hemen Taganka Tiyatrosunda bir iş buluyordu. Burada kahramanımız iki rolü oynadı: bir aktör ve bir yönetmen. Sergey "Boris Godunov", "Aşağı Derinlikleri" ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli yapımları katıldı.

1989'da Artsibashev Moskova Tiyatrosu'nakomedi. Kendisine verilen görevleri mükemmel şekilde yerine getirdi. 1991'de kurum, Pokrovka'daki Tiyatro olarak yeniden adlandırıldı. Fakat Sergey Nikolayevich ana yönetmen olarak faaliyetine devam etti. Liderliğinde Inna Ulyanova, Igor Kostolevsky ve benzeri aktörler vardı.

Film kariyeri

Arkibashev Sergey Nikolaevich ilk defa ne zaman ekranlarda çıktı? Filmografisi 1983’e kadar uzanıyor. "Bu rascal Sidorov" filminde öncü kampın başı rolünü aldı.

1984 yılında Sergei Artsibashev - "Cruel Romance" un katılımıyla ikinci film çıktı. Başarılı bir şekilde para basan Gulyaev imgesine başarılı bir şekilde alıştı.Sergey Artsibashev filmler

Kariyeri boyunca, kahramanımız 25'den fazla film ve dizide rol aldı. Bütün eserlerini listelemek mümkün değil. Bu yüzden, S. Artsibashev'in en canlı ve akılda kalan rollerini seslendireceğiz:

 • "Gitme, kızlar, evlen" (1985) - mimar;
 • "Uçan Hollandalı" (1990) - kaptan;
 • "Vaat Edilen Cennet" (1991) - Cyril;
 • "Kestirici bir çift" (1993) - Mantar;
 • Shirley-Myrli (1995) - kayıt ofisi çalışanı;
 • "DMB" (2000-2001) - ensign Kozakov;
 • "İçme-çıkış teorisi" (2003) - Dedulik;
 • "Ölü Ruhlar" (2009) - Chichikov;
 • "Aptal" (2014) - kendini oynadı.

Kişisel hayat

Bu makalenin kahramanı iki kez resmileştikadınlarla ilişkiler. İlk karısı aktris Nina Krasilnikova idi. İttifakları uzun sürmedi. İki yaratıcı insanın birbiri için zamanları yoktu. Her geçen gün, şikayet ve şikayetlerin sayısı (her iki taraftan) arttı. Sonuç olarak, ilişkilerinin boşanmasıyla sonuçlandı.

Yakında Sergey Nikolaevich yeni bir aşkla tanıştı. "Ebedi romantizm" in kalbi Maria Kostina tarafından kazanıldı. Genç ve çekici bir oyuncu tiyatroda çalışmaya başladı. Sergei Artsibashev uzun ve ısrarla onu mahkum etti. Bir gün kız, onun yasal karısı olmayı kabul etti. Bu evlilikte iki çocuk doğdu: Sveta ve oğlu Nikolai'nin kızı. Arzibashev ailesi örnek teşkil ediyordu. Çünkü onun saltanatında sevgisi, anlayışı ve anlayışı. Eşi Mary, hayatının son gününe kadar Sergei Nikolaevich'in yanındaydı. Onun için büyük bir mutluluk oldu.Aktör sergei artibashev ölüm sebebi

Oyuncu Sergei Artsibashev: ölüm sebebi

12 Temmuz 2015'te popüler basılı yayınlar veİnternet kaynakları üzücü haberi bildirdi. Bu gün Sergei Artsibashev hayatını terk etti. O sadece 63 yaşındaydı. Son birkaç yıldır onkolojik hastalıklarla savaştığı bilinmektedir. Ancak, Sergei Nikolaevich'in ölüm sebebi sadece yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından bilinir. Aktörün kalp yetmezliği nedeniyle öldüğü olasıdır.

Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 2019

Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 2019

Related news

 • Mini Alman Pastası Tarifi
 • Engin Altan Düzyatandan büyük destek
 • Mercedes 500, tarih ve evrim
 • Simetri yasalarına göre güzel bir kız nasıl çizilir
 • İkiz bekleyen hamileler dikkat

 • Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 44

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni


  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 65

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 100

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 6

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 98

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 10

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 26

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 91

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 51

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 95

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 23

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 40

  Aktör Sergei Artsibashev: biyografi, yaratıcı etkinlik ve ölüm nedeni 96