Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 99 06.02.2019, 03:30

Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik

Aktör Peter Romanov izleyicileri ilk kez tanıyorönde gelen şov "Kartal ve Kuyrukları" biri olarak dönün. Ayrıca, genç adam geçen yıl yayınlanan sansasyonel fantastik "He-ejderha" nın yıldızları arasında yer alıyor. 27 yaşındaki Peter, ana başarılarının henüz geleceğinden şüphe duymuyor. Onun hakkında başka ne anlatabilirsin?

Aktör Pyotr Romanov: yıldızın biyografisi

Geleceğin liederi Moskova'da doğdu.Mart 1989'da neşeli bir etkinlik oldu. Aktör Peter Romanov, sıradan bir çocuk olduğunu iddia etti, hiç de şöhret ve hayranlık hayal etmedi. Akranların kalabalığından sadece merakla ayrıldı, sürekli yeni bir şeyler öğrenmek arzusu vardı. Bu kalite Peter babasından kalıttı - her zaman hobisi olan, mesleği ile ilgili olmayan, bokstan ve müzikle biten bir doktor.

aktör petre romanlar

Mezun olduktan sonra, gelecekteki aktör Petr RomanovBaşkent üniversitelerinden birinde iktisat diploması almaya niyetlenmiş. Ancak genç adam kısa süre sonra meslek seçiminde bir hata yaptığını fark etti. Ebeveynlerinden gelen protestolara rağmen, liseden ayrıldı, Amerikan oyunculuk kurslarının dinleyicisi oldu. Daha sonra hayatında Romanov'un 2011'e kadar olan grubundaki Roman Viktyuk Tiyatrosu'na girdi. Çekici görünüm, genç adamın da model olarak çalışmasına izin verdi.

Filmlerde ve TV şovlarında çekim

Petr Romanov biyografisi olan bir aktörŞöhret yolunun uzun ve zorlu olmadığını ifade ediyor. Zaten 2013 yılında, genç adam ilk sette ortaya çıktı. Gizemli nedenlerle henüz halka sunulmamış olan “Dedikoducu Kız” kasetinde Philip'i canlandırdı. Yine de, Peter için bu eser paha biçilmez bir deneyim haline geldi.

aktör Romanov

"Dedikoducu Kız" da çekildikten sonra teklif edildiKomedi resminde "Komple dönüşüm" de küçük bir rol, ancak karakterleri ekran zaman eksikliği nedeniyle izleyiciler tarafından hatırlanmaz. Romanov şöhretini ve komedi "Kaçak Akrabalar" a katılmadılar.

Oyuncu Pyotr Romanov, serbest bırakıldıktan sonra bir yıldız oldukurgu filmi "O bir ejderhadır". Bu resimde, acemi liyen, ana karakterin meşgul olduğu adam olan Igor'un görüntüsünü somutlaştırdı. Peter, gücünü Nazarova'da oynadığı güçlü ve seri oyuncu olarak test etmeyi başardı. Bu televizyon projesi, ünlü kaplan hayvanı eğiticisinin hikayesini anlatıyor.

TV sunucusu

Uzak gezginlerin bir sevgilisini bulmak zor, kimTV projesini aktör Peter Romanov ile “The Eagle and Tails” adlı projeyi hiç duymamıştım. Genç adam, 2016 başında bu programdan ayrılan Lesya Nikityuk'un yerini aldı. Yeni post Romanov için idealdir, çünkü hayatının ilk yıllarından neredeyse seyahat etmeyi sever.

pet roma oyuncu kişisel hayat

Peter tarafından birlikte ziyaret edilen ilk devlet"Kartal ve kuyruklar" şovu ile Kanada oldu. Oyuncu, ziyaretten kontrast ve parlak Vancouver'a, silinmez izlenimler bıraktığını iddia ediyor. Yeni basılan televizyon sunucusu, coşkulu bir şekilde coşkuyla, sürekli öğrenme ve kendi başına çalışma arzusuyla karşılık veren meslektaşı Regina Todorenko ile ortak bir dil buldu.

Peter ile geziler her zaman vardır ya daDiğer olaylar komik ve çok iyi değil. Örneğin, Gayano Romanov'da neredeyse sokak soyguncularının elinden çaldığı telefonu kaybetti. Ekvador'da, cesur televizyon sunucusu yerel bir incelikle kendisine sunulan solucanlı bir salata yemek zorunda kaldı.

Sahne Arkasındaki Hayat

Petr Romanov, kişisel hayatı olan bir aktörHayranlara ve basına büyük ilgi duyuyor. Gazetecilerle, yıldızı isteksizce tartışıyor, ama bunu da bir gizem haline getirmiyor. Özgürlüğüyle, Peter geçen yıl Ağustos ayında, kız arkadaşıyla evlenmeye karar verdiğinde ayrıldı. Anna Pavlova evlendikten sonra soyadını reddetti, Anna Romanov'a döndü.

Petr romanı aktör biyografisi

Anna - kız, profesyonel çalışmaBu gösteri işiyle ilgisi yok. Bir hayır kurumu çalışanıdır. Anna, karısı “Kardeş ve Kuyrukları” ile yaptığı gezilerle bağlantılı olarak kocasından gelen sürekli ayrılıktan dolayı üzülüyor, ancak anlamaya yönelik zorla ayrılıktan bahsediyor. Çocukların henüz güzel bir çifti yok, ama gelecekte bunları elde etmeyi planlıyorlar.Related news

 • Renkli Kinoa salatası tarifi
 • Nadal: En büyük Federer
 • Çocuğunuza kardeşi olacağını böyle anlatın

 • Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 68

  Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik


  Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 74

  Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 23

  Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 97

  Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 68

  Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 78

  Aktör Pyotr Romanov: biyografi, kişisel hayat. Yaratıcı etkinlik 37